Šlechtění kukaček / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Šlechtění kukaček ::..

    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Už jen samotné šlechtění vyvolává nadšení. U mnoha hráčů patří k nejoblíbenějším akcím. Chystají se na něj, nakupují nebo dochovají si potřebná zvířata, melou superkrmivo, počítají, zda budou mít dost parfémů. Jaké nadšení pak přijde, když se šlechtí další zvíře?
    Nové chlévy, výrobny, grafika, barevná vylepšení. Líbí se mi více obyčejný chlév či výrobna nebo že by žlutý, oranžový, červený, nebo zvítězí nakonec růžový? Který se mi podaří postavit? A ty nové úkoly v Družstvu. Opět možnost plnit cíle, získávat odměny, stanovovat si farmářské mety.

    Jsou zde totiž nové Kukačky se stálým šlechtěním. V souvislosti s touto změnou již nebudou základní kukačky vyskakovat při sklizni ostatních stájí, ale získáme je ze stájí Kukaččí domov.

    Do Družstva budou přidány tři nové úkoly:

    Dva stálé - ve hře v pondělí 25.5. cca ve 14:00 hod.
    (časově neomezené)
    ..:: Den otevřených dveří ::..
    [​IMG]
    ..:: Knírové kouzlo ::..
    [​IMG]

    Současně budou do Družstva přidány jako stálé úkoly všechny předchozí úkoly s kukačkami. Zobrazí se však pouze hráčům, kteří je nedokončili při předchozích kukaččích akcích.

    Jedna "Akce jenom krátce"
    (časově omezená)
    pouze od 19.5. od 14:00 hod. do 25.5. do 14:00 hod.
    [​IMG]
    1. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 46
      Dodej: 3x huňatý kukaččí čumák
      Odměna: 1000 BZ, 460 kr., 5x superkrmivo, 15x parfém, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 3x huňatý kukaččí čumák
      Odměna: 1000 BZ, 510 kr., 10x superkrmivo, 25x parfém, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 4x huňatý kukaččí čumák
      Odměna: 1300 BZ, 820 kr., 15x superkrmivo, 35x parfém, 3x hvězdička
    2. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 4x huňatý kukaččí čumák
      Odměna: 1300 BZ, 620 kr., 20x kukačka, 10x krmivo pro kukačky, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 4x huňatý kukaččí čumák
      Odměna: 1300 BZ, 690 kr., 25x kukačka, 15x krmivo pro kukačky, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 7x huňatý kukaččí čumák
      Odměna: 2400 BZ, 1400 kr., 30x kukačka, 20x krmivo pro kukačky, 3x hvězdička
    3. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 3x zaječí kukaččí ušák
      Odměna: 2800 BZ, 1200 kr., 2x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %), 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 3x zaječí kukaččí ušák
      Odměna: 2800 BZ, 1400 kr., 4x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %), 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 3x zaječí kukaččí ušák
      Odměna: 2800 BZ, 1700 kr., 6x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %), 3x hvězdička,
      Skvosty
      [​IMG]
      co 8:00 hod. 310 BZ/BBZ, velikost 1x1
    4. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 4x zaječí kukaččí ušák
      Odměna: 3800 BZ, 1700 kr., 5x superkrmivo, 1x bedna s nářadím XL, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 4x zaječí kukaččí ušák
      Odměna: 3800 BZ, 1900 kr., 10x superkrmivo, 2x bedna s nářadím XL, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 4x zaječí kukaččí ušák
      Odměna: 3800 BZ, 2200 kr., 15x superkrmivo, 3x hvězdička,
      nálepka
      [​IMG]
    5. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 1x knírová kukačka
      Odměna: 3200 BZ, 1400 kr., 1x bedna s nářadím XXL, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 1x knírová kukačka
      Odměna: 3200 BZ, 1600 kr., 1x bedna s nářadím XXL, 2x hvězdička,
      Estrádní umělci
      [​IMG]
      co 12:00 hod. 1680 BZ/BBZ, velikost 2x2
    • Diamantový cíl
      Dodej: 2x knírová kukačka
      Odměna: 6400 BZ, 3800 kr., 1x bedna s nářadím XXL, 3x hvězdička
    6. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 2x knírová kukačka
      Odměna: 2100 BBZ, 2800 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod., 1x hřeben, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 2x knírová kukačka
      Odměna: 2100 BBZ, 3200 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod., 1x hřeben, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 3x knírová kukačka
      Odměna: 3200 BBZ, 5700 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod., 2x hřeben,
      Skákání na rampě
      [​IMG]
      co 10 hod. 1100 BZ/BBZ, velikost 1x2
    7. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 1x punková kukačka
      Odměna: 10000 BZ, 4500 kr., 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 1x punková kukačka
      Odměna: 10000 BZ, 5000 kr., 2x hvězdička,
      1x knírový salon II: Oranžový
      [​IMG]
    • Diamantový cíl
      Dodej: 1x punková kukačka
      Odměna: 10000 BZ, 6000 kr., 6x hvězdička,
      řada na magickém stonku
      [​IMG]
      Kouzelná moc: co 10:00 hod. jednorázový bonus 3000 BZ a 3000 BBZ

