Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký den. Od včerejška jsem čekala napjatá, jestli budou florenové balíčky.
    Přestože v ofi ani ťuk, jsem mile překvapená a pustím "chlup".
    xD
     
    evainfo a michalka59 tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Jsem taky stále nakukovala do ofi kvůli slevě na florenky xD ... hned se lépe nakupuje :p
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Dnes jsem si koupila floreny v 10:37 hod. , ale 100% na farmě nevidím??? :sleepy:
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zkus restartovat, mě se to objevilo až po restartu hry
     
  5. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    restartovala jsem už 3x a nic
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: tak snad nebylo chybně uvedeno, že akce končí až v 11, já kupovala chvíli před desátou, myslela jsem, že je to právě od 10 do 10 h ...
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jana.zape,

    napsat na herní podporu, ale to už přeci tak zkušený farmář jako ty dávno ví. Stejně jako ví, že pro řešení technických problémů tu je sekce: Technické a platební dotazy
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  8. xKatka

    xKatka Rádoby autor

    Tak po přečtení "Dopisu od komunity manažerů..." jsem si definitivně přestala dělat iluze,ale že se o akci budeme dozvídat až po jejich zahájení,jako je dnešní Mega den BZ?? :eek:
    Když ani modík neví začátek akce....
     
    Madulka_cz, dannger11 a skalara.v tohle ocenili.
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ráno jsem si zatočila s kolem štěstí - párty lístek.
    Výsledek:
    [​IMG] Supr, radost veliká. Bonus BZ + 200% na 24 hod. xDxDxD

    Před chvílí jsem zjistila dnešní Mega den BZ. No a to mi spadla zase brada :sleepy:. Ach jo. Proč jsme se to nedozvěděli dříve ??? Je to pro mě veliké zklamání. :(:(
    No a jelikož jsem zasadila, pár florenů si večer koupím a nějaké BZ nahoním. Mám asi 10 obr stromů a tam to je znát.:).

    Pěkné odpoledne

    Madulka_cz
     
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Taky jsem to zjistila pozdě. Asi někdo zaspal
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ahoj!
    Myslela jsem, že jsem včerejší výhodný nákup FL prošvihla...
    ...a dnes dívám do časomíry, že je opět kolečko s Mega dnem výprodeje FL...

    Ona je akce prodloužená?
    Když jsem se večer po uložení synů dostala k PC, už v časomíře nebyla...
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj k.vitek, predĺžená do 6.3. 18:00 hod. kuk ofík.
    RT nás vie vždy niečím prekvapiť;).
    Peknú hru prajem
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak opět další prodloužení ... to je supr, když začne akce až zítra ve dvě hodiny :p a 2.90 kč za 8 FL mě nijak neublíží :)
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    evainfo nová "fazóna"? moc pěkný :)) už nejsi růžová ale jarní zelená ;)

    K balíčku - jsem tak dlouho nic nekoupila ale tak když budu mít nachystanou farmu maximálně na padátka, tak toho +100 asi využiju ale (budu se snažit) pouze za nejnižší možný balíček.. ale jenom tím, že akci prodlužují.. a proč prodlužují.. že by málo hráčů pustilo chlup? -.-
     
    evainfo a denny1985 tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To snad ani nikdo nečekal "Mega BZ" 13.30 :sleepy: .. jsme už všechno utratili xD .... ale těch 8 FL koupím :p ... chjo ...
     
  16. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Koupila jsem floreny, vypla a zapla hru, ukazatel na +100% BZ vidím, ale po sklizení čehokoliv se mi stále přičítá jen to, co za to klasicky je a nic navíc...
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Moonlis,

    pokud je aktivní bonus, tak tooltip po najetí na rostlinu, strom, zvíře nebo dekoraci zobrazuje počet BZ i s tímto bonusem.
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  18. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Ok, to jsem si nevšimla, ale koukám např. na nějaké výrobny a je to vyšší číslo, tak je to v pohodě. Díky moc
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jsem naštvaná! Floreny jsem koupila dopoledne!!!! Kvůli pozdní informaci jsem přišla o bonus. To je jakoby se mi někdo vysmíval přímo do obličeje....
     
    karbar, tomokoco a evainfo tohle ocenili.
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím anvan, věř, že nám taky. Navíc se to neustále opakuje a připadáme si opravdu trapně za chybu někoho druhého.

    Díky danda