Šťastný den rostlin / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  ..:: Šťastný den rostlin ::..

  Prostor pro vaši diskuzi

  [​IMG]

  Jste farmáři, kteří upřednostňují pěstování rostlin před chovem? Jsou plochy na vaší farmě pokryté většinou políčky a pěstujete jako o závod? Snažíte se nasbírat co nejvíc BZ (bodů zkušenosti), abyste konečně postoupili do dalšího levelu? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, můžete se těšit, přichází totiž čas na Šťastný den rostlin. Během jeho trvání získáváte při sběru dvojnásobek BZ. A teď už dost řečí, vyhrnout rukávy a pěstovat :)

  Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG] Informace o Šťastném dni rostlin najdete v Novinkách ve hře, v časomíře nebo na fóru v Oficiálních oznámeních.

  Po začátku akce nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.


  Šťastný den rostlin je vždy v předstihu oznámen v

  ..:: Oficiálních oznámeních ::..  Přejeme mnoho BZ připsaných během tohoto výjimečně šťastného dne.
   
 2. kometak96

  kometak96 Polobůh fóra

  Šťastný den plodin mě velice potěšil :). Sice jsem dnes poklízel už brzo ráno, ale dopolední sklizeň akční byla na body taky příjemná. Dnes na noc dám nějakou dlouhodobku, aby ráno bylo více bz ;). Každý takový šťastný den je super, nějaké bodíky navíc se vždy hodí :D.
   
  vilm4, danielka0000 a Janina0971 tohle ocenili.
 3. tatik78

  tatik78 Zelenáč fóra

  Po slubnom zaciatku je koniec :(
  Akcia sa posuva, este ze som sa vykaslal na akciu a nenacasoval som plodiny na 11:00
   
  vilm4 a pistule tohle ocenili.
 4. myskacarodejka

  myskacarodejka Rádoby autor

  Chaos,nic jiného. Poctivě jsem počkala na desátou a sklidila. Takže body co mi přibyly jsou asi v čudu, že?:oops::oops::oops:
   
  vilm4 a Kacaba17 tohle ocenili.
 5. Mikeš

  Mikeš Titán fóra

  Může mi někdo v tom chaosu a zmatku říci, zda a jak funguje šťastný den plodin?
  Sklidil jsem karafiáty, ale počítadlo mi ukázalo úplně jiný součet BZ, než jaký mi byl odečten z celkového počtu.
  Jak to tedy je? Opět nějaký nejapný žert?
  :(:wuerg:
   
  myskacarodejka tohle ocenil(a).
 6. Viky007

  Viky007 Baron fóra

  Tak jsem dnes čekala na 10.00 s noční sklizní a BZ jsou fuč, k farmě jsem se znovu dostala před 14.00 nic netuše, že akce nefunguje a další BZ jsou fuč. No nic, nyní už to snad pojede naostro. Ten komiks by mě zajímal, nemá někdo nějaké tušení?
   
 7. myskacarodejka

  myskacarodejka Rádoby autor

  Dnes nefunguje správně vůbec nic, bohužel to myslí vážně, nejapný žert to asi není. Soudruzi z kapitalistické ciziny opět nezvládli svou práci, to je vše. Ale pomalu si zvykáme, protože jsme závisláci a ještě je v jejich konání podporujeme a stále do zblbnutí vyplňujeme trapné ankety místo slibovaného kina jen tma. Hra jde pomalu a jiatě do kopru. Ze svého okolí jen já vím o 5 opuštěných farmách,lidi už to nebaví.:(
   
 8. Viky007

  Viky007 Baron fóra

  Na komiks jsem už přišla, tak do toho.
   
 9. _.hela._

  _.hela._ Pisálek fóra

  Ahojte. Funguje vám ŠD plodov? Lebo mne nie.
   
 10. kometak96

  kometak96 Polobůh fóra

  Jak jsem se koukal, tak dneska ani Den plodin nebyl bez problémů, ale nijak zvlášť mě to ani netrápí, protože to šlo tentokrát mimo mě.

