Šlechtění stájí - San Gigantika Expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    tak jsem 2x poslala náklad pěti opic a lenochoda, jak tu kdosi doporučoval, a mám oranžové myši a sobíka c+ - no, nad tím jásám, soba jsem měla jen jednoho z nějaké dávné zimní akce a od té doby ani ťuk:D. Takže jdu zkusit štěstí ještě jednou a třeba se ještě jednou povede něco takhle neobvyklého;).
     
  2. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj a hezké ráno všem, já jej mám hezké neb mi vláček dovezl sobyClassic++ a jsou to moji úplně první a jediný:). N.
     
  3. ŽIRAFA.LEV

    ŽIRAFA.LEV Zelenáč fóra

    Pošlu oranžovou, vrátí se žlutá - no neberte to...
     
    denich tohle ocenil(a).
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak další vláček a obří žlutý kůň je tu :( už několikátý ;(

    Vážený RT, co takhle tuto skvělou akci oprášit ... přidat nové zvířata a další upgrady obřích .. takové obří růžový chlívek by se opravdu líbil spoustě lidí a hlavně pro vysoké levely by měl větší hodnotu.

    A ještě je velká škoda, že se náklad nedá umístí na BAHA ... Obří opice, pandy či velbloudi ... to by bylo SUPEEEER
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já dávám papoušky C+ a doplním to kurníkama. Nejlépe mi ale vycházejí střední A za 500, z těch jsem dostala obyč sobíka, oranžové netopýry, oranž obr kozu.. Náhoda asi byla z malého B za 350 mi přijelo oranžové obr prašátko, to jsem byla ráda. Zkoušela jsem i větší náklady, ale neosvědčily se mi. Pro mou farmu vycházejí nejlépe malé náklady a střední A, B. Dostala jsem i oranžový kurník, ale taky dobrý ne? Pak ještě 2x oranž ryby a krávy, to si nechám. Obr zvířata recykluju, nechávám si ale po pár kusech žlutých a oranž. Žluté upgrady normálních výroben se mi naštěstí úplně vyhnuly. A na závěr zkusím oranž koně, uvidíme !
    Tak hodně štěstí na poslední vláčky farmáři !
     
    Naposledy upraveno: 19/2/15
  6. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Tak můj Expres zřejmě projíždí oblastí zasaženou infekční žloutenkou, protože přivezl žluté koně, žluté ryby a žlutá prasátka! :D Ale pak se trochu polepšil, dovezl oranžová prasátka (však ona se někdy budou hodit) a konečně oranžové obr kozy, které mi udělaly největší radost, protože obr kozy nemám vůbec žádné. Dál už štěstí nepokouším, schovám si ho na někdy příště. ;)
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    tak borec na konec - z 1500 hodnoty mi vylezly oranžové slepice za 190
    takže oranžová obr prasátka nebudou, tím opravdu končím, u žlutých obyč. koz jsem se zasmála, ale tohle už není smůla, to je od RT zlomyslnost
    u akcí já osobně oceňuju, že můžou hrát nižší levely a já ve vyšším to mám rychleji, nestresuju se a v mezičase stihnu plnit třeba něco do družstva, ovšem u těchto "náhod" je potřeba, aby nebyl dlouhodobý hráč bit na tom, že má všechny možnosti a pravděpodobnost pro něj dobré stáje je mizivá
    pokud by mi vlak přivezl oranžový upgrade v nějakém 50 levelu, tak jsem štěstím bez sebe i z těch slepic, ale teď v 88 už kupodivu nejásám
     
  8. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    No za lišky a křečky dostat obří koňskou stáj...co je na ní obřího? Asi jen ten název. Člověk by si myslel, že budou z toho aspoň tři koně. Kdepak. Jeden a to ještě po 40ti hodinách. Sice přes 500 bodů, ale ...Už se nenechám nachytat. Pro mě to není nic přínosného. Jen jsem chudší o několik stájí ! Kvůli jedné- "Obří".-.- To se opravdu všichni pachtí kvůli bodům navíc za obří stáje??
     
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Brumíku, vlastně ti dává 4 koně a 2 superkrmiva :-D
    Ten kůň je totiž v případě obyčejné a žluté haflingský (1. šlechtěnec), nebo šetlendský pony (2. šlechtěnec) v případě oranžové a to už je 16 koní a 10 superkrmiv, abys ho vyšlechtil! A tady ho máš za 1 krmivo pro koně, to není zas tak špatný, ne?
     
  10. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    ..u mně vedou žluté slepice ...to si dělají legraci ...i když náhody - ale snad to jde nějak ošetřit podle levelů. Je to jak odměna v komiksu - neadekvátní k tomu co vydáš. Pak se diví, že jsou hráči otrávení. No nic je to za námi. Jsem zvědavá co se vylíhne z várky co se dostaví až po hře.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  11. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    Mne sa tiež "zadarilo" 1x Oranžové kone+ 4x obyčajné kone+1x leňochod= 1x žlté slepice - obchod roka :)
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Brumík - možná tě trochu potěším a rozveselím. Já jsem za stejnou kombinaci liška + křeček + něco do hodnoty 1000
    byl poctěn žlutou koňskou stájí obyčejnou. Neběduj a nenaříkej, jsi na tom podstatně lépe, než já. Já se nepachtím -
    já si hraju.
    :D:D
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jediné pozitivum této akce pro mou farmu je v odhalení 27 Tajemných správců, skrývajících se v liště se chlívky, ve které jsem zhruba
    půl roku nebyl ... xD. Kde se tam vzaly, bude předmětem dalšího zkoumání.
     
