Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jen takový malý dotaz - pokud začalo normální trvalé šlechtění kukaček, na stromě je za hříšných 280 hvězdiček nový šlechtěnec, neměli by i ostatní šlechtěnci být automaticky přístupní na trhu?
     
    -wiolan-, burds a silviec tohle ocenili.
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak kukacky slechtence na trhu nevidim. Co se tyce runy na strome - opet nekomu preskocilo, ne?
    o stonku porad premyslim, porad je to 3000 dvakrat denne, na druhou stranu, dekorky s mazlikama daji vic.
    hreben je zatim jako odmena v kratkodobe akci - a asi trochu povolili kohoutky u starsiho naradi, z jedne XL bedny z ukolu vylezly dve nadrze :¤)

    A hvezdicky z kratkodobeho jsou, kde jste nasli, ze ne? (dali jsme vam kamaradickove hvezdicky? tak vam "zdrazime" i slechtence na strome...)
     
    pompo68, alexandrakerulova00 a silviec tohle ocenili.
  3. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    To tedy opravdu fér není, když jsme chtěli šlechtění kukaček, tak ty rozdělané úkoly, rozhodně ne tyto. Bylo řečeno a hlavně napsáno, že kukaččí úkoly se budou vracet k dopracování, tak kde jsou ?!?!?!
     
    rarasek1999 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  4. johny737

    johny737 Zelenáč fóra

    koukám RT zase ,,NEZKLAMALO ,, no to se ale v podstatě dalo čekat .
     
  5. -kateřinka-

    -kateřinka- Zelenáč fóra

    budou se vracet 25.5. přesně tak jak je napsáno v ofi, takže lépe koukat a svět bude hned růžovější :D
    Ale tak trochu jsem čekala, že se otevře trh se šlechtěnými kuku a kde nic tu nic, no budu muset poctivě šlechtit.
     
    anvan tohle ocenil(a).
  6. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak jsem aktivoval tu stavitelku a dal ji do mixu, samozřejmě pošla, tak budu pokračovat až během babyboomu.
     
    evainfo a silviec tohle ocenili.
  7. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, asi to Casey napsal pro některé malým písmem :), co se týče vyšlechtěných kukaček na trhu, tak je to tak myslím vždy při zavedení nového zvířete na šlechtění že se na trhu objeví až po krátkodobém úkolu, nevím proč se divíte.

    Edit: tak jsem si to asi myslel špatně :), omlouvám se :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
  8. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    • Cizí jazyk - porušení pravidel fóra
    :eek:((((( Na nový úkol vám kašlu, ..já Chci a Chci aaa Chci ty staré.. nedodělané ty co patří do stonku.. mámu koupel a tak...
    CHCI CHCI CHCI!!!!!!
    RT koukej to vrátit
    RT watch it back

    RT beobachten Sie es zurück
    مشاهدته مرة أخرىRT

    RT смотреть назад

    RT看著它回去

    :mad::mad:>:(
     
    sebejka, ajtyk11 a tomokoco tohle ocenili.
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Runa se šlechtěncem na stromě za 280 hvězdiček je fakt pecka,hlavně pro ty co tu nejsou 4 rokyxD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. miloun

    miloun Pisálek fóra

    no pokud skutečně budou toho 25.5., tak zase nebude baby boom, takže je to stejně nanic
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    mithrandilka
    Nejsem si jistá že je to tak jak píšeš (fakt nevím), ale většinou jsem stáhla ze stromu moudrosti nového šlechtěnce a dala jej HNED na trh.....teď to nejde.

    edit: díky dando za bleskovou info - to jsem ráda že šlechtěnci budou na trhu - už jsem se bála, že jsem to někde přehlídla, nebo že už fakt tak rychle stárnu a pamatuju si čím dál míň...
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
    evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Šlechtěnci na trhu přece jen budou,ovšem je tu nějaký ten vyšší šlechtěnec na víc,než běžně,RT se napakuje za naše nákupy SK o něco víc,hlavně nenápadně ...
    No já kupovat SK rozhodně nebudu,koupila jsem raději Turbo mlýn,co namelu to bude.Mám 400 SK,tak musí stačit...
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    prověřovali jsme a dostali jsme informaci, že se pracuje na opravě a kukaččí šlechtěnci na trhu budou.

    Díky
    Danda
     
  14. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    zase jeden podraz od RT. To by bylo, aby nám tu hru neznechutili
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, myslím, že děláte předčasné závěry, počkala bych na oficiální oznámení.
    To samé s tím novým šlechtěncem na stromě moudrosti - je to vyšší šlechtěnec, než byly dosavadní šlechtěnci, proto je i jeho cena vyšší. Za nižší cenu jsme si už pořídili včelí kukačku.

    tabulka šlechtěnců
    [​IMG]

    Danda
     
  16. katastruplova

    katastruplova Zelenáč fóra

    Zdravim,
    kde najdu na strome moudrosti runu "Prastene kukacky" a "Kukacka opatrovnice"? Diky

    Edit: aha uz to mam ... bylo to minule!! No pripada mi to trochu nesymetricke - narozdil od ostatnich zvirat, co uz slechtime.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
    tomokoco tohle ocenil(a).
  17. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    :eek:((((( Na nový úkol vám kašlu, ..já Chci a Chci aaa Chci ty staré.. nedodělané ty co patří do stonku.. mámu koupel a tak...
    CHCI CHCI CHCI!!!!!!
    RT koukej to vrátit
    CIZOJAZYČNÉ citace tedy mažu (i když bez toho už tento příspěvek nemá to kouzlo, ač byly googlovsky chybné)
    .. ale to je jedno, tak jinak:
    "DĚKUJI RT za to že mi ušetří troch více volného času na jiné aktivity.. jdu na pískoviště"
    ..a na kukačky kašlu

    :mad::mad:>:(
     
    anickamalirka a tomokoco tohle ocenili.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím -Strouhanka-,
    možná by bylo vhodné tu konečně přestat vyšilovat a přečíst si první stranu. Dočkáš se.
    Co dělat nechceš, nedělej, ale už nespamuj. Jednou jsi to snad už napsala a nemusí to na každé straně o tobě každý, kdo sem přijde číst. Pokud byl za příspěvek udělen postih, takový příspěvek není dovoleno mazat. Trest ti stejně nezmizí.
    Díky
    danda

    PS: díky silviec za ověření :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
    michnaj, tomokoco a astrid888 tohle ocenili.
  19. silviec

    silviec Mistr fóra

    tak uz mame kukacky na trhu))
     
    -Kuteno-, Lyzarka a danda-vnovis tohle ocenili.
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak se omlouvám, špatně jsem si přečetla o nových stálých úkolech v družstvu, tak budeme moci dokončit to , co jsme začali. Díky za připomenutí. Krásný den všem kukačkám!!!;););)
     
    mendalam2 a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.