Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anica16

    anica16 Aktivní autor

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno dotyčného, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    ahoj tak se to snazim napsat co nejm.znaky a stale me to pise 140znaku a neodesila nevim co tim
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/15
    Margziam tohle ocenil(a).
  2. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj anica16,

    pokiaľ nemáš v tikete aspoň 140 znakov, tak ti správu na podporu neodošle. Skús viac rozpísať svoj problém a uvidíš že ti to pôjde.
    Držím palce,
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Díky moc Toníkovi za rady a pomoc a za SK těm sousedům, co nakoupili víc a došly mi od nich.. - kukačky jsem nakoupila a díky BB i vyšlechtila, 3 knírové dokoupila, teď z b. domků padly další 2 spolu s nižšími, ale ještě mi chybí poslední punková na stonek (řádek ve stonku).
    Na trhu u mě stojí punková 277.692 KR, ale tolik ani nemám po těch předchozích nákupech.. Mám jenom 249.256 KR.. A SK už žádné a než se namele, bude za 2 hod. 2 ks a další 2 ks za dalších 18 hod.
    10 kukaččích ušáků - je, myslím, nejvyšší šlechtěnec.. A z toho dostat punkovou, by musel být zázrak. Takové přeskoky byly jen 2x za celou dobu šlechtění - 1 ze začátku a druhá později.. Teď už ne.. :(
     
  4. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Získala jsem sice oranž. salon, ale nemám základ, dá se někde sehnat? Jinak je mi k ničemu, myslela jsem, že když RT dává do hry up grad, že půjde postavit.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Viky007,
    základní salon se dá postavit v dílně.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  6. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Ahoj všem co šlechtí kukačky,
    mě se dnes zadařilo. Z obyč kukačky karnevalová kukačka. :inlove::inlove: To už se mi dlouho nestalo, aby mi z obyč. vyskočil nejvyšší šlechtěnec:D
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
  7. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Sice s nějakým tím nákupem, ale Agent Punky hotov, jupí. :)
     
    AknedZ05AknedZ tohle ocenil(a).
  8. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Poslední knírová kukačka za poslední SK vyšla, Agent Punky hotový, stonek aktivní.. Taky jsem musela dokupovat kníráče.. asi 3, nebo už nevím - bylo to včera, myslím.. mám toho všeho teď moc, tak se mi to plete..
    Nejvyššího šlechtěnce ze základních jsem ještě asi neměla nikdy.. gratuluju, Zdenko.. :)
     
    Lyzarka, Margziam a mirae tohle ocenili.
  9. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Šlechtila jsem do Agenta, ale jen pro dekorky a stonek, a stejně jsem dekorky nechala na ostrově a stonek bude prázdný, protože mi s se sovími stromy vynesou cca 4900 BBZ tuším, na stonku jen 3000 BBZ (+3000 BZ asi - pokud si to dobře pamatuju). Pro mně jsou BBZ cennější, tak si je dám na stonek až když budu mít na ostrově lepší dekorky.
    Tak jsem spokojená, škoda jen, že mi to neskáče. No není každý den posvícení. Teda na každé farmě :)
    Hele, kde máte domky - nemáte je třeba jen na jedné ploše ? Já třeba nedávám tulituli na mýtinu, možná to je tím! A nebo něčím jiným! :p Ale čimčarára čím?
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
    Margziam tohle ocenil(a).
  10. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Agent Punky hotov. 8)
     
    Ria30. a Margziam tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Diky za overeni dekorek, mel jsem obracene 10/12 hodin u dekorek, ale protoze jsem to kopiroval, tak treba to bylo otocene na zacatku, kdyz jsem si to opisoval...
    Hlavne se ted snazim udela punkovy do dlouhodobych, ale je to desna otrava a pomalu, uz aby slo plnit tulidomek jednim klikem a nejlip vsechny naraz (s potvrzenim)...
     
    danda-vnovis a Margziam tohle ocenili.
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    Z nových 2 ks SK jsem udělala pokus ze základních kuku vajec - vyšel jen huňatý kukaččí čumák a obyčejné.. takže nic..
    přeskoky se nekonají.. Další možný pokus až zítra večer - po skončení BB asi.. Ani se mi do toho nechce. Zase to bude na nic.. :(
    Když jsem zkusila dát do b.domků pár krav a pár prasat, tak z nich taky žádné potřebné přeskoky nebyly. Jen ztráta SK.. Takže stonek ještě není.. A než namelu další SK...
    A ještě budu muset namlet snědená krmiva od zvířátek, co už nemají co jíst, takže jsou zase v liště..

    Ale jsem ráda, že mám aspoň to ostatní z toho Agenta Punky. Díky všem, co mi pomohli jakkoliv..