  Na tyto Šťastné dny jsem se vždycky těšil, hlavně na stromy a chlévy. Den plodin jsem ovšem také hojně využíval, ale bohužel to načasování bylo dneska ,,luxusní". Na farmě mám skoro všude stromy, abych splnil potřebné BZ do akce a akce se stejně nerozjede, tím pádem musím čekat na zítřek a ani ten Den plodin nevyužiji, je to opravdu škoda :music:.
   
  Julinka11 tohle ocenil(a).
 11. -Harlekýn24-

  -Harlekýn24- Zelenáč fóra

  No, já tedy nevím, ale teď jsem sklidil jabloň a dalo mi to 10 BZ. Nejsem si jistý, ale nedává jabloň 20 BZ???? Pokud né, tak jsem rozhodně nedostal dvojnásobek, jak je uvedeno.....
   
 12. libzuza

  libzuza Zelenáč fóra

  Harlekýn24-
  Den plodin, ne plodů :)
   
  INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
 13. -Harlekýn24-

  -Harlekýn24- Zelenáč fóra

  Aha, díky za upozornění....ale proč mi teď jabloň, když na ní kliknu, ukáže 13,5 BZ. No nějak to nechápu, ale co, vždyť je to fuk, jestli 10 nebo 13....:D
   
 14. draha49

  draha49 Rádoby autor

  ahojte, tak je akce dvojité BZ, ale u mně to bohužel neplatí, mandloň mi stále dává 110 BZ a ostatní plodiny totéž, tak cos tím
   
 15. Ria30.

  Ria30. Guest

  Ahoj draha49, no priznám sa, že neviem čo je "mandloň", ak myslíš tým mandľovník, tak na ten to vážne nefunguje, kedže Šťastný deň plodin platí len na plodiny(rastliny), nie na stromy a ich plody.
   
  INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
 16. skalara.v

  skalara.v Orákulum fóra

  a nemáš spapkaný nějaký produkt na BZ nebo odkliknutého domácího mazlíčka nebo bonus od Bambulky?
   
 17. xxsoptikxx

  xxsoptikxx Obyvatel fóra

  no u nás doma na 5-ti farmách to u vajíčkového stromu XXL ukazuje také rozdílné hodnoty BZ a žádné bonusy či řemeslné produkty jsme nespapali, takže lidi buďte v klidu. Ti co mají vyšší zisk ať se radují, že to mají jako kompenzaci za dnešní zmatky. :p:D
   
 18. švestinka

  švestinka Velmistr fóra

  Co si myslím o chování RT už jsem napsala včera do diskusního vlákna o komiksu. Tak zde jen ke šťastnému dnu plodin:
  tady na první straně máme info - a vněm, že šťastné dny jsou vždy s předstihem vypsány v ..:: Oficiálních oznámeních ::..- a je to aktivní na prokliknutí - ovšem v tom vláknu nic oznámeno nebylo, bylo to ve vláknu Akce. Ve hře je už tak hodně nejasností a zmatků, fórum je dost rozsáhlé, a málokdo chce na něm trávit denně dlouhé hodiny, tak by měl RT dodržovat pokyny, které sami nastavili (v duchu deklarovaných stejných šancí pro všechny hráče) a zachovávat přehlednost fóra. Prosím moderátory aby to zahrnuli do reportu. Děkuju, a všem nám přeju ať se nenecháme otrávit. Hezký den!
   
 19. AsDYxC

  AsDYxC Vycházející hvězda fóra

  xxsoptikxx,
  nemáte někdo ty stromy na Lesní louce?
   
 20. aamperzg

  aamperzg Aktivní autor

  Také patřím do skupiny co mají na všech polích zasázeny stromy a tudíž jsem Šťastný den plodin nevyužil. Stejně mě hon za BZ vůbec nezajímá na postup do dalšího kola jsou potřeba miliony a tento postup ve svém důsledku nic nepřináší. Žádná nová stáj nebo strom jen nevyužitelné plodiny.