Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak se motám druhej den na trhu a jediný co jsem zatím chytl je rýma... max pár čumáků a jinak je po kukačkách vymeteno. Počkám na BB a nakoupím později... i něco do zásoby na stálé úkoly.... rozhodně se z toho nebudu zalamovat. Souhlasím s tím, že RT mohl vrátit staré úkoly kukaček do hry ještě v době BB aby si hráči mohli zkontrolovat co potřebují na dodání a našlechtit, ale zase to přece není taková tragedie a bude i další BB a nic se nestane pokud se úkoly splní později a nebo pokud si hráč našlechtí (nakoupí) do zásoby a nepotřebné pak prodá.

    Ahoj. Normálně si říkám, ať si to hráči kterých se to týká vyřeší sami a snažím se do toho nemotat. Na tohle ale chci reagovat a napsat svůj názor. Pro mě je zase podstatné zda daný příspěvek má nějaký význam, zda je konstruktivní a k něčemu směřuje.... prostě musí mít hlavu a patu a ne jen taková ta "omáčka" kolem a pointa žádná. Pochopil bych přikládání významu na pravopis v případě nějaké oficiální korespondence, ale tohle je forum ke hře a podstatnější je co chce hráč vyjádřit (dle toho si já dělám prvotní názor na danou osobu) a né jestli je to pravopisně v pořádku. To že tady martinek000000 napíše svůj názor a naseká v něm hrubky neznamená, že to odflákla, že je na nižší úrovni než někdo jiný a že není dobrá kuchařka. Prostě jí šlo o podstatu věci a tomu pravopisu nepřikládala až takovou důležitost jako ty.... každý jsme jiný a každému jde něco líp a něco hůř..... někomu prostě nejde pravopis a aby něco napsal bez chyb, tak to vyžaduje větší přemýšlení a vynaložení většího úsilí než třeba tobě. A proč by se s tím měla mordovat, když se jedná "pouze" o forum hry a podstatná je myšlenka a názor. Navíc kde máš jistotu, že daný člověk není nějak nemocný, nemá nějakou vrozenou poruchu... atd. Nechci zde rozebírat svůj osobní život, ale jen ti nastíním.... taky jsem býval pedant a pravopis mně nečinil absoltně žádné problémy. Dnes je to něco jiného i/y, s/z a další pro mě znamená intenzivní přemýšlení a následně působí nemalé bolesti hlavy (mám jich dost ve svalech, kloubech a všech tkáních těla), tak proč si je ještě přidávat? Prostě napíšu a vyjádřím svůj názor a pravopis neřeším... znamená to snad že jsem to odflákl nebo jsem špatný člověk? Rozhodně tím nechci hráčku obhajovat a ber to jen jako opačný názor než máš ty. Pokud budeš chtít reagovat, tak sovou, ať nejsme mimo téma. Za případné pravopisné chyby se předem omlouvám, ale fakt mně to za to nestojí se tím zatěžovat.
     
  2. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    já mam přes 12.000 ks kukaček.. A nikdy je nezdělám :D
     
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já teď mrkla do stodoly, ale hřeben ani jeden....no nic, to je tak vžycky, když něco začíná, tak to moc není a pak to napadá.Šlechtit začnu až při BB, stejně mám vždy za 2h vyšlechtěno..SK nekupuji, jedu pouze ze zásob. Co vyšlechtím, vyšlechtím, další bude čekat, jako u ostatních šlechtěnců:p
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno nebo tedy spíš dopledne všem farmářským vytrvalcům!
    I já jako ***** klikám na trhu u kukaček a snažím se něco ulovit - je na tom jedno pozitivum: učím se to už levou rukou, takže kdo ví k čemu se to bude jednou hodit...:D
    Ale trh vymetený - zítra začne BB, kukačky se začnou na trhu objevovat a cena klesne dolů, tak nechápu, co tady blbnu?!? Raděj tedy jen okopu virtuální políčka, nakrmím roztodivnou zvěř, posbírám plody zahrady (bio lepidlo, plachty a jiné zázraky) a půjdu si po svejch - pošetřím ruce a ještě ušetřím.....
    Hodně štěstí všem co vytrvají...

