Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ta obnova Nepálu se mi taky líbila. A za pomoc Nepálčanům dostat pěkné dekorky, které dávají hodně BBZ, se mi taky líbí. :)
    A ještě navíc - konečně mě už neotravují reklamy při přihlašování se na farmu :) (tohle radši RT nepište, aby mi je zase nevrátili..)
    Teď jenom doufám, že nelhali a nešlo to do jejich kapsy, místo do Nepálu.. Tu vysokou věšteckou ještě nemám ani začatou.. o_O

    Kukačky jsem tu začala teprve při minulé akci (před touto, co teď skončila), napadaná kuku vajíčka jsem neměla žádná, musela jsem čekat, až za splněné úkoly dostanu chlívky na pěstování kukaček a teprve je pěstovat po jedné.. a nyní jsem spotřebovala všechno superko, co jsem měla (namleté, z úkolů, i od souseda, když koupil víc), i co se mi namlelo ještě během akce..
    Takže teď šlechtění na dlouho nemusím..

    Pandy ještě nemám, ZB na ně taky ne, takže komiks nechám těm, kteří už je mají v dostatečném množství a potřebných šlechtěncích. Na větší kupování peníze taky nemám - vydala jsem je za kukajdy s knírama..

    Teď trochu pěstuju rostlinky, co potřebuji (na polích 2x2, abych si nezničila zápěstí).. stromy jsou kolem..
    Takže děkuji RT za potřebný odpočinek na farmě.. V reálu toho mám dost, takže mi to stačí..
    Jaksi - s nudou se nekamarádím.. :)

    žufánek - motorka? Ta mi ale k ničemu nebude.. Radši bych, kdyby tam byl kombajn se všemi pomocníky.. Má 4 kola, můžu tam pohodlně sedět a nemám problém s rovnováhou, a navíc - pomáhá na poli..
    A ne jenom na hodinu, ale nejradši na trvalo.. :)

    Strouhanka - Google překladač raději používej jenom na jednotlivá slova a ještě je kontroluj pomocí papírového slovníku, pokud možno.. nebo raději s pomocí někoho, kdo ten jazyk dobře zná.. mám s ním špatné zkušenosti, co se týče překladu celých textů..
    Tady to raději nechej modikům, aby to přeložili sami, kdo z nich zná dobře ten jazyk..

    A všem přeju dobrou chuť k obědu.. taky už mám hlad, tak už jdu - nakrmit bratra osla.. ;)
     
    Radoslav-Vrabel a mendalam2 tohle ocenili.
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Zdravím, tak tu máme očakávané info >kuk<
    úlohy budú do hry zavedené v stredu 27.5. cca o 14:00 hod.
    Peknú hru prajem
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čarodějka007 - ako to robíš?
    Mno aspoň, že to dajú :D
     
    mirae tohle ocenil(a).
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    čarodějka007 - tak jsi měla pravdu :) Ve středu to nacpou všechno najednou.. :)
    Nemáš Ty už tu vysokou věšteckou hotovou???



    Ria30 - Děkujuuu.. spolu s ostatními.. :)
     
  5. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    nenacpou.. Pandy posunuli na pátek ;)

    edit: tak nee.. uz je tam uplne něco jiného :D :D
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  6. Mel161

    Mel161 Pisálek fóra

    a nestačilo by na kukučky jedno superkrmivo? k ostatným šľachteniam iných zvierat niet kedy ani nazberať a vyrobiť supekrmiva a ani priestor na šľachtenie ?!? beží akcia za akciou ...... to len tak na zváženie ..... a úlohy chceme robiť, lebo nás láka rada na nebeskej stonke ..... :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    DANKA722, Margziam na to není zapotřebí vysoká věštecká, stačí pozorovat "pracovní" zvyky RT ;). A zbytek jsou holt životní zkušenosti, už jsem čarodějka poněkud postarší a jen tak něco mne nepřekvapí....a že mívám pravdu, na to jsem už zvyklá
     
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    Thirty Three - děkuju za upozornění..
    Takže si přečetli, že budu odpočívat, bo nemám ještě pandy, a raději dali něco jiného, abych odpočívat nemohla.. :)

    čarodějka - no a o čem jiném je ta "vysoká věštecká" ?? Jenomže já to nějak neumím poznávat, i když koukám taky..
    A to už taky nejsem mladá.. a víc zapomínám... :(
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Margziam já to mám z práce - schopnost vnímat detaily a poskládat je do logicky vysvětlitelného celku...to se těžko odvyká, tak jsem tím postižena i tady, ale má to své výhody.
    Nezdá se, že by tvůrci hry v dohledné době změnili přístup k činnostem - tak bude praktické, abychom změnili my hráči, ten svůj.
    Rozhodla jsem se brát nenadálé události (= kiksy RT) jako standardní herní prvek. Kdysi na farmě občas pršelo, já to nepamatuju, hraju teprve 2 roky, ale prý když přišel déšť, zmizela část úrody z nepohnojených polí. Tyhle kiksy jsou možná vyšší level živelných katastrof - vypadá to, že na farmu dorazilo globální oteplování ...s tím nic nenaděláme. 8)
     
