Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No Kaolín, obávám se, že k tomu dojde na 106%. Už teď jsou na trhu obyčejné kukačky... čili co bude tvůrcům bránit je nechat přidat na trh? nic... Jediní kdo budou škodní jsou opět hráči co poctivě šlechtili... A i změna z původních 5ti šlechtěnců na 8. Z časovek stále se opakujících jen při šlechtění kukaček najednou časovka omezená, nenašla jsem informaci zda nastávající časovka se vrátí nebo nevrátí dle mého nevrátí... A co minulé úkoly? no sice ve Faqu je že budou přidány 25,5,2015 ale i to je ve hvězdách...
    Vadí mi, že to co je již nastavené a je jasně dané tak v okamžiku prozření tvůrců mění pravidla... Ať Valentýnský stonek, nebo možnost nepodeje kukaček na prodej ... atd.. atd... No raději půjdu na další díl Hra o Trůny :)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No právě že pokud má RT trocha rozumu,tak je na trh nedá.Přece jen v těch krátkodobých úkolech jsou docela zajímavé odměny a není ani potřeba nejvyšších šlechtěnců! Akorát již teď se děsím,kam se až vyšplhaj ceny! To zase bude masakr!:eek:
     
  3. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    asi úplně hloupý dotaz, ale ty hřebeny vezmu jako kde? o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Sice ještě nevím k čemu budou, ale lovím, lovím....;)že by byly třeba na postavení chlévů či výrobny? Jo,jo na postavení kukaččího domova a knírového salonu ! Hřebeny jsou jako odměna v "Akce jenom krátce" Agent Punky - v 6. úkolu získáme 4 kusy , s ostatními to bude asi problematické jako s nádržemi.
    Dnes mám nádrží tolik, že nevím, co s nimi.
    Já jdu vždy po růžové a tam je potřeba 14hřebenů na kukaččí domov růžový.
    To bude padat asi hodně blbě, když je jich třeba tak málo ...xDa bedýnky s nářadím mám vybrané.
    To budu potřebovat : 12x barva, 28x část stroje, 6x nůžky, 14x hřeben, 2x kukačka hrdinka ...no až na ty hrdinky a hřebeny mám všechno. xD
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    lott_lott: osobně bych tipoval, že hřebeny budou nové nářadí stejně jako byly třeba odkap. nádrže, staré železo a pod.. takže v bedýnkách s nářadím, vyskakování z polí......
     
  6. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Jak tak kukam tak jeto co raz horší>:( místo aby se dodělali staré úkoly tak se dávají nové a ty jsou opravdu nic moc nezajímavé:(, alespoň pro mne bez hvězdiček /ty raději RT nacpe do kola :eek:brrrrrrrr........................../dost trapnéééééééééééééé / už neví jak by z nás tahaly prašule za SK................ono je to vlastně jedno kdo chce ať hraje a kdo nééééééééééé ať nechá odměny jsou velice bídné poslední dobou:p.......... jinak přeji všem kukukuk xD
     
    hrabenka1951 tohle ocenil(a).
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Díky za odpovědi, tak to se na růžové kukajdy s rychlostí vypadávání nového nářadí zmůžu tak na podzim xD
     
    anickamalirka, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  8. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Proč bláznit, 4 chlívky a 4 výrobny mám z jiné akce. Čas chlívku zůstal 1:30 hod a výrobny 8 hodin. V porovnání s jinými chlívky a výrobnami je stálý úkol na dodání knírů hračka. Těch strašných 361 knírů se dá dodat cca za 23 dní a je po úkolu.
     
