Šlechtění bobrů / diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    pro pajda361 - nenech se otrávit, když tě někdo napadá. Na slově které jsi použil nic vulgárního není, obzvlášť když jsi tak tituloval sám sebe, mnozí z nás se tu občas zcela dobrovolně "pochlubíme" vlastní bl.... pardon - nedokonalostí.... A tabulku bobrů jsi zpracoval bezvadně, děkujeme.
    pro fnap - kromě toho že pajda361 sestavil praktický přehled, za což si zaslouží poděkování, ještě umí přiznat když udělá chybu a navíc prokázal, že si umí udělat legraci i sám ze sebe. Proč se tady do něj navážíš- jen se tím sám zařazuješ do jisté ne příliš oblíbené kategorie lidí.

    edit pro ty kdo neví oč jde: Pajdův příspěvek č. 19 v tomto vláknu na str. 1..... a na to několik mravokárných příspěvků od fnapa.....
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Pajdo krásný přehled,díky za něj.Dal sis tedy prácičku,všechno takhle krásně sestavit.

    Potapěč je skvělý.Jen nechápu má proč má ten šnorchl.Asi je to druh co neumí plavat a potápět se-pro bobra dost zvláštní. :D

    Jen jsem si šetřila bedny s nářadím a vlastně je nepotřebuju.Teď mám zas dilema nechat si je strašit v úkolech,nebo je vybrat úkoly tak ukončit.

    P.S. Tak v tom případě děkuji i ostatním lidičkám, co se na přehledu podíleli.Pajda určitě rád vyřídí,viď.
    Hnedka se mi líp s bobrama kamarádí,když si lehce můžu najít jejich multipass a hnedka vím,co jsou zač. xD
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkuji, až jste mně dojali, ale není to jen moje zásluha. Na tvorbě se podílelo více lidí a na mně zůstala mimo jiné i ta publikace.
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    I já se znovu připojuji k poděkování pajdovi za tabulku a také poděkování všem, kdo jste
    se pajdy zastali. Je mi z toho hezky, když vidím, že se dokážeme semknout, když jde
    o správnou věc. Jste skvělí. Eva

    mikeši ...děkuji ti kožíšku hedvábný . Když mám tebe jako ochranu , ničeho se nebojím.
    :pxD
     
  5. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Nepíšu sem často ale toto mi nedá.
    2 Pajda361: Moc si vážím toho, co pro (nejen) toto fórum děláte, díky a pls vydržte. :inlove: Ať založíte stranu jakýchkoliv ...ců, bude mi ctí stát po vašem boku.

    Abych nebyla mimo téma: na bobříky se těším a jsem nachystaná - něco přes 200 ve stodole a jen by to chtělo vyšperkovat BB. ;)
    Fajn farmaření.
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Bobři se mi líbí, ale těch šlechtěných zvířat už je vážně dost a poslední dobou se na nás valí další a další jako lavina. Ale my se s tím zase nějak popasujem, že jo - jen nějak nestíhám pořád kupit to superkrmivo!!!!

    K žabomyší vojně mezi pajdou a fnapem bych jen malou poznámečku: To, jak zhodnotil pajda svou malou chybičku, mi přišlo naprosto normální, lidské, přímočaré, spontánní, vlastně docela hezké. Já jsem na sebe tedy mnohem tvrdší...:)
     
  7. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    Pajdo,já si Tvojí práce velice vážím a i ostatních modíků. Nenech se otrávit lidmi,kteří jenom prudí.
     
  8. Crower

    Crower Vážený autor

    To je vtip? Otočil jsem 10 domků a mám hotovou celou akci
     
  9. popelk

    popelk Pisálek fóra

    ahoj, nejprve chci poděkovat Pajdovi za perfektní přehled, a zrovna bych potřebovala poradit.aktivovala jsem si stonek v nebi, obě runy na stromě moudrosti , dám do tuli domku 4 srdíčka a stejně mám čas šlechtění 15 min. vždy jsem měla pouze 5 nebo 7 min. nevím co s tím.
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj popelk, nezabudla si spapať náhodou Ružové želé?
    edit: nie je zač:) nie si sama, mne sa to stalo minule;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/9/15
    evainfo a Julinka11 tohle ocenili.
  11. popelk

    popelk Pisálek fóra

    vidíš jaká jsem trubka?a to nejsem blondýna. děkuji, samozřejmě zapoměla. však jich mám jenom asi 125.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ze základu lovec a červena uniforma, super, při ofi BB to nejde a při rychlo jo. Jen ti bobři vypadaj jako veverky...
     
    denich tohle ocenil(a).
  13. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj,
    tak já mám s Bobříkama smůlu. Jsem teprve nízký level a bobry ještě ani nemám. Nedá se nic dělat, tak si budu pěstovat co potřebuju.
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer. Dnes mám první a možná poslední šlechtění ve své farmářské
    šlechtící kariéře, kdy se mi alespoň u bobrů zadařilo. Ostatní je genetika.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Všem šlechtitelům přeji mnoho štěstíčka.
     
  15. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    O dnešním dni jsem si myslela, že se moc nepovedl. Vlastně celý den totální propadák. Na co jsem sáhla, to se nedařílo, doma z roboty až v 19 hodin, rodina lehla se střevní chřipkou.....
    No, ale když vidím své bobří výsledky v BB, tak mi ten dnešní "nepovedený" den přijde jako velká pohoda.
    Asi půjdu raději do hajan.
     
  16. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    hm super akce, hlavně vytáhnout z hráčů prachy za superkrmivo, nakoupila jsem trubomlýn, melu jak divá a stejně to nestačí. Nechte proboha mlýt superkrmivo i na baharamě, když už je tam potřeba
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte
    horlivé bobry som ukončila ešte ráno xD
    a teraz vidím, že môžem hrať znova:)
    len kde mám stonku ?o_O
    baby boom už nie je tak nazdar :eek:
    idem radšej farmárčiť:D
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kristinabesinova,
    bobři se nedají hrát znovu, další dodávání je do globální hry. Stonek se dá získat pouze v případě, že se ukončí globální hra, kde se načítají odevzdaní bobři ode všech hráčů hrajících farmu.
     
  19. Sofia_Nelly

    Sofia_Nelly Pisálek fóra

    Ahoj, já jsem asi natvrdlá, ale kdy se mají objevit ty runy na stromě moudrosti? :D
     
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Sofia Nelly - runa na stromě moudrosti je, teď jsem se tam byla podívat, možná aktualizuj, příjemnou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.