Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak jsem skončil se šlechtěním kukaček,představoval jsem si lepší úspěch.Prostě nic moc
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  2. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    kukačky na pohodu,ale když jsem viděl jáké šlechtěnce a počet mám dodat do hradu z písku tak asi 5 roků nemusí být nové zvíře ke šechtění
     
  3. Babajezi62

    Babajezi62 Pisálek fóra

    Já se picnu..... potřebuju pankovou kukačku a když konečně mám dost fousatejch, tak mi to pankovou přeskočí, už podruhý.... takhle krátkodobý úkol nemám šanci udělat.... Kdybych šlechtila kozy, tak to tak fungovat nebude :D:D:D:D
     
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    Babajezik - tak to máš fajn, aspoň Ti to dalo vyšší šlechtěnce do dlouhodobých úkolů. To mně to dávalo jen 1 nejbližší a k tomu někdy základní..
    A teď když už jsem měla další 2 SK a dala je do b.domku k základním kukaččím vejcím (s nožičkama), tak už bylo jen 1 minuta BB..
    Takže nyní bez BB (se 4 vonítkama na urychlení) = 1x huňatý kukaččí čumák.. na nic..
    Ale picat se nebudu, za to mi to nestojí, jsou to jen omalovánky.. Prostě se budu šlechtění kukaček vyhýbat, jak to jen půjde..
    Takže si RT reputaci u mě nepolepšil.. Dostává mínus.. I když na začátku BB byl plus (jen u kukaček, u prasat a krav mínus)..
    Dobrou noc..
     
    AknedZ05AknedZ tohle ocenil(a).
  5. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahoj tak jsem psala znova ale muj pocitac operaci nedokonci pise me ze jde o nebez.odkaz tak budu bez dekorky neminim myt v pocitaci nejakeho vira.a hra me timto dost zklamala ale diky za pomoc.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím anica16, jaká přesně dekorka ti chybí? zkontrolovala jsi plochy a nebe, zda jsi dekorku nevložila jinam?

    danda
     
  7. modrovous1954

    modrovous1954 Pisálek fóra

    Kukačky kam se podíváš ;). Skončilo šlechtění a už je další úkol v družstvu a zase kukačky.
    Jak máme dodělat předchozí úkoly, když nejsou želvy ? To si je máme napískat, či co ??????
     
  8. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Těch zklamaných je nás víc. Půl roku střádám SK a parfémy, abych mohla splnit kukaččí úkoly. Bohužel se mi nezobrazil ani jeden ten minulý, pouze ty dva nové. Píší, že mají skvělé ceny, ale nějak je nevidím. Skvělé ceny měly ty minulé, krátkodobé úkoly. Takže opět RT "zabodovalo"
     
    Janina0971, silviec a anickamalirka tohle ocenili.
  9. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Prosím mám dotaz,dva nové úkoly v družstvu se objevily,ale na fóru jsme některými hráči byli upozorňováni,že staré akce šlechtění kukaček budou ke splnění dodány s novými přidanými úkoly.nové úkoly byly přidány 25.5 ve 14,00 hod a staré úkoly kukaček,abychom je mohli dodělat nejsou nikde.Jak tedy můžeme dodělat stonek s dodáním dekorací,není to trochu divné jednání,anebo si někdo z hráčů dělá legraci?Opravdu mi toto jednání hlava nebere,vždy bylo,že s přidáním nového úkolu s kukačkami,byly dodány na dodělávání i ty staré,kde teda jsou?Děkuji za vysvětlení,anebo informaci,jestli vůbec ještě staré akce kukaček na dodělání budou.---PS:Toto jsem našla napsané na fóru----Současně budou do Družstva přidány jako stálé úkoly všechny předchozí úkoly s kukačkami. Zobrazí se však pouze hráčům, kteří je nedokončili při předchozích kukaččích akcích.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Kdy budou prosím staré úkoly na kukačky ?
     
    Janina0971 a anickamalirka tohle ocenili.
  11. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tak jsem začala plnit dlouhodobé úkoly s kukačkama a knírama,,,super přísun BBZ,,,tak aspon nějaké plus u kukaček
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    nove ukoly splneny , posunuti na baha o 3/4lvl, bedny jsem si tedy ponechala, kdoví z ceho budeme novy ostrov stavet, sice se o kazdem BB pise , ze byl nejhorsi , ale pro me opravdu byl, musela jsem nakoupit hodne slechtencu a preskoky ci mixy téměř na nule, pricitam to tez tomu , ze se nejednalo o nove zvire, tam vždy kohoutky povoli
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky, nevíte někdo kolik to je, těch "cca 14 hodin"? Nemůže to být třeba 18.30? Ticho po pěšině, stálé úkoly v nedohlednu
    a to mám stodolu nabouchanou kníry a kukaččími šlechtěnci k prasknutí. Podle mě už cca 14 hodin bylo, modíci, nevíte co se děje?
    Farmaření zdar! kaja53
     
  14. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Čaute farmáři!
    Tak prosím modíky o zjištění situace,jak to je ze starými ukoly s kukačkami,a taky na jak dlouho to bude,nebo o tom není žádná zpráva,díííky,a budeme vyčkávat,teda,zatím:music:
     
    anickamalirka a silviec tohle ocenili.
  15. včela67

    včela67 Aktivní autor

    kája53--nové úkoly už v družstvu jsou
     
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Nové úkoly jsou, staré jsou v nedohlednu. Jak jinak :(
     
  17. malá.kočička

    malá.kočička Pisálek fóra

    Ahojky, jak vidím úkoly nemá více lidí. Jdu tedy aspoň poděkovat RT za to, že dali kukačky na stálo a já tak mohla splnit dva stupně soutěže zemědělců na které mi pořád nezbývají zvířátka. Doufám, že mi udělají radost a brzy nám vrátí i ty nedodělané úkoly s kukačkami.
     
  18. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Taky postrádám staré úkoly, na těch nových je pozitivní jen fakt, že tam nejsou obyčejné bz ale BBZ. Ale musím se zastat modíků dejte jim chvíli aby mohli vše prověřit, sami určitě netuší co se děje a nechtějí slibovat něco, co pak nemůžou splnit ;)
     
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Se divím, že se ještě divíte:Dse to dalo čekat;)že ty staré kukačky nebudouo_OMě už u této firmy už nic nepřekvapí:D
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  20. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Právě chudáci modíci,jsou odkázáni,až na info vrchnosti rt,jak to teda bude,a pak je tu hráči neprávem kamenují,rt by se mělo opravdu zamyslet,buď ať podávají pravdivé info,nebo to rovnou zabalit, mně osobně připadá,že tahle hra jde kroky směrem do hluboké černé díry.
     
    Janina0971, vinea05 a felix35-2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.