Šlechtění rostlin na BAHAMARAMĚ! (2.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hamoun Lasička, 1/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám přes 7000 banánů tak co s nimi ,kouknu do skleníku jak to tam bude vypadat,saguara je také dost tak to zvážím;)xD
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím, u sousedů je ticho,nebo jsem špatně hledal!:wuerg:
    Aprílový žertík.:cry:
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak taky popřemýšlím :p banánů je dost, ale když je tam dám, donutí mě to šlechtit a když začnu šlechtit taky budu brblat, že nemám zrovna to, co potřebuji. No pár bonusů je tam dobrých, ale lásku k SH to nenahradí :p ale zase pro hráče co nemají kaštánek je to východisko si při akcích nějak pomoci, jen těch 1 000 banánů asi každý nemá. No celkově se to asi moc nepovedlo :p



     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. babina51

    babina51 Baron fóra

    Banánů nadbytek (5130),ale skleník mně neoslovil.Na celé BAHA mám už dlouho samé stromy,je škoda,že není žádná akce a rostlin, stodola praská-od 40000 do 110000ks..
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem se trefila, že je to apríl ;) další termín neurčito
     
    Apachie1, ღSisinkaღ a evainfo tohle ocenili.
  6. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Jsem rád, že jste TO odložili, protože jsem se ještě nenaučil ani se skleníkem na farmě. Je to pro mě jedna z farmářských záhad.
     
    malanek70 a kakaboj tohle ocenili.
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Škoda a já se těšila, že použiji banány na něco možná i užitečného a zásoby některých plodin budou aspoň k užitku, nevadí - neurčito ... tak neurčito.
    Aspoň nemlží - a bude to asi nikdy, co??
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Asi Apríl o_O
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Alespoň neříkají, jak je dnes v modě za 14 dní, za 14 dní, za 3 týdny, za měsíc, za 14 dní. Přitom každý ví předem, že nikdy.
     
    malanek70, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    nikdy se říká "již brzy":D;)
     
  11. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Neviem čítať, hľadať alebo čo ale dnes je už 3.4. a na chráme si opičky robia so mňa opičkoviny ,lebo ja nemôžem nič nájsť prosím poraďte kde to hľadať alebo máme nový opičí chrám?
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    bolo to zrušené. presunuté na neurčito lebo hráči o tom nemajú záujem. viz oficiálne info pod oznámením
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    xDxD
    Zřejmě slušnej oddíl!8)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skleník na Baharamě je stejný jako skleník Fata morgana... můžeme se na něj dívat, můžeme o něm třeba i snít , ale:

    [​IMG] co si představujete pod slovem dočasně? o_O
     
    Naposledy upraveno: 3/4/21
  15. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Velice jste mně zklamali, a nejen mně, zrušením skleníku na BAHA, na BAHA stodoly plné, tuny zlatých banánů a využití žádné, úkoly všechny hotové, žádné cíle na BAHA, žádná zábava, na BAHA chcípl pes
     
    libakos a -Jara05- tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kvůli velkým problémům,skleník na bahamce je v plánu až od 30 Února 2022 !! :eek:
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Možná tam vymýšleli různé ,,lehké,střední a těžké ";) možnosti šlechtění a nějak se to zvrtlo, a že by nebyl zájem o šlechtění je určitě blbost ....
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    A mohla bych to vidět tu zpětnou vazbuxD
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ach jo!:cry: Oznámení vyšlo 1.4.21 jen na Českým fóru!!! Proč asi?!?:wuerg:
     
    Dob a pezt tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už jen to, že to neuvedli na foru naši modici bylo podezřelé, hned jsem věděla, že si z nás někdo střílí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.