Šťastný den rostlin / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  No vypadávátka padají tentokrát jen na hřbitově a tedy moc neovlivní dění na farmě. Co je ovšem horší je to pěstování akčního kvítí :(.
   
 2. lenkaborna

  lenkaborna Rádoby autor

  • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
  **** odstraněna zbytečná citace ****

  To těžko mohu posoudit, jak to bylo myšleno. Či proč to tak je. Napadají mě různá přirovnání, ale kontakt na pointu máš ty. Ne já. Aspoň předpokládám.

  Máš pravdu "zbytečná". Hra, fórum, tvůrce, ty, já, ostatní. Hezkou hru.
   
  Naposledy upraveno: 17/10/16
 3. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Na Šťastný den plodin házím pantofle . Jelikož akční padátka budou létat jen
  na hřbitově , nechávám na plochách dekorace kvůli BZ bonusu, který vyprší zítra.
  Vydělám na tom slušnou sumu BZ , kterou mi plodiny nedají ani náhodou.
  Jo, kdyby padánkovala padátka i na ostatních plochách , to by byla jiná písnička.
  xD
   
 4. Johnny

  Johnny Polobůh fóra

  Proč nemám pořád 2 x BZ,i po restartu ?
   
  eli2006 tohle ocenil(a).
 5. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj Johnny,

  z čeho usuzuješ že nemáš 2x BZ?
   
  eli2006 tohle ocenil(a).
 6. Johnny

  Johnny Polobůh fóra

  Nemám ikonu 2 BZ
   
  eli2006 tohle ocenil(a).
 7. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Johnny: to je nějaký divný u mně je vše v pořádku. Pokud to přetrvává, prosím kontaktuj herní podporu.

  [​IMG]
   
  eli2006 tohle ocenil(a).
 8. Johnny

  Johnny Polobůh fóra

  Já myslím,že by měla být tam kde jsou ostatní ikony bonusy,mlýn,rychlejší produkce 10% atd
   
  eli2006 tohle ocenil(a).
 9. nezmarka.cz

  nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  Ahoj Johnny,
  pokud jsou takové akce globální, vždy se objevují jen v akční liště.
   
 10. marcelina0007

  marcelina0007 Komisař fóra

  fantazie, ted jsem komplet celou farmu sklidila, jdu se podívat na co nového v diskuzi...a ejhle, on je šťastný den plodin. No pro mě nešťastný, protože mám od rána zapnutou farmu, čtu jen věci kolem současné akce, tudíž mě to vše sklidilo po staru i když bych měla mít více bodů.Když nás umí hra vyhodit při různých údržbách, měla by to udělat i při začátku podobné akce, aby byla hra aktuální. Přesně jak zde někdo napsal, to by jsme nesměli nic jiného dělat než pročítat různá fora a hrát. Ale na to bohužel u většiny z nás čas není.:wuerg::sleepy:
   
  eli2006, WhiteCarrie a dana9494 tohle ocenili.
 11. Johnny

  Johnny Polobůh fóra

  dík za odpověď
   
 12. vas6666

  vas6666 Pisálek fóra

  Jen pro upřesnění - dnešní dárek od Santy 100% na 48 hod, od zítřka šťastný den plodin tzn. 200% BZ? :D
   
  axamík tohle ocenil(a).
 13. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Vas6666: ano mělo by to tak být
   
  axamík, eli2006 a jana563 tohle ocenili.
 14. tavos7

  tavos7 Expert fóra

  Jak na akci půjdu já?
  Za ááá, nevybrat si první bonusový dárek +100% BZ z adventního kalendáře okamžitě, ale až když ho nejvíce využiju -> spustím si ho tedy zítra přibližně po 10:00 až si po restartu farmy ověřím že akce správně začala, což se občas (prý) nepovede.
  Do 20:00 jsem vypráskal vše co na farmě nemusí být a na pidipole nasadil Karafiát s vodou a hnojem = cca 13:36 hod. a tedy akorát dozraje před desátou. O něco později stačilo na Baha provést další výprask a nasadit Cukrový meloun.
  Do skleníkových slotů nasadím Růžové bonusy Pokrm pro mysl (11,25% BZ), Časné dozrávání (-7,5% čas dozrávání), Láska k vodě (+6% účinnost vody), Dvojitá láska k hnojivu (+20% účinnost hnoje) -> SH používat nebudu
  Řemeslné produkty: MJS, Cukino-jablečný koláč (+60% BZ), Velikonoční marmeláda (+30% BZ), Mrkvový chleba (+20% BZ), Smetanový koláč (+10% BZ), Elixír života (-4% čas dozrávání), Zdroj života (-6% čas dozrávání), Maska Tiki (-20% čas dozrávání)
  Květinový řádek bohužel nemám aktivní a má taky hezký časový i BZ bonus na celých 24 hod. (-10% čas dozrávání; +30% BZ).
  Nějaké navýšení BZ udělají také domácí mazlíčci např. Soví strom +10% BZ atp.
  Na farmě se bude točit Růže a na Baha Habaňéro. Doufám že to bude sice malý krok pro farmáře ale obrovský skok pro farmu :)

