Šlechtící akce (3.3. - 6.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaký druh šlechtících akcí máte nejraději?

  1. A: Akce přinášející nové šlechtění zvířat již existujících ve hře (např. včely, oslové…)

    23.8%
  2. B: Akce přinášející nové šlechtění zcela nových zvířat (např. pandy)

    9.1%
  3. C: Akce vyžadující dodávání šlechtěných zvířat již existujících ve hře

    7.5%
  4. D: Mám rád(a) vše

    44.7%
  5. E: Nemám rád(a) šlechtící akce

    15.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Co se týče šlechtění, zajímají mě už jen krátké akce. Kdysi jsem je využíval k dosažení růžových chlévů. Od doby, co RT začal růžové chlévy dávat jako odměnu v akcích, pro mě šlechtění přestalo mít smysl. Dosažení na růžovky jsem považoval za vrchol farmaření, pokud pominu pokroky v levlech. Bavil jsem se o tom s vícero hráči s vyšším levelem a dali mi za pravdu. Samozřejmě že spoustu hráčů takto poměrně jednoduché získání růžových chlívků potěší, nicméně já tuto novotu ve hře beru jako zklamání.....
     
  2. octavia24

    octavia24 Zelenáč fóra

    Souhlasím s Chromajzlíkem, i já si myslím, že to nebyl zrovna štastný nápad. Taky dělám už jen krátké akce.:(
     
    izda, Elinka76 a (LEA70) tohle ocenili.
  3. romana..73

    romana..73 Zelenáč fóra

    Souhlasím s těmi co tu píší, že by to chtělo buď jedno SK na šlechtění nebo to urychlit ve mlýně. Mě ale ještě napadá, že když už se šlechtí i zvířata z Baha bylo by dobré kdyby to SK šlo umlýt i tam
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Šlechtění je super, ale SK je málo;)i když mlýn mele non-stopo_O. Proto plně podporuji návrhy shora uvedené: na šlechtění dávat jen jedno SK, nebo zkrátit jeho výrobu, nebo dát možnost mletí SK i na Baha:p

    PS: Doufám že RT vyslyší naše prosby a něco z toho využije ve hře;). Všechny tři věci najednou asi ne,o_O alespoň jednu by jsme jistě všichni uvítali:D
     
  5. sh159

    sh159 Pisálek fóra

    samá nová zvířata na šlechtění a co páv a bobr ti se chudáci nedočkají???? vždyt páv ještě nemá ani svoji výrobnu a co kukačky slibovali , že se budou opakovat čekám na ně už od vánoc abych dodělala stonek a stále nic :(:cry::oops::mad:
     
    kormid, fugger64 a burds tohle ocenili.
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Hlasoval jsem, že mám rád všechny šl.akce. Ale...jestli v družtvu nemám něco dokončeného, tak jsou to právě akce se šlechtěnci. A kdy je dodělat, to se stává neřešitelnou věcí, protože stále přibývají nová a nová zvířata na šlechtění. Řek bych, že pro hráče zbytečně nová zvířata, ale myslím si, že pro pány majitele supr nová zvířata pro navýšení zisků.Plním nové šlechtící úkoly a i když dokoupím SK, za chvílí je tu nová akce s novým šlechtěncem. Poslední půlrok se toto opakuje dokolečka. Mlýn se točí 24 hodin denně, ale SK není možné byť na dokončení velmi starých úkolů doplnit. Přikláním se k názoru, aby byla snížena spotřeba SK na 1ks, nebo, aby noví šlechtěnci byli omezeni. Tulidomkům zdar:)
     
    fugger64 a pajaable tohle ocenili.
  7. pištule1960

    pištule1960 Zelenáč fóra

    Souhlasím, kukačky byly dost dobrý a ráda bych je dokončila !?
     
    burds a jaji tohle ocenili.
  8. brouktom

    brouktom Pisálek fóra

    Ahojky mám rád všechny slechtící akce jen kdyby se dávalo na šlechtení jen 1SK melu 24 hodina SK je stále málo na šlechtící akce .
     
    AmoreDavvero, burds a pajaable tohle ocenili.
  9. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Nemám ráda šlechtící akce-odměny většinou jsou neúměrné vynaloženému superkrmivu, kterého je málo a nehodlám ho dokupovat za reálné peníze, souhlásím se všemi navrhy na zvýšení superkrmiva ať už zrychlení mletí nebo mletí i na ostrově. Akce navíc neplním pokud k tomu neni BB ale i ten je poslední dobou nastaven velmi nešťastně, zvířata nepřeskakují tak jako dřív, je to nuda a navíc se mi častěji stává že místo 2 šlechtěnců dostávám zpět obyč. zvířata, to ať si strčí RT za klobouk, jednou za čas dá BB tak bych uvítala trochu přeskočení :music:

    Tak nějak se bojim že tydle názory RT stejně pustí jedním uchem tam a druhým ven aniž by si z toho něco vzalo :(
     
    jana151049, hudy260 a lenka2007 tohle ocenili.
  10. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Jsem taky pro jedno super krmivo a nebo zkrátit výrobu na polovinu a nechat dvě super krmiva. Jinak šlechtění je fajn. Vždy čekám co mi vyskočí za bonusový šlechtěnec.
     
    AmoreDavvero, 82timka82 a pajaable tohle ocenili.
  11. mikaela2283

    mikaela2283 Pisálek fóra

    ano superkrmivo by mohlo zlacnit alebo aspom ho dat na šlachtenie po jednom prípadne skratit čas vyrobi rada šlachtím no v poslednej dobe nič nepreskočí ako kedysi stále po porádi nové zvieratko by som chcela medvede napríklad bieli grizli ......je to dost platit za floreny na kombajni a plus krmivo
     
    AmoreDavvero a pajaable tohle ocenili.
  12. nešika11

    nešika11 Zelenáč fóra

    Šlechtění mě baví - není moc často a je v tom pořád trochu tajemna z očekávání co vyskočí :)
    Přesto - šlechtící úkoly v družstvu nemám do konce splněný žádný - a to hraji farmu již dlouho a neflákám ji.
    Bez kupování SK to absolutně nejde zvládnout - a na to nemám. Pomáhá mi aspoň turbomlýn, kterým si urychluji mletí SK.
    Mám však jednu otázku : proč nejde SK mlet i na mlýně na Bahamaramě ? Vždyť tam jsou také zvířata, které se šlechtí ???
     
  13. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Mám ráda šlechtící akce, ale mělo by se vymyslet, kam ta zvířata pak dávat. Už je plno zvířat/stromů, které se přidávají, ale pak to není kam dávat. Nad tím by bylo třeba se zamyslet.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  14. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Souhlasím s názorem Fugger64 dost dobře napsané. Ještě přidávám že pokud bude přibývat výroben atd. bylo by lepší přidat louku, už teď je někdy problém umístit vše co je potřeba a skloubit při úkolech. Není do budoucna aspoň řešení přidat další místo? Brala bych také superkrmivo jen jedno při šlechtění a výroba trvá moc dlouho. Ne všichni máme na to dávat reálné peníze sice občas ano ale vždy to také nejde. Janča
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Zamyslet se nad dalsi plochou na farme. Jinak nepridavat nova zvirata na slechteni. Mame jich hodne co se nedaji slechtit.
    Zkratit dobu mleti SK na polovinu a do tulidomku na slechteni davat jen jedno SK.
    Ne kazdy si muze stale SK kupovat za realne penize ale hrat chce. Tak proc jim to neumoznit ??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.