Šlechtění bobrů / diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sofia_Nelly

    Sofia_Nelly Pisálek fóra

    Jo už jsem je našla, já pořád čekala, že se tam objeví uplně nový :D
     
  2. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    Zdravím, dokončila jsem dva úkoly a měla bych mít hrátky s hakisákem a posměváčka,ale nikde je nemůžu najít.Nevím jestli dokončím vše chybí mi superkrmivo.Kde mám hledat ty dvě výhry?
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    zabeva: ahoj, tyto dekorace mít nemůžeš, jsou ze společného úkolu (ten ještě není hotový)
    (viz str.1) :)
     
  4. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    nerozumím tomu ani ty runy jsem nenašla
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj zabeva,

    dekorácie ktoré spomínaš sa získajú až po skončení akcie. Pozri popis:

    Po ukončení akce všichni hráči, kteří se podíleli na globálních úkolech - ať už tím, že plnili pouze své osobní úkoly nebo po jejich splnění dodávali bobry i nadále - obdrží globální odměny v závislosti na tom, kolik globálních úkolů se podaří splnit.
    Upozornění: hráč dostane jen tolik globálních odměn, kolik splnil svých osobních úkolů! Například: pokud se podaří splnit všechny čtyři globální úkoly, hráč, který splnil všechny čtyři osobní úkoly, obdrží kromě osobních odměn také všechny čtyři globální odměny - tři dekorace a řadu na magickém stonku. Ale pokud hráč splní kompletně například pouze dva své osobní úkoly, po skončení akce obdrží pouze dvě globální odměny - první a druhou dekoraci. A naopak - pokud hráč splní všechny své osobní úkoly, ale herní komunita jako celek splní například pouze tři globální úkoly, hráč obdrží první tři globální odměny.

    runy-vyšľachtené zvieratá

    Peknú hru
     
  6. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    děkuji za vysvětlení a ještě byh potřebovala vysvětlit ty vyšlechtěnce na solo výbězích jaký mají účel
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj zabeva, ak si dáš šľachtenca do sólo výbehu získaš nejaké tie BZ. Záleží od toho, ktorého šľachtenca tam dáš.
    Peknú hru prajem
     
  8. vilmax

    vilmax Pisálek fóra

    Mám problém - vyšlechtili jsme spoustu bobrů a máme mít novou řadu na stonku. V informaci o průběhu hry je stonek zaškrtnutý. jenže ouha, na stonku i po restartu hry se nová řada nezobrazuje. Kde je problém????? :wuerg::p:p
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) problém je v netrpělivosti, odměny ze společné části akce budou připsány až později, bylo to uvedene i u toho stonku ... takže trpělivost
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj vilmax, máme tu info po skončení akcičky, čo sa týka odmien z globálnej úlohy + prekvapenie, pozri >tu<.
    Peknú hru prajem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.