  14. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Lidi, nevíte někdo, jak se dá vyzvednout náklad po ukončení akce?
     
  15. Zrzik77

    Zrzik77 Pisálek fóra

    Jsem s akci spokojena. Davala jsem (az na 1 vyjimku, kdy jsem vypravila vlak za 500) za 250 (opice + lenochody = 21 tis. kr). Krome zluteho odpadu, ktery mi tady moc nevadi, neb se jedna pouze o krejcarovou investici, takze se pres to prenesu, jsem ziskala: oranzove mysky (za ty jsem rada, neb akci, kde byly odmenou, jsem nedelala, a tak mi schazely), soby C+, oranzove slepice a oranzove kaceny.
    A ac sem v 101. lvl, tak mi opravdu nevadi ani ty oranzove slepice :), se hodi a navic - za 21 tis. krejcaru je to porad dobry. Ze zlutych staji byli OK netopyri - jedny zlute sem tam sice vypravila ve vlaku za 500, ale v jinem nakladu za 250 se mi vratili i se zakladni staji, ktera se hodi, takze spokojenost. Dale mam 2x zlute obri kozy - pohoda, byt horko-tezko je nekdy vytahnu a 1x obri prasata (ty nevytahnu vubec, na hnede prase mam radek v Nebi, ale taky mi nevadi). Jeste mam par nakladu vyhozenych na plose, tak jsem zvedava, co vyleze z nich.
    Doplneni: Takze dorostly 2x obri oranzove kozy (dobry), obri zluty kun, obri zlute kozy a oranzove ryby (dobry). Zbyva posledni naklad k vyklubani.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/15
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Robinela1,

    ak sa prihlásiš na farmu po skončení, automaticky ti vyskočí hneď okno, že máš v inventári nový náklad :)
    Potom už len vyložíš na plochu a počkáš čo sa z nejo vykluje :)
    Peknú hru.
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak mi to vyšlo ! Joooo ! Mám oranž obr koně ! Dala jsem poslední vlak za 2 tisíce, dala jsem tam žluté obr koníky a obyč obr kozy, a vyšlo mi to jupíííí !!!
    :D:D:D
    Takže mám obr oranžové všechny tři, něco málo žlutých, a oranžový netopýry, 2x or. kravín, 2x or. ryby, sobíka a oranž. oslíky, oranžové slípky. Na to, že jsem dávala většinou do max. 500, vláček jel 25x, tak si myslím, že se mi to vyplatilo, zvlášť když jsem pak už recyklovala obr obyčejné. Sice už mám půlku stájí červených, ale při akci se oranžové hodí, ty si nechám.
    No, jsem spokojená, tohle mi vyšlo.
    Ale jelikož to tak dlouho roste, myslím, že pokud se zvířátka nevymění, případný příští expres asi vynechám...
    bbowling: tak to se ti povedlo! hmm... detektivní práce s možností překvapivých odhalení, a při zmíněném počtu jistě nebude nouze i o překvapení příjemná !
    Robinela1: teď jsem si vybírala poslední vláček ve městě - přímo na dráze vzadu za premium bankou, takže to jde i takhle.
     
  18. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Díky moc, zrovna mě také napadlo zkusit aspoň F5 :) Tak jsem zvědavá, co se ještě vyklube, zatím je to směs všeho možného :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  19. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Podle mě,nejhorší Giga expres co zatím byl:mad:Teda tvůrci se činili jedna radost.Co šlo,osekali oproti minulým expresům,točí se pořád dokola jedno a to samé.Nebylo výjimkou,že co jsem poslala tam,vrátilo se zpět,anebo ještě v horší kvalitě:mad:Joo,kde jsou časy kdy expres vozil fajne chlívky C++? O tom si už asi budeme muset nechat jenom zdát:pPro mě absolútná ztráta času a pokud tohle udělají i se stromy,no potěš Pán Bůh,už se ani nebude na co těšit.o_O
     
    anvan tohle ocenil(a).
  20. Verense

    Verense Stálice fóra

    No já taky neskáču nijak nadšením, užiju akorát oranžový oslíky (do kotláren), ale jinak šlo vše do lišty nebo zpět do vlaku. Ale ono je to těžké, když už člověk většinu chlívků má - i když oranžovými obr prasátky bych rozhodně nepohrdla. Myslím, že by stálo za to Expres trochu zrevidovat, např. umožnit vložení aspoň některých výroben na výměnu, nebo třeba zavést možnost získání červených stájí, aby se zvýšila atraktivita akce pro vyšší levely. Žluté stáje nepotěší snad už ani ty nováčky...
     
    Simík21, tydýtková a AsDYxC tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.