Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, žiaľ v tejto chvíli nič bližšie nevieme o tom, prečo sa nám staré úlohy s kukučkami v družstve neobjavili.
    Zisťujeme, prosíme o trpezlivosť

    Edit: problém už máme nahlásený >tu<
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/15
  2. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Nestresujte moderátory.

    Já vám můžu říct úplně přesně, kdy budou staré úkoly přidány do hry: UŽ BRZY !!!
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Koukla jsem znovu na ofiko oznámení a zmizela větička o starých kukajdích úkolech..
    Pecka tak nejprve se změní kompletně nastavení kukaček, že se přidají jednou za čas do hry a nepůjdou kupovat šlechtěnci, a pouze jen do včelí kukačky. S tím že nedodělané úkoly nám budou při každém novém šlechtění kukaček vráceny do hry.. ok tak se to nastavilo tak by to mělo být...
    Pak se objevila jedna akcička kde jsme mohli získat kukaččí domovy s knírárnami s tím, že již nebudou padat kukajdy ze všech stájích, a my si je budeme muset vypěstovat nebo koupit na trhu. Vypuklo šílenství při zjištění protihodnoty kukaček, které se hromadily ve stodole a lidé skoupili co mohli a nasypali to do poháru.
    Hurá těšte se přidali jsme Vám kukajdy nastálo, staré úkoly se Vám vrátí 25.5. po čtrnácté hodině...
    Jejda chybička se vloudila a kukačky nikde a zřejmě již ani nepřidáme.. To by jste totiž moc rychle mohli získat růžové chlévy, když jsme povolili prodej šlechtěnců na trhu....

    Asi by to milé RT chtělo si udělat dlouhodobý plán a né pouze na pár týdnů dopředu a měnit pak podmínky, kdy se Vám zachce.. Ikdyž jste chráněni VOP, které jsme všichni potvrdili, protože máme rádi tuto hru..
    Moderátoři, doufá že ustojíte další průšvih co se na Vás valí a přeji hodně sil a pevné nervy jelikož hráčská komunita toto opět nepřejde jen pokrčením ramen :(
    Andulíí
     
  4. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawte..Tak som čumela na tie nové úlohy s kukajdamy no veru tie odmeny sú na smiech ked už dali BBZ tak mohli dať aj zlatý banános aspoň po jednom v 3úlohe ,,,
    No veru hra naberá spätný chod:oops:
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Co na tohle říct.Můžou se i s kuckačkama jít vyfotit.Nemá ani cenu plnit úkoly v družstvu za tak mizerné ceny.
     
  6. včela67

    včela67 Aktivní autor

    Starší úkoly na kukačky nejsou v družstvu k dispozici - problém byl nahlášen systémovým administrátorům a pracuje se na odstranění problému
    před chvilkou se toto objevilo na oficu
     
  7. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    hmm.......fakt :( tie odmeny sú na nič :(
     
  8. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Tak já počkám a snad se i dočkám.Potřebuju dodělat staré kukaččí úkoly.Chci si aktivovat dekorky na stonku.Proto jsem o víkendu šlechtila.Doufám,že je to opět jen chybka,na ty jsme už přeci zvyklí.:sleepy:
     
  9. -kateřinka-

    -kateřinka- Zelenáč fóra

    Ahoj, koukám tady je to samý ostřílený farmář, když můžete psát, že nějakejch 2.5-3.5M BBZ je nic :D
    Taky se těším až to budu moct napsat, přeju vám to a gratuluju
    A k tomu, že nejsou staré úkoly na kukačky, hold kdo tu růžovku nemá tak ji bude muset postavit(předpokládám, že právě kvůli nim jsou ty úkoly tak žádané), možná někdo kvůli nebi a to je důvod proč věřím, že se s úkolama ještě setkáme
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem udělala stříbrné úkoly v Knírovém kouzlu a dodala kukajdy do pár úkolů
    Ve dni otevřených dveří.
     
    jana563, Margziam a mamča50 tohle ocenili.
  11. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Teď na ofiku o starších kukačkách není nic. Mohl by nám někdo kompetentí říci, jestli budou zařazeny nebo ne? Nevím, proč RT zařazuje stálé ˇukoly s tak mizernými odměnami do družstva. Za chvíli jich tam bude tolik, že se v tom nevyznám, protože plnit takové úkoly není vůbec motivující. V reálném životě bych za toto také nepracovala.
     