    edit: jééé, to je super, použila jsem poměrně slušné normální slovo a ono se mi sem samo vyhvězdičkovalo! zajímavé.....
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný den všem farmářům :) ... tak jsem koukla na trh a jediné, co tam bylo .. čumáčci za 18 000Kr :wuerg: ... no ještě jsem to stihla nakoupit první den akce o_O a kromě 7 knírů, 7 ušáků a jednoho punk, budu mít vše na dekorky a tím to pro mě končí .. no nechci už žádné "skořápky s nožičkami" ani vidět xD .. na BB čekám a mám něco málo SK ... no snad se omylem ukážou zvířátka, které bych chtěla dát do družstva :p... tam jsem vážně hodně pozadu :sleepy: ...
    anickamalirka: určitě držím moc palečky .. a moc dobře vím, jak se cítíš [​IMG] a na mě se snad také usmálo štěstí [​IMG] vlastně řekněme "hned za rohem" :D .... v pondělí jdu na to :p ... tak měsíční flákačka skončila [​IMG] xD .. jinak to bylo moc příjemné :)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/15
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, mám 3 hřebeny, vyskočily mi z chlívků (pole teď nemám žádné) - mám jen 5 tulidomků.
    To mi přistály asi proto, že se je nechystám použít... :)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na našem trhu se začínaj hromadit Včelí kukačky(18 nabídek).Jen ta cena se trochu nepovedla - nejnižší 590.000 KR.
    No nic, při BB si kukačky do krátkodobého úkolu vyšlechtím sám a stálý úkoly odložím na neurčito.Dokud se to na trhu trošku neuklidní!
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Na BC trhu 29 nabídek ( Včelí kukačka ) za 442 000 Kr
     
    mirae, davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Cena spadne, od včera pokles o víc než 100 tis ;) (bylo cca 550 tis). Máme tam i nějakou tu stavitelku za 1,5 mega. Jinak pusto prázno. Pokoupila jsem nějaké čuníky, bo se chystám chrochtat (není nad vepřové, kukání přenechám jiným):p
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som kúpil pár tých kukučiek kôli skrinkám a zatiaľ žiadny hrebeň.Ale nevadí oni napadajú ako vždy nové náradie.Najprv 0 a ak mám aspoň 1 kus potom mi napadajú aj na rozdávanie.Len neviem načo mi budú štetce,nádrže a železo teraz mi tieto trajláky padajú aj z mrkvy.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Trh BB kukačky 480 tisíc Kr .... no ....
    je to kruté, ale ... čumáček ze čtyř tisíc na 25 000kr ... co s tím udělat? ....
     
    Naposledy upraveno: 21/5/15
    Lyzarka a davidson00 tohle ocenili.
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak u nás je včelí kukačka přes 900 tis......to jsem za míň koupila včera stavitelku.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak to je můj člověk xD .... není nad vepřové .... kukajdy půjdou co nevidět do mínusu ... ostatní zvířátka vyletí na vrchol ... :p ... je to jasnačka ;)... všem držím pěsti u BB nej - zvířátek ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/15
  14. mortysa

    mortysa Zelenáč fóra

    • Sloučení multipostu - varování (danda-vnovis)
    Úkoly na šlechtění kukaček z minula už nebudou? Zběžně jsem pročítala ale nic jsem o tom nezjistila.

    Už jsem to našla , pardon ...:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/15
  15. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Načo mi sú tie hrebene ?
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Na postavení výroben a barevných chlívků pro kuku ;)
     
    -Kuteno-, mirae a w.w.a.x tohle ocenili.
  17. w.w.a.x

    w.w.a.x Rádoby autor

    úkol jsem konečně dodělala a na BB mám připravené čuníky,,,snad se mi konečně povede dodělat úkol na šlechtěnce :D :D
     
    -Kuteno-, evainfo a mirae tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak snad udelam o BB dost slechtencu kukacek, i kdyz nevim presne kolik kterych... hrebenu mam 2 kusy, to teda neni moc, ale celkem vzato stejne nemam na co bych je dal, moc malo mista na farme znamena, ze staci jedna knirarna co mam a akorat dam to oranzovy vylepseni z ukolu...
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  20. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Prajem príjemný podvečer všetkým šľachtiteľom. Ja čakám na BB a uvidíme, či to dám dám Agentovi, alebo si počkám na rozrobené úlohy do pondelka. Mám vyše 17 tis. kukučiek, ale 8 kukučiek do výrobne sa mi zdá trošku moc. Nepáči sa mi ani to, že sa zmenili pravidlá kukučiek, už sme si prežili kadečo. Tak teda všetkým Vám želám veľa radosti zo šľachtenia a plnenia úloh.
     
    -Kuteno-, njklmn a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.