  10. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Zdravím.Som sa tešil na kukučky že ich konečne dorobím a sánka mi padla lebo mi chýbajú dekorky mama kukučka II a Punkiho misia II a nemôžem aktivovať stonku.Kukajdy som si trošku vyšľachtil tak som zvedavý či to zajtra už bude možné dorobiť alebo si budeme musieť ešte nejednu stredu počkať.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  11. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak já vám nechci kazit radost ze šlechtění, ale fakt bych ráda věděla, na jakém principu funguje. Na našem trhu nabízí jeden hráč v zásadě všechny nejvyšší šlechtěnce (až po zlatého oslíka) - a to už tedy nemůže být náhoda. Když si spočítám počty SK, která by do toho musel regulérně vrazit, tak buď tady někdo investuje do hry desítky a desítky tisíc reálných peněz ..... nebo náhoda funguje na nějakém podivném principu. Ale abych nebyla moc off topic - kukačky šlechtím a jsem zvědavá, co mám vlastně splněno, samozřejmě to nemám napsané, tak to bude zítra s překvápkem :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Adamiste, hráč může investovat do hry spousty peněz, ale to ty nepoznáš. Rovněž může překupovat a čekat na vyšší cenu, mohl vyšlechtit ze 4 vyšších ještě vyšší, jak říkám, tohle nelze posoudit, na to chybí podklady. Určitě mu nenapadaly nejvyšší jen tak a sami. Takové štěstí nemá nikdo.

    Příjemnou hru danda
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Adamiste funguje to různě a většinou ne ke spokojenosti šlechtitelů. Já mám například farmu nastavenou tak nešťastně, že prakticky neznám přeskoky - ale je to možná i tím, že nechovám dobytek a moc nešlechtím. Většinu mutantů nakupuju. Toho hráče asi šlechtění baví - ono totiž prodávat vysoké šlechtěnce je ve skutečnosti ztrátové. Pokud si spočítáš krejcarový výnos, vyplatí se šlechtit ze základu a prodávat ty nižší ( a případně to, co přeskočí) a nakupovat vyšší. Také může kombinovat nákupy a prodeje a riskovat v mixech - možností je víc....nemusí nutně nakupovat kvanta SK.
    Zkus si to promyslet a uvidíš, že je víc možností a to i takových, které nevyžadují větší investici reálných peněz do hry :)
     
    skalara.v, DANKA722 a danda-vnovis tohle ocenili.
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj asi mám začarovanou farmu, ale stále nemám staré kukajdy na farmě... odhlášeno, přihlášeno, refreshováno a stále nic...:(
    A.
    Edit: konečně... zjistila jsem že čůmáky mám zbytečně :D měla jsem je již splněné, chybí posledních 19 punku a bude hotovo, chvíli jsem taky bádala proč mi nejdou do stonku ale bez upnutí prostě nejdou :D takže ještě měsíc vyčkám do dalšího BB.. a domlasknu poslední a budou pro mě kukajdy uzavřené... ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/15
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Andulíííí,
    taky koukám....kde nic tu nic - to bude zakleté v tom "cca" o 14.00 - to cca může být plus-mínus autobus...v případě RT klidně hodiny-dny-týdny-měsíce...zkrátka už brzy.
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, tak ku mne konečne už dorazili tie nešťastné kukučie úlohy:D, ale im to trvalo..


    [​IMG]
    Peknú hru prajem
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  17. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    Tak mě se v inventáři zobrazuje jenom ze splněných úkolů pouze kukaččí máma, ostatní dekorace jako bahenní koupel 1,2, kukaččí vejce 1,2, kterou mám taky splněnou, tak ji nemůžu nikde najít. Tak nevím kam mi zmizeli :(

    A kde mám 4 dekoraci, to taky nevím:(
     
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj HannyDanyels, pozri, či si si ich neuložila náhodou na plochu, prípadne na stonku. Občas sa stane, že poniektorí si dekorky dajú do iných stoniek, a preto nevedia nájsť. Ta štvrtá by mala byť Punkova mise. Skús pozrieť, či ju nemáš na Bahamke alebo ostrove pokladov, kedže dáva BBZ.
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem
     
  19. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    já jsem popleta, jasně, že jsou na ploše :) děkuji za radu:)
    akorát mi nejde do stonku dát kukaččí máma a to mám obě v inventáři.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    HannyDanyels, ty dekorky se do stonku strkají složené - takže je napřed musíš dát na plochu, složit, pak zbourat zpátky do lišty a pak už je do stonku dáš
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.