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mě se bedýnky s nářadím shromažďují v liště pod vázičkou.Mám jich tam přes dva tisíce,tak je pak otevřu a uvidím co z nich napadá.Jinak kukačky jsem nešlechtila a ani se mi do nich nechce.
     
    pajaable, eleanorelik1 a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    krásné ospalé ráno [​IMG] přeji všem farmářům :) ... tak já se do toho pustím až v družstvu, kde si šlechtěnce raději koupím :eek: no snad to bude jako i dříve :D ... stonek? no uvidím, jen dekorky chci určitě ;) dávají hodně BZ/BZZ ... no SK moc namletého nemám a tak až při BB začnu šlechtit ... ale při mé smůle nic, moc nečekám xD... kupovat určitě nebudu ..
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
  11. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Já to také zkusím, ale jestli to nebude padat, počkám do BB. Jen mi tak napadá, na konci měsíce je pandí akce, jestli bude opět na šlechtění, je lepší si přát BB teď nebo až na pandy? Samo nejlepší by bylo, kdyby byl na obě akce. Jdu mlít Sk! Eleanorelik1
     
    pajaable, sisinka a evainfo tohle ocenili.
  12. xerox43

    xerox43 Pisálek fóra

    Tak super,oranžové kníry jako výhra.Jen nevím na co je nasadím když nemám základ.Další položka v liště.Tak alespon ten stonek.Jsem zvědavý jestli to pak s těma pandama bude lepší co se týče výher.Hezkou hru i den farmářům všem.
     
    eleanorelik1 a evainfo tohle ocenili.
  13. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    xerox43, dle odhadů dříve v tomto vlákně by základ měl snad jít do budoucna postavit v dílně.
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Šlechtění-kukaček-diskuze.12473/page-2#post-103727

    Edit:
    Děkuji Casey27 za doobjasnění a link na FAQ.

    Dementi - čtěte prosím to i na konci tvrdě, nechci nikoho napadat :) - a reformulace: Základ půjde v budoucnu (zatím ani po Ctrl+F5 to u mne v dílně nevidím) postavit a oranžáda je tedy jako odměna použitelná i když není základ (např. z té akce kde byly jako odměna).
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
    evainfo a eleanorelik1 tohle ocenili.
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    tavos7: ty odhady byly ohledně hřebenů (kde je vzít). Co se týká základu knírů a jejich vylepšení.... ty se budou 100% stavět v dílně (jako u jiných zvířat) a právě na ně jsou mimo jiné potřeba i ty hřebeny (nové nářadí?)....tak to je jasně popsáno ve FAQ ZDE
     
  15. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Hmm, co na to říct?! Mě tedy kukačky vyhovovali víc, když byly jen tak na skok...
     
  16. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    jako i u ostatných kukaček i teď nebudu dělat úkol. Zatím mě nepřišli zajímavý :sleepy:. Tak budu šetřit na Pandy na prázdninách, jsem na ně zvědavá :p
     
    -wiolan- a evainfo tohle ocenili.
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jak tak koukám, prošla jsem otevřené úkoly a ty, co jsme měli rozdělané z minulých šlechtění, tak se neobjevily a je tam jenom ten nový agent. To je myšleno vážně, že nebudeme moci si dodělat, to, co jsme začali ??? Není to féééér!!!!;););)
     
    -Spoony- a .ADRASTEA. tohle ocenili.
  18. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Tak já nevím... staré "průběžné" kukaččí úkoly nevidím. :-( Doufám, že se pak budou dát sehnat dekorky do řádků v nebi. :( Mě totiž dost ty nezaplněný řádky iritují... :sleepy:
     
    -Spoony- tohle ocenil(a).
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Minulé úkoly nebudou ? :(
     
    -Spoony- tohle ocenil(a).
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    mamča50, .ADRASTEA. a ostatní: v pondělí 25.5. cca ve 14:00 hod viz první strana této diskuze.

    Mně spíš zaráží že nejsou šlechtěnci kukaček na trhu. Pokud z nich udělali "normální" zvíře, tak bych očekával se vším všudy. Pokud nepůjdou prodávat a kupovat, tak je to šlechtění kukaček.... víte k čemu ,-).... myslel jsem k maximálnímu zisku za SK... ale to se přepočítali... ti co nakupují Sk, chtějí šlechtěnce i prodávat aby utržili KR. Takhle se jim na to vystolicují ,-D
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.