    Na Stromu moudrosti nám přibyly dvě nové runy související se šlechtěním kukaček.

    ..:: Runy ke šlechtění ::..
    [​IMG][​IMG]

    Po začátku akce nezapomeňte hru aktualizovat pomocí F5.

    Všechny informace o šlechtění kukaček, jako i o úkolech a runách souvisejícími s jejích šlechtěním, jsou vždy v předstihu oznámeny v

    ..:: Oficiálních oznámeních ::..
    Vše o šlechtění obecně a nových kukačkách se dozvíte ve FAQ

    ..:: FAQ - Kukačky - šlechtění kukaček::..

    ..:: FAQ - Dílna ::..
    ..:: FAQ - Šlechtění obecně ::..

    stačí jen kliknout

    Které nové úkoly upřednostníte? Které splníte hned a snadno a které vám půjdou naopak těžko? Máte plány co s vyšlechtěnými kukačkami? Prodáte je nebo postavíte vylepšené chlévy či výrobny? Které z kukaček se vám nejvíce líbí? Rádi si to přečteme.

    Přejeme hodně radosti s novými kukačkami.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
    Yvetka a mendalam2 tohle ocenili.
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,

    zajímalo by mě, co bude s rozdělanými úkoly z minulých, předminulých a předpředminulých a úplně prvních kukaček.. jedná se o 4 úkoly pokud si dobře pamatuji a z každé lze získat dekorace do stonku... Ty již nebudou k dispozici? Protože bylo avizováno, že nesplněné úkoly se pokaždé zobrazí při dalším šlechtění kukaček.

    Děkuji modíci za odpověď Andulííí

    Edit: ve faq sice jsou, to už jsem proléta, ale to neznamená že se objeví, zmíňka o nich v ofiku není
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak pro mne stonek nezajímavý, už jich je přehršel, tak krátkodobý úkol plnit nebudu. Ještě jsem ani nikdy kukačky nešlechtila a ani nevím, zda s tím začnu a to jich mám ve stodole opravdu dost. Počkám si co bude ve stálých úkolech a uvidím, zda stojí za to plýtvat SK. Raději ho budu možná šetřit na nové zvířátko, až se zase v budoucnu bude šlechtit. Kukajdy mne vůbec neoslovily
    8)
    Edit:
    Andulí, ve FAQ jsou vypsané všechny úkoly

    teď jsem to zjistila a přehodnotila, šlechtit budu, ale jen do šlechtitelských úkolů, teď půjdou na odbyt kníry, to bude boj :eek:)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  4. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Krátkodobá akce je opět bez hvězdiček?
    Také by mě zajímaly nedodělané úkoly z minula. Budou? nebudou?
    Dík za odpověď.
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    spuntka: přečti si přízpěvek nad tvým :)
     
  6. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Sice jsem to původně plnit nechtěl, ale asi to zkusím. Počkám však až na babyboom. Nejvíc se těším na mix toho stavitele ze stromu hned na začátku akce, jak to dělám vždycky, když přijde nové zvíře.
     
