Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Já koupila floreny a 100 BZ mě vůbec nenaskočilo !!!
     
    pajaable a Iwuska tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) taky tu ikonku nemám, asi se někde zatoulala ... radši s nákupem počkám
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobrý večer. Koupila jsem florenový balíček , floreny připsány , ale ani po restartu mi nebyl
    připsán bonus + 100% . Celkem rozladěnost na mojí straně....
     
    dannger11 tohle ocenil(a).
  4. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahojky - úplně stejný problém :cry: je to na podporu ? :(
     
    pajaable, dannger11 a Iwuska tohle ocenili.
  5. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Pajaable,taky jsem tak dopadla a to schválně celý den jsem nesklízela farmu a hru jsem zapla až po 18.hodině.Uvidím,co odpoví podpora:cry:
     
    pajaable, -Zdenka a Iwuska tohle ocenili.
  6. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Taky jsem koupila floreny a bonus BZ nikde. Ani při restartu F5, ani při odhlášení a přihlášení zpátky do hry.
     
    dannger11 a pajaable tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Neřekla bych, že je to na dotaz na podporu, ale do dotazů zde na foru - vypadá to, že akce nebyla spuštěná, takže počkáme, co nám modíci odpoví a uvidíme ;)
     
    dannger11, pajaable a -Zdenka tohle ocenili.
  8. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak já už mám i odpověd a nevím,jestli mám nadávat nebo se tomu smát.Prý ve většině případů budeme kontaktování podporou během jednoho dne,ale často i mnohem rychlejixDA ted babo rad....sklidit-nesklidit???:mad:nebo čekat ještě jeden celý den???xD
     
    pajaable, -Zdenka a Iwuska tohle ocenili.
  9. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    To vypadá, že akce bude spuštěna až o 22 hod.Musíme si koupit znovu floreny xDxDxD
     
    evainfo, dannger11 a pajaable tohle ocenili.
  10. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Jo,když se daří,tak se daří.Na farmu jsem nechtěla kupovat balíček TS kvůli tomu jeřábu xxl,no nekoupila jsem omylem zrovna ten balíček?No koupila !!!:mad:Takže ted musím znovu koupit ten na BaharamuxD
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -Zdenka nemusíš nic... a zkušenosti s chybami nás už dávno naučily u jakékoliv NAPŘED překontrolovat, jestli akce běží a teprve poté se dopustit neutuchající činnosti....
     
    tomokoco, pajaable a -Zdenka tohle ocenili.
  12. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    zdravím mám problém,v kalendáři i v akcích je mega den bz,ale 100 procent mi nenaskočilo.musím si koupit balíčky aby mi naskočilo 100 procent nebo stačí jen si koupit floreny v liště,protože já jsem si koupila v liště a nic.má někdo podobny problém?
     
  13. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Však si nestěžuji xD jo rychlost se někdy nevyplácí ;) když budu chtít body, tak asi budu muset xD :p však oni ty bodíky pustí xDxDxD
     
    dannger11, pajaable a tomokoco tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ilairi pokud v liště s časomírou nenaskočí ikona s lenochodem, tak tato akce neběží...musíš počkat. To, že koupíš floreny, akci Mega BZ zcela určitě nespustí.
     
    pajaable a tomokoco tohle ocenili.
  15. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Taky jsem to koupil předem a říkal jsem si, že park dal nějak málo bodů, takže koupím tento týden floreny ještě dvakrát, krása. Nějak jsem to výjimečně zapomněl zkontrolovat.
     
    evainfo, dannger11 a pajaable tohle ocenili.
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    S ikonou v časomíře je to sice pravda, ale v ofi je napsáno, že současně s balíčky
    začíná i šťastný den mega BZ , takže chyba je i na straně RT . Je to klamavé..;)
    Doufám, že se dočkáme připsání 100% bonusu.
    Právě nyní došlo v ofi k opravě...to je sice moc hezké, že došlo k pochybení
    a akce šťastný den bude až od zítřka, ale něco jiného bylo psáno původně a
    tím se mnoho hráčů nechalo nachytat.
    Už mě to fakt někdy připadá jako úmysl ze strany RT, aby si hráči museli
    kupovat FL znovu kvůli bonusu. Tak víte co? Strčte si bonus někam za klobouček,
    nesnáším, když ze mě někdo dělá pitomce. Zítra se vám na kupování florenů
    bodnu.
    Fuj, to jsem se naštvala.

    čarodějko...já vím, už jsem to četla a na ty jejich omyly a pochybení už
    nezabírám.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/15
    dannger11 a tomokoco tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajaable, v ofi už je od pajdy zpráva...takže až zítra a jako obyčejně od 10:00 :music:
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: v odpovědi na ofiko v akcích je, že mega BZ je až od zítra od 10 h ... jako obvykle, prý informační šum - nebo podraz ze strany RT? kolik hráčů už asi nakoupilo floreny a zbytečně
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    pokud jste nakoupili Floreny před vydání opraveného ofi, prosím kontaktujte herní podporu.
     
    -Zdenka, pajaable a Iwuska tohle ocenili.
  20. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Tak přeci je to na podporu xD děkuji
     
    pajaable tohle ocenil(a).