Šťastný den rostlin / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Právě jsem se vrátil z trůnu a zakoupil Premium, to vše kvůli mrkvi.
    No považte jak hluboko jsem klesl..!
    Tak že v zítra dopoledne očekávám ten správný přísun mrkve!
    :(
    Naštěstí je nás tu na ní dost a klikne si každý.
    Všem přeji krásnou Bílou sobotu, slunce a uši.
    Nebo jak to říkal Zákopčaník..?
    :D
     
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Takže to není náhoda, to načasování "šťastných dnů". Když je potřeba šlechtit, tak buď BB nebo mince. Když je potřeba vytáhnout chlívky, šup plodiny. Jde to mimo mě. Dřív to bylo ku prospěchu, dneska mi tyhle akce přijdou na truc. Howgh!
     
  3. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    proboha proč jsou dvě akce současně, není to už moc, venku je hezky, je lepší být u vody!!!!!!:p
     
  4. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Tato akce se vždy hodí :) Není ji co vytknout... Když se k tomu koupí cukino a máte ještě mopslíka v jeslích, máte z toho 200 procent :))
    A to už je fakt super :)


    Farmeramu hraji od března 2010- do července 2013, návrat v lednu 2017


    Farma- 82
    Baharama- 156
     
    scorpius50 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi. Dnes sem byl asi vyjímka, protože mi fungovalo (tedy až na jednu věc...:oops:xD:cry:) úplně FŠECKO :D:);):p
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mopslík v jeslích... a to je co, kdo? Já těch pomocných potforek moc nemám...
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Y_n_O je to dekorka ze psí topky.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Aha, tak proto ji neznám... na adrenalinové sporty mne nikdy moc neužilo :)
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, na polích mám rozložené všechno, stromy, pole i chlévy. Tak šťastné dny vítám, jen bych byla raději, kdyby se nezačínalo až v 10, protože jsem "skřivan" a denně farmařím od ranních hodin, tj. ráno někdy mezi 4,30 - 6 hod. a tak by mi vyhovovalo zahájení v šest, ale znám IT, ti jsou většinou "sovy" (mám je doma). Přeji všem hodně BZ navíc. Jára
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale já jsem taky skřivan (nedobrovolně), ale když je víkend, tak to leháro do osmi vítám. A žádné BZ mně neodradí.
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já jsem medvěd... co můžu prospím. bohužel nemůžu, naše 5,5 měsíční holčička se dožaduje bašťule i 5x za noc :cry:
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja mám z tohto celého už chaos!Akcie,ktoré nefungujú,body,ktoré nepribúdajú,hráči level 70 a nižší sa nemajú šancu dostať k poriadnym odmenám a potom mi každý týždeň-dva odpadne ďalší a ďalší sused.......Ani sa nečudujem!Stále len dávať a dávať obrovské množstvá plodov,zvierat a odmeny ako almužna!Už to prestáva baviť aj mňa.
     
    Jonsdorf a Tomi120 tohle ocenili.
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Děkuji obsluze "čudlíků" - sklízela jsem bez bonusu... Jára
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vidí m dobře? Šťastná sklizeň celý měsíc? Bo zase čtu napů???
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    coneznam: ehm... taky jsem to četla, že celý měsíc... :eek:;)
     
  16. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj coneznam,

    vypadá to že tato akce bude trvat opravdu celý měsíc. Nakonec všichni hrajeme bláznivou farmeramu a tak se nelze divit, že i některé akce se nesou v tomto duchu;) .
     
  17. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Koľkokrát je mi trápne za autorov hry. Dodnes neopravené mnou hlásené chyby na trhu, už je to snáď aj pár mesiacov. Opäť chyba v mletí, mlyn sa nuluje už pár dní. A tu odfláknu hru ďalšou zbytočnou akciou :-D Vždy si poviem, že floreny už nieee a zas ma chytia. Musím si na to viac dať pozor... predsa len, po toľkých rokoch to už začína byť nuda.
     
  18. kontras521

    kontras521 Zelenáč fóra

    já jsem ted´zasadila pivonky dávají 31 bodů a ted mi to ukazuje65 tak počkám až budu sklízet kolik dají
     
  19. TULSI

    TULSI Zelenáč fóra

    bohužiaľ..svoj problém musím napísať tu, pretože všade inde sa písať nedá...chcem zmeniť emailovú adresu, pretože tá stará zanikla ..ako postupovať v takom prípade nie je nikde napísané...vie to tu niekto vyriešiť ?
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    TULSI - na takové problémy máme máme v sekci fóra Nápověda Technické a platební dotazy. Tam buď napíšeš do již existujícího vlákna nebo založíš nové vlákno (to pro příště).
    Jinak pokud ti tvá e-mailová adresa zanikla, musíš se obrátit na Herní podporu. Popiš jim svůj problém a zároveň jim napiš i jakou máš novou e-mailovou adresu, na kterou chceš svou farmu přeregistrovat a také aby ti poslali odpověď na tuto novou adresu. OK ?

    Jak kontaktovat herní podporu
     
    INČUČUNA1959 a Farmářka_X tohle ocenili.