Škorpidomov I - IV (3.9. - 26.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké večerní šlechtění :) stoneček stojí vážně za starou belu, ale při BB vždy něco prošlechtím, tak jestli teď žáby a příště slepice, se šlechtěnci budou vždy hodit :p jinak jsem taky počítala s dodávkami z baha, kde mám toho hodně, no měli bychom to jednodušší, že jo ;) první část taky hotová, ale musela jsem dokoupit pár chybějících žabek - soused je gurmán :D

     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem,také mám komplet hotovo dala jsem 130 šlechtění a ještě mi nějaké odznaky zbyly,jinak jako zviřata jsem dodávala obyčejné ryby a jezevce,které získávám z beden,takové rychlé akce se mi líbí ,vše hotovo a víkend volný a doplňovat stodolu.Všem přeji hezký sluneční víkend
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Taktéž finito,z plédů se vyloupnul strom co " slope " ,proto asi vypadá tak zuboženě :D
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Definitivně rozhodnuto - v tomhle nejedu xD Moc peněz za málo muziky. Ty nabízené BZ a TBZ jednou za dva dny mám z běžných sklizní několikrát, bonusy na chlívky a výrobny jsou i z jiných řádků. Vyřešeno, vymalováno, tyhle omalovánky barvit nebudu ;).
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    bonus na dielne a stajne ked mam na celej farme stromy xD:cry:neriešim
     
    -Jara05-, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak toto bych měla.. to šlo rychle a hladce :D [​IMG]
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Koukal jsem znova do Orákula a tentokrát se nám koule krapet utnula.Obojživelníky jsem v tulidomku nachystaný , opravdu neměl!:cry:
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tulidomek jsem měla narvaný až po střechu, ale obojživelník tam nebyl ani jeden. Nevadí. Šlechtím o 106 a nyní dodělávám poslední úkol a taky bude hotovo (za 1,5 hod.) Hlavně, že je BB, SK mám dost. Takže zatím to jde dobře a stíhám xD a to je hlavní.;)
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak tuhle akci jsem spatřil dnes ráno, mžourajíce nevěřícně na časomíru 39:24 a domnívaje se, že jde o minuty...
    Tak jsem nejprve zpanikařil, že jsem zase jednou něco prošvih´ a rychle jsem se jal zjišťovat, o co vlastně kráčí...
    Nasadil jsem potřebné šlechtění obojživelníků (co nejvíce urychlené a vytuněné dostupnými flakonky) a následně se uklidnil, když jsem zjistil, že jde o celovíkendovou akci...
    Nicméně po 18 minutách bylo hotovo, takže jsem trochu z
    pokrátil své zásoby zvířeny ve stodole, a výsledek se dostavil:
    [​IMG]
    Jako obvykle se ukázalo plnění šlechticí akce celkem rychlé...
    Všem přeji hodně přeskoků a úspěchů při šlechtění!

    Sám půjdu zjišťovat své výsledky až nyní...;)
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Získám opět nějaké body, řádek na stonku beru a neřeším jak moc je výhodný. Je to hra a já se odreaguji od reality. Přeji všem hodně šlechtitelských úspěchů.
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Odměny také už neřeším ale není těch neon.výběhů trochu moc,při O aD jsou docela lehce k mání ,nic za ně skoro neseženeš a dostat ho 3x za poměrně dost zásob není adekvátní.Když už tak aspoň nejaký supr řádek na neonky by se určitě hodil;)
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Kaolín11.. Já taky nexD a na akci jsem přišla až v noci po práci ;), ale je to doma tak zase pokračuju v sázečce.:D
     
  13. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    já jsem hamoun,tak musím mít všechno a neony mám rádxD
     
    -Jara05-, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  14. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Jsem docela otrávená z odměn, je potřeba zhruba 120 šlechtění - t.j. 240 SK, v odměnách 15 sk, to hráčům fakt pomáhá
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Včera hotovo,šlechtění mě baví a řádek?Mám i horší;) z neonek na mě vykoukl medvídek:)
     
  16. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Hotovo a z bedny neonky vykoukl pštros :)
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na mě taky vyskočil neonový pštros a kupodivu já ho neměla?? o_O Divný.. tak že jsem za něj ráda :D :D
     
  18. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    na mě vyskočila panda:p
     
    kutilka70 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  19. luciferko1

    luciferko1 Pisálek fóra

    že sa takto pýtam?Ludia kde vezmen oranžového mloka??
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    luciferko1 - obydlí pro mloky oranžové se dá koupit za krejcary ve městě

    jinak splněno a jako bonus padl poslední potřebný mlok do úkolu, takže splněn další chovný úkol ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.