    Zatím mám dekorky na Baha, 1 soví strom v parku, tak uvidím.. Třeba to půjde i bez toho stonku..
    Sice se cena punkovky trochu snížila, mohla bych ji už koupit, ale zbylo by mi jen asi 17.000 KR na všechno..
    Co myslíte, bylo by to rozumné?

    Už jsem postoupila do 74. lvl, nové rostliny ještě nekoupila, taky budou stát dost, prodávat můžu akorát hnůj a ještě se mi ho několik neprodaných položek vrátilo v minulých dnech, tak jsem je musela prodávat znovu za míň.. Pěstuju zvířata, abych měla aspoň základní zásobu..
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
  13. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Margziam - takových stonků ještě bude...Zkus pěstit třeba stromy. Koukni na ceny. Plody se slušně prodávají (ty, co jsou potřeba do družstva). A plody z Baha (banány, kokosy...) I blbé proso se prodává kolem 30 kr a máš ho cca za hoďku...Na hnůj se bodni, 2 kr tě nevytrhnou. To si ho radši použij na polích...
    Abych nebyla OT - kukačky nekukám (hezky si pštrosím) xD
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    veselékopýtko - děkuju, stromy pěstuju taky, ale zatím potřebuju jejich plody sama, na prodávání to ještě není, tolik jich ještě nemám. Jedu tu farmu teprve od února a nejde to tak rychle všechno..
    Na Baha ještě nemám celou plochu volnou a stromy mám max. po 10 ks (myslím) a zrají asi 20 hod. Taky tam potřebuju mít ty dekorky, co dávají BBZ. Ostrov pokl. ještě nemám a hned tak nebude..
    A to, že takových stonků ještě bude - to bude, ale zase jiné. A tyhle pak budou jen šedé, když nebudou zaplněné dekorkama.. a znovu získat už nepůjdou - aspoň ne stejnou cestou, jako teď.. A kupovat za reál nemůžu.. ani nechci..
    Toho hnoje můžu mít na hnojišti jen max. 150 ks. A když musím počítat s tím, že se mi zase neprodaná položka vrátí, tak abych ho neměla víc, než 50 ks, aby tam ta stovka mohla přistát celá - jinak se ani celá nevrátí (jestli se nepletu)... A když teď pěstuju zvířata, tak z nich je hnůj..
    Klikání polí si užiju zase při akci.. Nemůžu to zápěstí tak přetěžovat, potřebuju je na běžný život víc..

    tydýtková - já měla b.domky na všech 3 plochách - na každé ploše něco. Taky jsem měla dojem, že ty přeskoky padají různě na těch plochách. Ale už nevím, na které jak to bylo..

    Dobrou noc..
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
    mirae, mendalam2 a veselékopýtko tohle ocenili.
  15. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahoj zprava se zadarila odpoved zadna dekorace taktez ne co stim?
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj anica16, odpoveď by ti mala prísť na tvoj registračný email, skontroluj pre istotu aj spamový kôš.
     
    Margziam, drobecbobo1 a mirae tohle ocenili.
  17. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Rozhodla jsem se, že Agenta nedodělám. Dekorky jsem dala na ostrov a ono to s BBZ vyjde o něco lépe, než kdybych je hodila na řádek :), takže se ho klidně vzdám.
     
  18. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    U mne od večera hotovo,teď šlechtím do rezervy, přeskoky minimální, kromě dnešního rána- z kuku rovnou 3 punky, kdyby padli včera, škoda
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    Dnešní hlášení - přibyly mi 2 SK ze mlejna (byly dřív, než jsem myslela, že budou), tak jsem je dala do b. domku a -
    ze 4 kuku ušáků vyšel 1 kníráč a 2 obyčejná kuku vajíčka.. A to je ještě BB, že? Jak vidíte, přeskoky mi stopli.. :(
    Tak asi budu následovat karolinku a další, co zůstávají bez řádku ve stonku..
    Ještě se mele 1 liché SK (1 je na skladě), tak ještě má RT šanci napravit si reputaci.. Ale už utrácet ušáky nebudu (mám jenom 6).
    Buď mi dají za obyčejné kukajdy punkovku, nebo dekorky zůstanou na ostrově.. než bude druhý ostrov (pokladů)..
     
  20. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný nedeľný podvečer farmári,

    krátkodobý úkol ukončený. Chvíľu som premýšľala, či budem plniť všetko, ale asi by ma mrzelo, keby som splnila len niektoré ciele. Som proste zásadová a stále chuť splniť všetko prevažuje nad premýšľaním, či odmeny stoja alebo nestoja za to, čo sa do plnenia vloží.
     
    Janké861, AknedZ05AknedZ a Lyzarka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.