Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, důvod, proč jim to tak trvá je ten, že v německu mají dneska volno :(
    danda

    PS: já vím :( taky mě štve, že zvrtaj, na co sáhnou
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, toto jsme snad ani nechtěli vědět.....ono je v onlinové hře nějaké volno? o_O
     
  3. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Hihihi,volno mají. Za co. Vždyť stejně nic nedělají a když dělají,stojí to za starou bačkoru.
    Taky jsem si myslela,že online je vlastně nepžetržitě,ale asi jsem se mýlila,jako většina z nás.
    A tahle hra spíše směřuje k ofline.Je vidět,že jim na zákazníkách moc nezáleží,jinak by se snažili.
    Asi u nich rčení ,, náš zákazník,náš pán " neplatí. Arogance z nich čiší.
     
  4. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Tak to jsem teda na to vysvětlení opravdu zvědavá a určitě, dle mnoha dalších komentářů, nejsem sama xD a už předem lituju modíky ;). Jinak samozřejmě chválím v nových kukaččích úkolech BBZ místo BZ, ale aby to nebyla jen náplast :), známe RT že :p.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, tak schválně...já to vidím na středu:
    - dneska mají volno, tedy prodloužený víkend
    - zítra budou nejspíš prožívat acidobazický diskomfort neboli kocovinu jako prase, takže pravděpodobně ani nekuknou
    - ve středu má začít akce, tak to nacpou do družstva všechno najednou ... a zase bude veselo xD
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  6. jiřka53

    jiřka53 Zelenáč fóra

    Já nemám dodělané úkoly:kukaččí mláďata a operace kukačka a ty jsem nenašla v úkolech v družstvu,tak nevím,co si o tom mám myslet a nebo,kde hledat,díky za odpověď,nebo radu:)))
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jiřka53,

    momentálne tie úlohy nenájdeš, ešte sa úlohy neobjavili a je to chybička, ktorá je hlásená - pozri tu.
    Peknú hru
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  8. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Mno, když pominu, že nejsou staré úkoly, tak ty nový... co na to říct?! 22 BBZ jako odměna?! EEEE?!!! :eek:o_O Hlavně, že na stromě je šlechtěnec za 280 hvězd... -.-
     
    -Kuteno-, anickamalirka a Margziam tohle ocenili.
  9. kt-mr

    kt-mr Pisálek fóra

    jsem snad jedina, kdo si tady nestezuje? kniry hotove a jeste zisk pul mega..... za utrzene hvezdicky kukacka ze stromu doma.... a ty slibovane ukoly dodelam zitra, kam spechat? je to hra pro radost ne pro zlost :)
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kt-mr my si nestěžujeme.... Farmerama je strategická hra a učí nás dosáhnout cíle pečlivým dlouhodobým plánováním. Vypadá to, že současný realizační tým posunul tuto strategickou hru na vyšší level a učí nás i to, jak se v dlouhodobém plánování vyrovnat s nenadálými zvraty xD. Napsat " s nečekanými" se moc nehodí, protože za těch několik měsíců už jsme si mohli zvyknout, že se tu může stát cokoliv - a nebo taky vůbec nic.

    Závěr: ani otřesná neschopnost RT udělat něco pořádně hned napoprvé nás nemůže zbavit smyslu pro humor
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak s tím nezbývá než bohužel souhlasit, protože strategicky plánovat znamená absolvovat vysokou věšteckou pro budoucí kroky RT..... 8)

    PS: pevně doufám, že již brzy tu vysokou věšteckou dokončím
     
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    Vysokou věšteckou? Co to, kde to, Dandi? O tom jsem ještě ani neslyšela, natož abych to začala studovat.. A Ty už ji budeš dokončovat? Téééda, jaktože ste mi o tom nikdo neřek???
    Aha, tak proto té strategii a taktice tady pořád nerozumím.. a pak se můžu divit, že nestíhám akce.. hmm.. Ale ono mi toho asi chybí víc..
    A jak dlouho bude to "již brzy"?? o_O

    bbowling - tak uvidíme, jestli ses trefil ... "již brzy".. Možná ještě letos??
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  13. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    ..achich ouvej... onehda mě rozohnilo rozhodnutí RT zavedení Nových kukaček..
    ..nic proti mlýn běžně jede na 15% není co mlít je krize.. zvířátek zas tak moc není... taková "Nuda na Farmě"