    Alena tohle ocenil(a).
  7. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    no tak to udělam...
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Neplašte se,předchozí úkoly zůstaly vždy. Agent Punky je prostě pátý v řadě. A protože se kukačky budou šlechtit až do růžova,přibyly i úkoly na klasické dudlíky a produkty.
    Jediný rozdíl vidím v tom,že zůstanou v družstvu i po akci.
    Já osobně vyšlechtěnce připravené do starších misí, hodím do krátkodobého úkolu a SK nechám pro Slony.
     
  9. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Já nějak nenalézám důvodů, proč.
     
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dododo53 -proč? proč né? například právě z kukaček jsem získala své první růžové chlívky, kačeny a kozy a dostupnější nežli vyšlechtit až do předposledních šlechtěnců.

    Baroland - neplaším ;) jen když vzpomenu na řádek z Valentýna a jeho změny již po zavedení, tak se obávám, zda též nezmění kukajdy, když je mám rozdělané.. Očekávat můžeme cokoliv, bohužel.

    Andulííí
     
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Díky už se stalo.
    U krátkodobého udělám asi jen 2 dekorky na ostrov na BZZ.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak ten krátkodobý pořeším ze zásob a pak počkám na baby boom a uvidím jak se bude dařit dál
     
  13. samulka2008

    samulka2008 Zelenáč fóra

    Za mne tedy veliké zklamání. Stonek nezajímavý. Zase změna pravidel. Už jsem se těšil jak provětrám všechny stáje, nasbírám spousty kukaček a nakrmím pohár. Koukám že tato hra jde opravdu od deseti do pěti :(
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ahojte, jsem jen na skok, vidím kuku a už dneska vím, že pokud ano, tak až na konci BB....
    vůbec nic nestíhám, snad mi i mí sousedíci prominou, že nestíhám točit dárky... :oops:
     
  15. majojo

    majojo Rádoby autor

    Já si myslím, že RT už fakt neví, kterou židlí si ten nos utřít. Místo, aby dotáhli do konce stávající akce, házejí do ringu pořád nové a nové, stejně nedotažené a překombinované.
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja všetky minulé úlohy s kukučkami mám urobené.Robil som ich kôli ružovým stajniam.Ešte mi aj pár šľachtencov ostalo a to 3 punkáči a 5 včelích.Radšej si urobím ružovky ako by som ich mal dať do tej krátkodobej úlohy a počkám si na BB.Nebudem míňať zbytočne SK ktoré som si horko-ťažko namlel a kupovať ho nebudem škoda dať zaň čo len deravý groš.Viem ako vždy mi bude padať len genetika a žiaden zázrak nemusím čakať.Tak som sa rozhodol ako som sa rozhodol a stoniek mám dosť už mám s toľkých guláš.
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kukačky nešlechtím, ale pokud se jejich šlechtěnci dostanou na trh, možná nějaké koupím.
    Bude ovšem záležet na jejich ceně.
    ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak, dosud jsem nekukala a po osondování odměn se do toho ani pouštět nebudu. Stonek by se sice hodil, ale SKčko doposud na stromě neroste..o_OStačily výdaje za tajemky ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, pokud šlechtěnci půjdou koupit na trhu,tak asi změním názor a začnu plnit ty krátkodobý úkoly v družstvu!:) Akorát by to byl podraz na hráče ,co kvůli tomu nakoupily tuny SK! No uvidíme...............:eek:
     
  20. včela67

    včela67 Aktivní autor

    šlechtění kukaček vyzkouším a uvidím,,,ještě mám co šlechtit,,,nemám dodělaný zatím žádný úkol na šlechtění,,, tak proč začínat kukajdy :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.