Šlechtění stájí - San Gigantika Expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Šlechtění stájí - San Gigantika Expres ::..

    Prostor pro vaši diskuzi


    Po stromech přicházejí na řadu stáje. Vložíme je do vlaku a ten nám za ně přiveze něco lepšího. Máte v inventáři mnoho stájí? Leží tam už dlouho nevyužité? Přichází šance je oprášit a s trochou štěstí získat něco, co vás potěší.

    Abyste mohli začít šlechtit, je potřeba chytit a stihnout vlak

    [​IMG]

    Vyberete si z inventáře chlévy, které chcete vyměnit, vyberete variantu nákladu, vyměníte a vlak vyšlete na cestu

    [​IMG]
    [​IMG]


    Pokud se vám cestou nestane nějaká závažná porucha,
    za hodinu vám přiveze variantu vámi vybraného Tajemného nákladu S, M nebo L
    podle vložené bodové hodnoty stájí.
    Celkově tedy můžete získat až 9 typů Tajemného nákladu.


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Pokud nemáte v inventáři dost stájí, můžete si Tajemný náklad (na který čekáte též hodinu) zakoupit přímo za FL bez vložení stájí z inventáře.
    Přinese očekávané vyšlechtěné stáje? Jaké stáje můžeme získat? Jaká zvířata nám dodají?

    Malý náklad A - 10 Fl
    Malý náklad B - 15 Fl
    Malý náklad C - 20 Fl

    Střední náklad A - 20 Fl
    Střední náklad B - 30 Fl
    Střední nákla C - 40 Fl

    Velký náklad A - 40 Fl
    Velký náklad B - 60 Fl
    Velký náklad C - 80 Fl


    Pamatujte: Čím lepší varianta Nákladu, tím je i vyšší šance na získání lepšího výsledku.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Tutúúúúúúú, troubí vlak. Uběhla 1 hodina a skutečně přivezl Tajemný náklad podle vybrané hodnoty.

    [​IMG]


    Stačí si jej jen vyzvednout, vyndat ho z inventáře (uložený mezi chlívky), uložit na plochu farmy (2x2) a čekat 4 hodiny.


    [​IMG]

    Vše se dozvíte ve FAQ

    ..:: FAQ - Šlechtění stájí ::..

    A kdypak že to začne? To se dozvíte jako obvykle v

    ..:: Centrála - Akce ::..


    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..



    Přejeme mnoho úspěchů při šlechtění stájí.
     
  2. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Tak konečně pro mne úspěch - 2 obří koňské stáje, tolik štěstí jsem nečekala. A děkuji RT za tyto akce, pro mne jako vozíčkáře je toto obrovská denní zábava
     
  3. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak z prvního šlechtění jsem získala obrovský kozí chlívek - žlutý ( a to jsem si dala tu nejnižší možnost - S za 250). Uvidíme co se vyklube dále
     
  4. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj, taky jsem získala obrovskou kozí stáj žlutou. Já dala do vláčku 500 bodů. Tera
     
    lacrima, babioli a njklmn tohle ocenili.
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak přemýšlím, zda vyšlechtit či nechat stáje takové jaké mám... no, ještě se rozmyslím
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si dám pár otočiek hoci mám už obrie oranž zo všetkých ale len preto že mám veľa zvieratiek v lište ktorých sa rád zbavím a to oranž kone atď.Len nech mi ich vláčik nenavozí naspäť.xDxD.Nech ich nechá tam kde sú.
     
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj, tedy teď jsem zjistila že je vláček :) no honem na oznámka kdy že to začalo ... tak jsem toho ještě moc nepropásla, teď jsem dorazila z práce... tak honem honem něco poslat do cizokrajných částí světa a doufám že se podaří vyšlechtit něco fajnovního :)
     
  8. cacorka23

    cacorka23 Pisálek fóra

    Ahojky, jak poznám, co mi přibylo v inventáři? Tak velkýho pamatováka nemám a hlášení mi vždycky jen napíše, že mám něco nového v inventáři.

