Škorpidomov I - IV (3.9. - 26.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes brzy hotovo ;)
     
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj, po dokončení akce nemám připsanou dekorku "Kaštanová řezba" ani jednu. Co mám dělat? Děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    taktéž hotovo, taky jsem měla problém se staršimi dekorkami, ale vzpoměla jsem si že jsem doplňovala trosečnický ostrov na místo dárkových dekorací jinými co se nemuseji po vyčerpání ručně bourat a taky, že ano.
    polacka: pokud jsi je někam nedala, obrať se na podporu, oni Ti ji ochodně vyhledají
    [​IMG]
     
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Již jsem podporu kontaktovala. Dekorku jsem nikam nedávala, protože mám vše zaplněné. Ach jo.
     
    Helena1313, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak aj ja mam hotovo a dekorky som nemusela nastastie hladat ;)xD Este vyuzijem bb a nieco dam slachtit,v druzstve je este stale co dodavat uff....

    Teraz som trosku smejdila na foru a zistila som, ze som prepasla slachtenie za 1sk :mad::cry: Bol to perny tyzden a mala som co robit aby som splnila akcie :oops: No co uz snad nabuduce :)
     
    Naposledy upraveno: 24/9/21
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, stonek je, ale nestonkuje xD
    Chybí mi úplně první dekorace Oproutěná vrba Jablečný sraz, ale mám na výměnu či dárek Jablečný sraz Oproutěná vrba...Jestli někdo potřebuje...

    Edit:
    Děkuji -Jara05- a ostatním farmářům za nabídky!!! Jste skvělí!
    Nabízím Jablečný sraz Oproutěná vrba
    Edit II: Trochu jsem to popletla xD
     
    Naposledy upraveno: 27/9/21
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    napiš si při OD
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Také můžu poslat jestli někomu chybí.Ale musí si připomenout
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) bylo to rychle hotové, ale na stonek jsem dlouho hledala jednu dekorku, fakt nevím, kdo mi ji plácl na plochu xD :p
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Super akce ;) Rychlá :music: Stonek už maká xD
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo...
    [​IMG] [​IMG]
    ...a ani to moc nebolelo.;)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Jen jsem zasklila první část akce a nemám dekoraci jablečný sraz. :mad::p Toho se vždy při víkendových akcích bojím. Že je někdy opomenu. Mae culpa. Co se dá dělat. Aspoň vím, co budu hledat ve vzducholodi při OaD. :p
     
  13. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Hotovo a ani to moc nebolelo,ale díky dovolené v zahraničí mi chybí 1.dekorace.Při O+D to bude asi boj,nemá ji víc hráčů .Sousedy mám cizince se kterými se nedomluvím.
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytka50, můžeš oslovit hráče na fóru a poprosit při OaD. Taky určitě mám navíc a nebude problém poslat, ale ozvi se.

    danda
     
  15. Clif9671

    Clif9671 Zelenáč fóra

    nemám připsanou dekorku "Kaštanová řezba". Vyměním za Jablečný sraz nebo Oproutěná vrba. Domluva po holubovi.
     
    burds, -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  16. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, taky mám dekorky navíc, kdo bude potřebovat, napište, rádaje pošlu při OaD! :)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    U mě též tři dekorky navíc, ozvěte se při OaD, ale opravdu se ozvěte, bo jinak nebudu vědět, komu to poslat
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, taky se připojuji k těm co mají dekorky v liště a když se někdo ozve při OD ráda zašlu darem
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Aj mne sa mozte ozvat ;)
     
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    danda-vnovis,ahoj děkuji za nabídku.Ráda se při OD připomenu.

    Edit,koukám,že je mezinámi hodně solidárních farmářů.Mám velice dobrý pocit.Všem přeji dobrou noc a hezké sníky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.