Škorpidomov I - IV (3.9. - 26.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, dneska jsem se nějak nemohla dostat k farmě(mou vinou), ale škorpiony už mám hotové a bedny mám neonovou myš
    [​IMG]
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nepočkala sem na BB :D :D nemohla sem se dočkat, nevadí :D

    [​IMG]

    Neonovej kachník:sleepy::oops::mad::(-.-:cry::wuerg: tak to se vyplatí, škoda že tu není ovce co se drží za hlavu :p
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj na BB jsem nečekala u mně na farmě je to uplně jedno ,protože je to zásadně genetika ,z neony jsem ještě neotvíral ,ale zatím jsem měla rybu a minule slepici ,což je v mém levelu k smíchu,zrovna jako tajemno to už je kolikátá kukačka a zase vše do lišty ještě ,že je nafukovací ,to samé i s kupovanými chlívky ,už si dám pozor něco kupovat a soutěže budu dělat asi jen po stonek,protože odtajňovat něco čeho mám pnou lištu mně nebaví,prostě za ta leta co hraji je to posledních půlroku moje nejhorší hraní,hra se neustále seká a odměny jsou starobylé.
     
    Helena1313, moncicak7070 a evainfo tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer v tulidomcích, tak už taky hotovo, šlo to rychle a nebylo potřeba dál šlechtit pro odznaky. Z neónu na mě vyběhlo prasátko, ale mám ho v erbu, tak je určitě moje :p :D
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Škorpiónů všade nula kusů,včetně mé stodoly! Takže plnění úkolu se odkládá na zejtra.:wuerg:
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  6. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Sklidil jsem co jsem měl v domku a na neonku mi chybí ještě 11 odznaků, ale počkám si na neděli kdy se bude šlechtit za 1 SK (přece jenom ho mám už jenom 96 kousků, tak proč plýtvat, když bude slevička). ;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo :p Na den slev nečekám ;)
    Neonky vydaly toto :music:
    [​IMG]
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    ahoj ,tak jsem konečně neonku otevřela a moje tušení mně nezklamalo,první byla ryb,druhá minulý týden slepice a dnes králík jedno lepší než druhé všem hezký víkend
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Úkol včera hotový,stonek koupený a když chci dát dekorku do řadku stále mě to hází zpět do hotového odfajfkovaného úkolu i po restartu,tak to jdu zkoušet znovu:(
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    libakos - možná to je proto, že se řádek získá až příští víkend.
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    ;)-Jara05- čtu vše ale blbě,děkuji
     
    Helena1313, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  12. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Nějak jsem se ještě nedostala k tomu, abych dala škorpiony na plochu (dlouhodobý nedostatek angreštu xD), a zapomněla jsem, že je potřebuji do této akce, takže teď na poslední chvíli draze kupuji na trhu (100 000 krejcarů/kus). Asi se zítra plácnu jsem kapsu a koupím jejich oranžový upgrade v obchodě. Pokud to chápu dobře, tak dostanu 2 za cenu 1. Nebo do té doby hodím na plochu všechny tajemné stáje, pokud bych náhodou měla to štěstí a vypadl mi
     
    Helena1313, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Akce hotová, z bedny slepice (nic moc, ale třeba je někdo ve vzducholodi chtít bude), z výběhů tradičně vůbec nic (k čemu mi budou 2., 3. a 4. žlutý chobotnice?:eek:). Příprava na příště (na říjen) za 1 SK provedena a zbyly mi právě 2 SK do zásoby. xD
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo, z bedny kravičky. Musím říct, že mám nedostatek členovců. Zachránili mě šlechtěnci motýlů a včel. Končím s 17 škorpionama, 50 motýlama a 69 včelama. Plus pár šlechtěnců. Šla jsem tedy na dřeň.
    Domeček asi nacpu vším možným (asi kromě členovců), protože příště se dodávají jen protihodnoty a není potřeba šlechtit.
     
    Helena1313, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila včera a dnes udělala dvě otočky škorpionů za 1 SK- výsledek není překvapivý, co bych asi chtěla ve slevě, že??
    Z bedýnky na mé farmě - kočka a u výpliva medvěd - spokojenost!!
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ciri-příště není třeba šlechtit :), ale v říjnu je šlechtění a je to ve FarmOrákulum, budou se šlechtit ryby, plazy a členovci
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Stonek stonkuje
     
    evainfo, -Jara05- a Petriša tohle ocenili.
  18. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj. Taky mám hotovo :p
     
    evainfo, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem na tom stejně - pohodová akce.
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak mám taky hotovo :)
     
    evainfo, burds a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.