Šlechtění stájí - San Gigantika Expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _Milena2_

    _Milena2_ Zelenáč fóra

    Ahoj všem, i pro mne první akce s vláčkem a mám radost převelikou, vláček mi dovezl - Sobí stáj + ( moje první ) ... a oranžovýho chameleona :) takže velká spokojenost ....
     
  2. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, ja mam odtajneno prozatim 5 staji, obr zadne nedorazili a kdyz jsem nasla zlute slepice, kravy, malem me porazilo :) Pak oslik C+, a zlute vcely, u tech jsem si rikala, ze ty se hodit budou aspon trochu, ale stale jsem nijak nadsena nebyla :) brala bych spis nejaky ten oranzovy, klidne i kone :-D Kdyz mi ale vyskocili oranzovi chameleoni, zustala jsem beze slov :) takze za me uz ted obrovska spokojenost. mam ale radsi slechteni stromecku, tak treba dorazi i druhy rychlik :) jinak bych taky privitala i nejakou zmenu v obr chlevech, je tolik zviratek... ikdyz je pravda, ze to jsou slechtenci "zadarmo", takze toho rozdavani nejspis zase tak moc nebude :)
     
    anickamalirka a lacrima tohle ocenili.
  3. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak jsem získala sobi + (moji úplně první) :inlove::inlove::inlove:, takže za mne velká spokojenost.Na noc ještě pošlu vláček jednou a ráno zjistím co mi za 16 minutek doveze. Tím asi s vláčkem skončím.
     
  4. _griss_

    _griss_ Pisálek fóra

    ja vobec neviem, čo som dostala, kde to zistím? v inventári neviem, čo som mala, ale jedno viem isto, že obr. sa nekonali žiadne a to som dala L za 2000,hmm
     
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Ráda bych pochopila jaký je rozdíl mezi variantami tajemného nákladu S,M,L a tajemným nákladem A,B, C s přihlédnutím k plánům A, B, C , ve variantách plánu malý , střední , velký 8)
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  6. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    _griss_ jak uz tady nekdo psal vyse, pote, co se Ti vrati vlacek s nakladem, musis z inventare "vysadit" na plochu tajemny naklad (je to v podstate jako s tajemnymi chlevy), po 4 hodinach odkliknes a uvidis vysledek ;)

    ja teda posilam vetsinou nejnizsi naklad - 5x opice + lenochod, kdyz dorazi nejaka nezadouci obr staj s upgradem, poslu je zpatky pro nejaky vetsi naklad :) chybi mi jeste tusim oranzova obr prasatka :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Griss, až se vlak po hodině vrátí na nástupiště, klikneš na Vyzvednout, a v inventáři se zvířaty se ti objeví stáj s nápisem náklad - dle druhu. Já tam měla stáj Malý náklad C. Tu vyndáš z inventáře na plochu, a teprve po čtyřech hodinách čekání se dozvíš, co se ti v této stáji urodilo.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj _griss_ ja už ti len doplním obrázok, kde nájdeš.
    Rozdiel je len v tom,že ja tam mám malý náklad a ty musíš hľadať pod veľkým;)
    [​IMG]

    Príjemné šľachtenie stajní
     
  9. goldfenix

    goldfenix Zelenáč fóra

    Ahojky chtěla bych se prosím zeptat, mám spoustu holubníků, ale ty mě do vláčku nejdou přidat, respektive na farmě je v liště mám, ale když je chci přidat do vláčku, tak se už neobjeví. Je chyba jen u mě ? Děkuji za rady
     
  10. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak ze dvou vláčků jednou obří koza žluta a jednou obří prase žluté. Poslal jsem ještě jeden vláček. pak dám vědět co to bylo. Dál už posílat nebudu. Budu šetřit stáje až RT konečně obmění trasu vláčku a vláček bude vozit něco lepšího ... třebas obří ryby, obří oslíky, obří králíky či kachny. To so vozí teď vypadá, že vyváží nějaký pořádně starý sklad ;)
     
  11. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  12. goldfenix

    goldfenix Zelenáč fóra

    Děkuji :)
     
  13. babioli

    babioli Osvícený autor

    U mně vlak naprostý propadák. Vypravila jsem jej 2x a jednou za 500 bodů oranž. pštrosi a podruhé za 250 bodů žlutý kutník v 92 lvl. opravdu super chlívek.Tak jsem to zkusila jště potřetí za 350 bodů a je z toho obrovský prasečí chlívek oranž. Jsem ráda že jej mám.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/15
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Získala jsem 2Xoranžové obrkozy a jednou oranžové obrčuníky,Sobí stáj++.Od posledně mám oranžové obrkoně a to mi stačí.Počkám jestli příště dají nějaké jiné obrzvíře.
     
    Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  15. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Tak já zatím obr. kozí chlívek žlutý a oranžový, moje první (neboť vláček jsem zkusila poprvé), takže naprostá spokojenost. Za cca 30 min. přijede další vláček, tak jsem zvědavá co přiveze. Už se moc těším, obzvláště potom, co jsem si přečetla některé příspěvky výše napsané. :p
     
    1wolf999 a mirae tohle ocenili.
  16. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Přesně tak,už mám obrovské stáje od minule,většinu chlévů červených,tak oranžové nemají pro mě cenu.Škoda....
     
    Mikeš a pajaable tohle ocenili.
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, když mi vláček přivezl žlutého koníka, tak je to i se základem, abych ho mohla přestěhovat? Snad ano, ale nedočetla jsem se ve FAQ.
    edit: Díky moc soptiku !
    :)
    edit2: soptiku já to úplně vidím, já tak tancovala včera, když mi přišel první sobík !
     
    Naposledy upraveno: 18/2/15
  18. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    tydýtková - je to základ + upgrade.Taky jsem měla strach to dát do lišty, ale klidně to tam teď hoď a až budeš potřebovat, tak vytáhneš.

    tak jsem právě odtajnila oranžovou netopýří jeskyni.ani si nedokážete předstvit tu radost a ten oslavný tanec, který právě u mě probíhá :inlove:;):p
     
    Naposledy upraveno: 18/2/15
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak z první várky mám oranžové myšky. Tak to by mohlo klidně pokračovat. Nu, uvidíme, ještě jsou dvě na ploše a třetí čekám. Trepifajksl
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já odtajnila dvě malá céčka - obr žlutý čuník a obr kůň. Nezoufám, jedu dál. Obojí dostalo zpáteční jízdenku. Třeba mi přivezou zpátky nějaký poklad :D
    Faktem je, že by to chtělo nějakou obměnu sortimentu. Ale pro nováčky je to super ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.