Šťastný den rostlin / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Šťastný den plodin je super;), ale naše milé RT nějak zapomnělo na den stromů o_O, který už nebyl ani nepamatuji, na rozdíl ode dne plodin, který je poměrně často:D. A proto milé RT je třeba se probudit!:pa dát taky i něco jiného co dlouho nebylo.;)
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Štastný den plodin je bezva,je to dobré ,že i tropický karneval.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. majka250153

    majka250153 Pisálek fóra

    ale akce začíná až zítra tak co brečíte 24.2.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. jaji

    jaji Vévoda fóra

    patří mezi plodiny i akční kvítí? nedělám si srandu, fakt to nevím... :-(
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jaji,

    nie, akčná je akčná, nepatrí pod kvety,ani rastliny ani plodiny.
    Peknú hru
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    mousicka: Tvoje info ohledně akční rostliny a šťastného dne plodin mě celkem překvapuje. Podle mě je plodina vše co je na polích, takže jsem předpokládal že i akční rostlina. Plodiny se dělí na zeleninu, obilí, květiny, jiné a akční rostlinu. Pokud si rozklikneš stodolu, tak akční rostlina je zařazená pod plodinami. Já osobně bych logicky tipoval že se tedy vztahuje šťastný den plodin i na akční. Zítra tedy ověřím a pokud je to jak říkáš, tak zašlu Velikonočku jako omluvu za zpochybnění :-D
     
    Peto121, bmv2596 a vinea05 tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    To by bylo dost vtipny a v duchu vsech novych zmen - vypada to tak dobre, ale vlastne k nicemu?
    No tusim ze neco podobneho bylo se zviraty a stromy, tak zitra se uvidi :)
     
  8. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Jaký má smysl, dávat šťastný den plodin, když je akce a sází se krátké akční plodiny?? Opravdu důmyslné. To nám to dá tedy opravdu hodně všeho navíc....
     
  9. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    mám u akční plodiny 26,4 BZ za pidipole, bez jakýchkoli dalších bonusů (teda kromě runy 10%), takže bych řekl, že den plodin působí i na akční kytky :)

    Tonda1 - naopak je dobře že je to když je akce, akční plodina má mnohem víc BZ než klasická čtyřhodinovka, a navíc akční plodiny není moc potřeba, tak si klidně můžeš akční napěstovat až zítra nebo prostě později, však akce nemusí být hotová první den :)
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak jsem se konečně dostal k Farmě a mohl vyzkoušet jak to tedy je. Ač nerad, jsem musel zrušit jeden pavilon opic, abych mohl zasadit akční plodinu. Na velkém poli s runnou (+10%) a marmoškou z růží (+20%) ráno jsem měl chuť na něco sladkýho, je výsledek tenhle: [​IMG] Takže 124,8/1,3=96BZ. Tímto potvrzuji, že šťastný den plodin platí i pro akční plodinu. Jsem si říkal, že by den plodin nepůsobil na akční plodinu, která je ve stodole mezi plodinami :-D Ale tady je možné vše, je to přece bláznivá farma :-D
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Šťastný den plodin je super. Na dnešní ranní sklizeň růži mě to nevyšlo, protože jsem sklízel brzo ráno, ale přes celý den působení na akční a ještě zítra na ranní sklizeň, takže paráda ;).
     
    Simík21, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  12. ivuse65

    ivuse65 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. V tomto tématu je povolen jeden příspěvek denně.
    No, z komiksem mám zkušenosti, ale neblahé, za velké množství plodin mizerné odměny, obzvláště ta finální, ta je teda hustá!! Kdo chce přivést farmu zugrunt, ať hraje komiks!

    Obě akce OK, ale dlouho, předlouho nebyla akce Daruj- prodej, tak dlouho, že si už ani nepamatuju její přesný název. Škoda!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/15
  13. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Ať žijí prohrané akce :)
     
  14. křečekRBK

    křečekRBK Pisálek fóra

    Skusim a uvidim
     
    petaM2001 a Filipov tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, ze zrovna 12 kazdy bude mit karafiaty na zacatek akce, takze 4 hodiny z tyhle akce se nevyuzije... no a pak bude rozpestovani, to taky zrovna BZ nevynika, i kdyz zase trochu min bude bolet SH :)
    Tak to budu ignorovat a hrat jako obvykle, bonus BZ bude proste jen prijemny vedlejsi zisk :)
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Sice po hodně dlouhé době je tu opět den plodin, ale musím říct, že přišel akorát v čas. Přes akci to nějaké bodíky navíc hodí, což je fajn a navíc při přípravě na akci jsem měl hodně karafiátů a cukrového melounu, takže tam to bylo taky dost poznat. Mimo akce mám většinou stromy, takže pro mě den plodin v ideální čas :).
     
  17. Hideous

    Hideous Pisálek fóra

    též paráda :)
     
  18. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    A nikdo tu nechválí naplánování akce na začátek vypadávátkové? Hm...
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    lenkaborna: kde vidíš akci na vypadávátka?
     
  20. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    pajda361: že by jiné vlákno? Odpusť malé a nezkušené farmářce. :) Obojí trojí bude na jedné farmě, přeci.
     
    jananova11, ANRYfox a milamokaa tohle ocenili.