Šlechtění stájí - San Gigantika Expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Souhlasím, jsem relativně nováček (lvl69, expres jsem zažila poprvé) a žluté upgrady fakt nepotěšily ani mě :-( Poslala jsem 16 várek (všechny jen malý náklad A na radu zkušenější hráčky) a když tu čtu, co Vám padalo, tak to není rozdíl oproti tomu, co padalo mně. Čekám ještě na 3 odtajnění, jinak skóre 1x C++, 4x oranžová stáj, 3x obří žlutá, 1x obří, 4x žlutá stáj (což se opravdu nevyplatilo vzhledem k nákadům). V podstatě až na ty žluté stáje jsem spokojená.
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte ja dnes oranž.ryby,oranž.kravy,oslíkov c++ a podobných losov.Trocha sa lišta vyprázdnila ale ešte mohla viac lebo oranž.koňov som sa toľko nezbavil čo som chcel.
     
    Lyzarka, tydýtková a Monča*** tohle ocenili.
  3. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    ¨Také jsem párkrát poslala vláček,ale spokojenost u mě nezavládla.Bylo jedno jaké velikosti byl tajemný chlívek.Výsledek byl pouze žluté obr chlívky,které jsem vláčkem posílala zpět.Marně,opět se mi vracely a také žluté myši.Asi to někde popletli,protože se mi nevylíhlo nic co jsem předtím neposadila do vlaku a neposlala pryč.Nedá se svítit......:sleepy:
     
    Monča*** a njklmn tohle ocenili.
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak jsem si to tu včera taky trochu ofrflala, víc jsem tratila než získala. Poslala jsem vždy víc, než se vrátilo a zkrátka se to nevyplatilo vůbec pokoušet dál. Ale dnes jsem si dala na plochu 4 malé tajemné náklady za 250 bodíků protihodnoty co ležely v liště a zase nic - nic - nic - a poslední chlíveček oranžový chameleon. Takže jupíííí, raduju se!!!! Ale toto trvalo!;)
     
  5. epek

    epek Pisálek fóra

    Tak to je snad i trapné - žlutý kurník a to ostatní na stejné úrovni.:(
     
  6. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Já mám obrovský kozí chlívek žlutý a druhý se dovím za chvíli, hraju vláček poprvé, tak jsem spokojená;):)


    mám oslí chlívek oranžový.....taky dobrý:)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/15
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak mi přistál po skončení akce ještě jeden tajemný,ten jsem tedy teprve zasadila uzrát a z toho z rána se vyklubali oranž.chameleoni.Tak alespoň něco co potěšilo a co jsem neměla.Bohužel z asi tak 15 pokusů ani jeden obr oranžový.Docela propadák a teď je mi líto lišek a orlů a křečků co jsem do toho vrazila a těch oranž.chlívků, protože návratnost žádná.A jinak stojí za řeč 2x obr.žluté kozy a čuníci.Příští vlak pojedou pěkně zpátky,protože oranž. jsou lepší!!!Takže tuto akci hodnotím jako katastrofu.
     
    anvan, Lyzarka a anickamalirka tohle ocenili.
  8. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    hmmm, takze pet staji a z toho: oranzove normalni kozy, zlute mysi, obrovsti kone, obrovske zlute kozy a obrovske kozy... skoda, no, chameleoni by se hodili :)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  9. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    co brbláš? Máš z pěti pokusů 3 obr stáje....já 5 ze 16 - to je trošku jiný poměr a jak jsem tu četla, nedopadla jsem vůbec špatně ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/15
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj :)

    z mixů malé C (500- žlutí pejři + 2x žluté slépky)
    - sobíci C++
    - losy C+
    - obr žluté prase, koza a koník

    z mixů (350 - obr kozy + 5 žluté slépky)
    se vrátila obr koza :D a žluté koně...

    Takže bych hodnotila akci za příjemnou ale výsledek někde uprostřed, ani moc nenadchl ani neurazil. minulé podle mě padaly lépe

    Andulííí
     
    Basted23, tydýtková a denich tohle ocenili.
  11. tepui

    tepui Mistr fóra

    Juj já se tady bojím pochlubit.Dál jsem jednu myší stáj a zbytek takové ty běžné aby mi to dalo malou C a dojela mi obrovská konská stáj tak myslím že super.
     
  12. hogofogo59

    hogofogo59 Pisálek fóra


    děkuji.....
     
  13. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak já jsem poslal 4 krát vlačkem chlévy a výsledek je celkem dobrý.
    Obr kozi oranžové
    Obr prasata žlutá
    Obr koně

    a žlutý kurník xD
     
  14. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,tak jak to tady čtu,měla jsem obrovské štěstí,ze tří stájí protihodnota 750 jsem obdržela-jedenkrát obr.Kozí chlívek a dvakrát obr.Prasečí chlívek oranžový.Já jsem za to strašně moc a moc šťastná.
     
  15. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    do tejto akcie som sa zapojil posledný krát, keďže som z vlaku dostal horšie chlievy ako čo som tam nahádzal ..

    [​IMG]
     
    bestlola, tydýtková a Iwuska tohle ocenili.
  16. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Poslala jsem nakonec 6 vláčků - 3x obr koně, zbytek žl. chlívky, ale za ty koně dík. Jen by to chtělo nějaké"šlechtění výroben". RT smiluj se, určitě jich máme všichni plné lišty
     
    Simík21 tohle ocenil(a).
  17. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Tak poprvé jsem si vyšlechtil stáj, dal jsem nejmensi maly plan A a vysledek: Obrovský kozí chlívek II: Oranžový, který se v tomto plánu vyskytuje jen zřídka.
     
  18. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Z nákladu za 1000 vylezla žlutá obří kozí stáj a hned vedle jsem dala uzrát náklad za 250 a z něj?? Oranžová obří kozí stáj :eek:. Sice nechápu logiku věci, ale jsem ráda. Obřích stájí mám jen pár a vytahuji je zřídka - jen když potřebuji nahnat nějaké BZ (třeba nedávno na akci) a dokud jsem nepročítala fórum tak jsem ani ve svém vysokém levelu netušila, že tyto stáje vlastně dávají šlechtěnce, jsem to tydýt;). Takže děkuji za fórum i za rady, co se tu dají najít, jen tak dál :D.
     
  19. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak z posledního nákladu oslí staj C++... uz nekolikata :) Takový obří oranžový včelín nebo obří oranžová oslí stáj by byla ale lepší. Už se těším na další akci a hlavně na to, že ji RT vylepší ;)
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak teda, tentokrát velké zklamání :wuerg:

    Zvládla jsem poslat 4 vláčky 2x250 a 2x500... a výsledek? :( Žlutý krůtník, žlutý kravín, jumbo-prasata (základní) a žlutý kravín.

    Byl to výsměch
     
    njklmn tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.