    P.S. Aha, jsem trubka,to musím teprve "zasadit" :-D - nějak jsem vyšla ze cviku :).
     
    Naposledy upraveno: 17/2/15
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak jsem dala 2x povozit vláček, poprvé to byli křečci teď kočky. Ještě dám možná lišky... No uvidíme co vláček přivezl
     
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    z minula mám oranžové obr kozy, tak jsem chtěla i prasátka a koně, ale asi se na to vyprdnu - ti ježci se mi jevili jako jasná chyba, ovšem ve FAQ je bobří pila - hodlala jsem je tam posílat po 5 do té doby, než vypadnou oranžová obr prasata, nářadí mám dost, ale ouha, v reálu to nejde
    takže nevím, pokud chci aspoň jeden kus od každé oranžové obr stáje, tak bych musela dávat nejlépe něco z TS, což se mi jeví jako jasné gesto - všechna sranda je dostupná za floreny, nebo pro extra šikovné obchodníky, když si za miliony krejcarů budou posílat oranžové a červené upgrady
    ano, milý RT, posílám penízky, ale mám strop a tak si nechávám tu srandu, na kterou už peněženku nevytáhnu, ujít a expres nechám být, ovšem slibuju, že tajemné sazenice bohužel koupím, zas všemu neodolám...

    lidé jsou různé, PetaM2001 - já ty přebytečné tajemničky při O&D raději rozdám a obyč a žluté chlívky je celkem naprd tam cpát, spíš bych se potřebovala nějak zbavit mlékáren, výroben vajec atd., to už nikdo zadarmo nechce, za ty kočky, lišky, křečky a tak mi nováčci poděkují a budem spokojení všichni :)
     
    Naposledy upraveno: 17/2/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já vám lidi nevím mě je jedno co vlak přiveze hlavně že se zbavím nepotřebných stájíxD
     
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak jsme se dočkali,jen mne mrzí,že není žádná inovace.Výrobny opět nejdou posílat,což je škoda,protože bych se ráda zbavila kozích mlékáren.Mám jich 14 ,ani nevím jak jsem k nim přišla,ale dost jsem si jich vytočila na kole.Jediná která mě zajímá je růžová do sbírky.No měla jsem to napsat do připomínek k minihrám,ale to mě nenapadlo,teď už pozdě bycha honit.
     
  13. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Zbavila jsem se nepotřebných stájí, 2 vlaky obří koně, 2 vlaky už jen upgrady žl. a or. stáj, tak čekám na pátý a bude v liště uklizeno.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    prosím poradíte, jestli jde najednou přivézt více stájí? Např. vložím za 2000 a chtěla bych 4 stáje po 500... jde to nějak? Zatím se mi jeví, jako že to nejde...
     
  15. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Páni, první vláček zpátky, odhalená stáj kterou přivezl a je to Obří chlívek kozí II: Oranžový. To je bomba!!! :D
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nejde, vždycky se Ti přiveze jen 1 vyšlechtěná stáj za vložené chlévy. Zvolíš si možnost jakou chceš a odešleš vlak
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  17. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Tak pátý vlak přivezl zase ob. koň. stáj, odjel šestý a tím končím, základy si nechávám
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Tak jsem dostal obydlí pro myš II. oranžové :) To ještě nemám, tak aspoň něco. Aspoň se díky téhle akci zbavím stájí, které opravdu nepotřebuji.
     
    -Kuteno-, evainfo a lacrima tohle ocenili.
  19. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tato akce je již poměrně zatuchlá a zasloužila by si přidání dalších obřích stájí ... Kozy, Prasata a Koně tu jsou již dlouho ... chtělo by to změnu ;)
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem neodolala a dvakrát poslala dvě žluté obrovské stáje a vrátila se mi jedna obrovská žlutá. Tímto se mi obrovské žluté zredukují jako vývar na polovinu, jenom nebudou tak k použití jako vývar. ŠkodaxD:cry:xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.