    ..Ovšem zmizení starých kukaček mě donutilo poprosit o nápravu RT a k prolomení těch jazykových bariér
    (protože předpokládám že RT umí stejně česky jako já ten jejich jazyk) mě napadlo použít google překladače do těch nejznámějších jazyků, za což mi bylo uděleno varování protože tady se smí debatovat jen rodně...

    .. také forma prosby byla dětinská ( psaná za ty kteří to zatím moc neovládají), byla napsána takovým tím "já to chci, já to potřebuji" .. protože jistě, někteří šli za svým cílem.. část si splnili a těšili se na to, že si to NĚKDY příště..

    .. a to mám teď koukat na jejich zklamaná očka.. "za to můžeš TY!!!, ty jsi mi říkal/a udělej to tak příště si doděláš tohle s tímto

    Nechápu co je složitého na tom spustit TRVALE předešlé rozběhnuté a plně funkční úkoly... .. když není problém spustit bednu s nářadím, baby boom, turbo mlýn, super krmivo, florenové balíčky, no výpis by byl dlouhý....

    ..asi pecháček že zrovna taková prkotina jako předešlé PLNĚ FUNKČNÍ úkoly spadly..

    ..ale co furt si tu stěžuji.. nemůžu koukat na vše negativně , je třeba na všem hledat to správné myslet pozitivně
    takže:
    RT za AKCI Obnova Nepálu klobouk dolů... doufám, že ta byla v téhle komunitě 100%tní.
     
    Margziam, spuntka a Mikeš tohle ocenili.
  14. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Farmařící lidičky nebuďte smutní,že se asi starých úkolů šlechtění kukaček nedočkáme,ale za to se možná dočkáme na Renzu u piráta,že místo klíče v bedničkách bude motorka,to se budeme mít príma,budeme jezdit,vidíte jak na nás RT myslí,když vymýšlí vše pro naši spokojenost,tato hra jde opravdu do kopru,ale je jí veliká škoda.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja všetky staré úlohy s kukučkami mám hotové stonka aktivovaná.Len ma hnevá v tých nových úlohách tie smiešne odmeny hlavne tie BBS.Tie nám fakt veľmi pomôžu to RT nemá na viac?Stále vymýšľajú ale od desiatym k piatim.Aj táto hra tak ide.
     
  16. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já tehdy kukajdy ani nezačala, a tak jsem přišla o růžovky, které byly v odměnách jestli to dobře chápu.
    Knírový úkol teda nemá nijak extra dobré odměny, ale pro mně je dobrý, protože má 1+2+4 hvězdičky, takže alespoň něco, a kníry rostou poměrně rychle....
    (...kníry-plachty-jánevímco-roste rychle...ach joooo...)
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    čarodějka007 - hezky jsi to napsala. Já četla: Farmerama je tragická hra a učí nás.....xDxD:eek:
     
    Margziam a tydýtková tohle ocenili.
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mě už nic nepřekvapí já už jen čekám kdy se objeví prohlášení "Houstone,máme problém"
    Nezoufejte ty rozdělaný kukačky nám neutečou a další BB hned nebude tak kam spěchat:D:D:D
     
    Margziam a skalara.v tohle ocenili.
  19. miloun

    miloun Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    já myslím Sirchose, že BB bude zase koncem týdne, mají se přece šlechtit pandy.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/15
    Margziam tohle ocenil(a).
  20. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    miloun, nechci nikoho uvádět v omyl, ale mně připadá že Pandy budou komixová "pěstovačka". Možná se někam budou cpát i pandí šlechtěnci, ale to se mne zatím netýká. Stejně už na ně před nedávnem akce byla a nemyslím že to tak brzo budou opakovat.
    Jo a zruš si v příspěvku citaci textu sirchoseho ať nemáš od modíku pentli :)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.