    Margziam a Mikeš tohle ocenili.
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky farmáři.
    No tak co ještě dodat.Ten kdo stihl našlechtit kukačky do starých úkolů,má růžovky.Ten kdo ne,tak má asi kulový.Pokud by to byly úkoly omezené časově,budiž.Sliby,že se budou vracet s každým šlechtěním kukaček jsou vniveč, kukačky jsou natrvalo.
    Zatím tedy i já vyčkávám,co se bude dít.Pokud je nevrátí, bude to velký podraz.A až se mě v dotazníku v kině opět zeptají zda mají hráči stejné šance,pěkně jim odpověď odfajfkuju.Pozitivní ale nebude.Stejně je to k ničemu.Pochybuju,že to vůbec někdo zpracovává.Je to jen aby nám něčím zacpali pusu,když kino dlouho nepromítá.Ale to je do jiného tématu.
    Nevím,kolik jsem toho splnila,jen vím,že jsem chtěla růžovou králíkárnu.
    Nové šlechtící úkoly mě už taky nebaví.Odměny jsou pravidlo,kopírují jen ty předchozí.Nic nového,nic zajímavého.Nuda.
    Měli kukajdy nechat tak jak to bylo.Prostě jednou za čas si zpestřit šlechtění.Tohle se myslím moc nepovedlo.
    A tak čekám a čekám a čekám,jen aby mi fousy nezačaly růst.
     
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Když se začínalo šlechtit minulý týden kukačky, tak nám bylo sděleno, že staré úkoly budou od pondělka, omluvila jsem se, že jsem špatně četla, ale jak vidím, spletl to asi někdo jiný . Budeme tedy věřit a doufat, že staré úkoly budeme moci dokončit a stonek naplnit!!!;););)
     
    Margziam, anickamalirka a -Jara05- tohle ocenili.
  14. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak já díky novým úkolům s kukačkama jsem postoupila na Baha o 3 levely. Staré úkoly jsem dokončila už dříve. Všem co čekají na připsání starých úkolů držím palečky a přeji pevné nervy
     
    Margziam, Lyzarka a -Jara05- tohle ocenili.
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Někdo tady obviňuje hráče kteří zde přispívají že zde prudí moderátoryo_Oale každý zasvědcený zde přece ví že, modíci za to nemůžou že je to plně v kompetenci RT;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Rád bych se pletl, ale viděl bych to asi následujícím způsobem.

    1. RT se rozhodlo dát do družstva všechny nedokončené úkoly s kukačkami s tím, aby se zvýšil prodej SK a tudíž i přísun peněz
    2. Nejspíš přitom zapomněli, že s BB současně zpřístupní prodej kukaček na trhu s jejich zavedením do hry.
    3. Po BB víkendu se představy RT o prodeji SK nesplnily. Hráči, u kterých se čekalo, že vzhledem k odměnám v úkolech plánovaných
    na pondělí /růžovky/, tak SK nekupovali. Kupovali pouze ti, od kterých se to očekávalo a tito hráči nasyslili ukrutné množství
    našlechtěných kukaček, na kterých plánovali udělat majlant. Ale tito hráči nejsou pro RT až tak zajímaví, ti sypou pravidelně.
    Cíl byl donutit zainvestovat hráče, kteří normálně neplatí. A to se nepovedlo. Tito hráči totiž plánují úkoly splnit, ale za KR, které je
    velmi jednoduché vydělat. Za krejcary, ze kterých RT nic nemá. Takže jak z toho ven?
    Nejdříve se vymluvíme na chybu administrátora a potom třeba na to, že někdo ukradl CD s programy na kukaččí úkoly .... xD
     
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já nevím, jestli jsem staré úkoly s kukačkama celé dokončila či jsem jen sebrala růžovky, spíš si myslím, že je dokončené celé nemám. To, že se ač slibované zatím neobjevili, nijak moc neřeším, chápu, že chyba se vloudit i může. Ale o tom, že se vyskytla chyba, snad realizační tým ví a nemusí čekat na to, že moderátoři chybu nahlásí k řešení. A když to ví, snad by bylo slušností, aby hráče prostřednictvím moderátorů informovali jak se situace má a jak dlouho bude trvat náprava. A informovat o tom, zda-li to vlastně chyba je a jestli to není pouhý úmysl a že se minulé úkoly s kukačkama jako trvalé nevrátí. Je to neúcta nejen k hráčům, ale i k moderátorům, kteří vlastně ani pořádně neví, co hráčům sdělit. Obdivuji je, já už bych jim dávno dala sbohem.
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowling běda ti, jestli budeš mít pravdu xD

    já jsem kukuúkoly neplnila a donutilo mě k tomu až oznámení, že se objeví jako stálé v družstvu....a abych se na ně nemusela dívat, nasbírala jsem ty zrůdy na všechny 4 úkoly - no jestli se neobjeví, tak asi budu tahat nohu, toto by mě fakt dožralo
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    No jedno nepochopim....Chybka se vloudit může, ale po pěti hodinách RT nezdělil modíkům co se děje ???
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tazvenuse já ti to vysvětlím....toto se stává lidem, kteří nestačí na zadanou práci, už jsem to tu psala několikrát, že by si kluci a holky z RT měli najít práci, na kterou stačí - ale jak tak pozoruju ty jejich výsledky snažení, asi je těžko někdo zaměstná
    pravděpodobně dostaneme zprávu, že "již brzy" - holt "talent" nezastavíš xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.