  A jak to děláte vy? ;)
   
  Naposledy upraveno: 6/12/16
 15. tydýtková

  tydýtková Veterán fóra

  Ty to máš vychytaný ! Myslím že lepší přípravu nikdo mít nemůže !
  Já tě můžu obdivovat, protože mám na polích buď oves, nebo zvěř na dochování. Né že by mi nezáleželo na postupu, ale kdyby to trvalo alespoň týden tak bych se hecla.
  Takže všem rychlé postupy, a pro tavose skok jako na Měsíc !
   
 16. skalara.v

  skalara.v Orákulum fóra

  Já to tak neprožívám xD Do stovky mi chybí skoro 55 mega, takže to sice trochu poposkočí, ale bude to skok spíše bleší - takové plivnutí do rybníku či prdnutí do stodoly ;)
  Ale abych nebyla za úplného flákače, tak jsem zasela na dvě plochy aspoň ječmen a na Baha kvůli časovému presu mochyni. Před sklizní prubnu mixér, jestli by něco nedal, posežeru nějaký ten koláč s marmoškou, pustím mazlíky. A pak se uvidí. Možná párkrát otočím šlechtěný pórek, aby byl ten prd větší. A snad nezapomenu na strašákový řádek o_OxD
   
 17. losiksobik

  losiksobik Komisař fóra

  tavos7: no je jasne, ze tam naflakam co nejdelsi plodiny s nejvic BZ, ale bonus z kalendare se da ucinneji vyuzit jinak - kdyz neni akce, tak naflakat na plochy dekorace, predevsim ty novejsi jsou vyrazne vyhodnejsi nez jakakoli rostlina :¤) takhle jsem to udelala, kdyz jsem chvatala do stovky - pockala si na tajemnicky, s temi je vetsinou spojeno Mega BZ, naflakala snad vsechny plochy dekoracemi - koupila malinko FL pred pulnoci, malinko po pulnoci a sla sklidit... nejsem si jista, jestli jsem k tomu nahodou taky nemela nejaky jiny 100% bonus, ale vim, ze dekorka, co davala 1000, dala kolem 7000 :¤)
   
  skalara.v a tydýtková tohle ocenili.
 18. .macca.

  .macca. Baron fóra

  já si ten bonus nechávám na sobotu budou ts tak počítám že bude i mega i když ještě nevím jak to spojím s akcí taky toho dávají hodně najednou asi s akce něco vynechám musím toho zítra co nejvíc napěstovat vypadávatka snad vypadnou
   
 19. Lubik66

  Lubik66 Pisálek fóra

  Ahoj,

  jak to tedy je s +100% BZ z dárku a +100% BZ z akce?
  Např. květák má normálně 64 BZ a když ho mám teď vysetý tak mi dává 198,4 BZ.
  Počítají se násobné BZ i z chlívků?

  Díky za odpověď.
   
 20. tavos7

  tavos7 Expert fóra

  losiksobik: podle tvého návrhu (a díky za něj) to udělám až po pár OaD a akcích bez řádku, protože dnes bych volnýma dekorkama pokryl jenom přibližně půl plochy s maximem zisku cca 600BZ/12h a minimem 175BZ/12h - průměr cca 300BZ/12h na 1x1. Doplnit to můžu XXL stromy také na maximálně půl plochy a případně půl plochy stromy s vysokým BZ, zbytek cukrový javor. Tato kombinace je tedy výkonnější než rostliny, ale zdaleka nedosahuje to čeho jsou schopny plné plochy dekorek. Ostatní dekorky jsou v Parku, na Ostrově a ve stonku. Ve stonku mám kde to jde Mumifikované medvědy, Vodní nádrže a Vulkány, takže nic co bych mohl vyměnit aby to pomohlo na ploše. Ještě se tedy pro ty skoky na měsíc (nebo do stovky) musím trochu činiti.
   
  skalara.v a tydýtková tohle ocenili.