Šlechtění stájí - San Gigantika Expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak spokojenost,obr koňská a kozí oranžová stáj,oranžové myši,obr žluté kozy,koně a prasata a mám ještě 2 na ploše,tak uvidíme;)
     
    karolinka120484 a mirae tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Poslala jsem prase, vrátila se koza, poslala jsem kozu , přijechalo prase a tak pořád dokola. A poslední stáj mě hodně pobavila, neb přijela úplně malinkatá obyčejná žlutá kozenka. A to se vyplatí. Pokud nedají příště nějaké nové zvířko, tak na to kukám. papa ;)
     
  3. Rezetka

    Rezetka Pisálek fóra

    Tak já asi příště vynechám, z 250 mi vypadly samé žluté stáje (obyčejné, ne obr)- to jsem si je mohla koupit levněji jednotlivě.o_O Totální zklamání.
     
  4. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    U mě spokojenost :D
    [​IMG]
     
    k.vitek, njklmn a karolinka120484 tohle ocenili.
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Raději dávám přednost šlechtění stromů, ale když bylo to šlechtění chlévů, tak jsem tam něco málo hodil a otočil jsem to 2x. Vzal jsem malý náklad B a střední náklad B, tak uvidím, co z toho vzejde ;).
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslal jsem celkem 32 vláčků různých velikostí a až bude čas ,tak je odtajním. Beru to jako zpestření hry a hlavně doplnění oranžových chlívků,které sem tam využívám na doplnění zvěře ve stodole.Obrstáje používám na záčátky akcí ,kvůli vypadávátkům!
    Je ale fakt, že příště by RT mohl zařadit do obrstájí novou zvěřinu!Určitě by to přilákalo více hráčů.:eek:
     
    k.vitek, skalara.v a njklmn tohle ocenili.
  7. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    tak to se mi moc líbí vláček ;)přivezl mi obří koně prasátko a kozičku sem spokojena xD
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.