Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    Ahojky jak se Vám může připisovat bonus 100% když akce je avizována až od 29.8.? Děkuji za odpověď.
     
  2. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj anna32173,

    asi ti trošku ušlo, že predchádzajúce príspevky sú z minulého mesiaca čo bola táto miniakcička ;)
    Prajem ti peknú hru

    *edit: stáva sa :) Ďakujem a tiež pekný deň prajem :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/8/15
  3. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    aha tak moc děkuji to mě opravdu uteklo,koupila jsem ráno takže nic.Hezký den a hezkou hru.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  4. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    můžu se zeptat, proč ještě neběží Šťastný den Mega BZ ? Díky

    Omlouvám se, ale už se mi také načetl.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/15
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Dotaz, ať vím pro příště... Kolik balíčků (florenů) je možno koupit na maximální prodloužení? Dva? Když udělám chybu a zakoupím druhý v době platnosti prvního (přeženu - např. o 5 hodin dřív), můžu koupit třetí abych těch 5 hodin nahradila?
    Dík za odpověď :)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jsem dneska zapomněla na čas a už bylo pozdě :sleepy: :D
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj janaj,
    ak by si kúpila FL druhý deň akcičky o tých spomínaných 5 hodín s prekrytím prvého bonusu, tak budeš mať po dobu 5 hod. +200% BZ. Ten tretí nákup by ti nepomohol, kedže bonus platí len pre jeden nákup florénov každý deň konania akcie.
    Peknú hru prajem
    edit: nie je zač:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/8/15
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jasný, děkuju :)
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  9. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Naposledy pamatuju,že stačilo jen koupit fl dva dny po sobě a čas automaticky navázal.tj až skončilo prvních 100% začlo druhých.Ted se to zase změnilo a běží to současně,což v minulých kolech nešlo.Takže opět jsem na tom prodělal,jelikož jsem měl těch 200% přes noc.
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) prostě vše se mění a hra je plná překvapení...
    alespoň vyvolává stále nějaké emoce, bez nich by to byla velká nuda, co bychom si zde potom četli? nebyl by důvod psát xD
    ale mě ty BZ navíc včera rychleji dopomohly k dosažení 94 levlu, tak ještě 41,5 miliónů BZ :cry: a budu moci pěstovat vavřín xD
     
  11. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    Mohu požádat o váš názor, jaký má význam to prodloužení do 22. hod
     
  12. paeij

    paeij Rádoby autor

    Tak mne se při minulé MegaBZ strhli peníze z karty ihned, ovšem připsání florenů proběhlo až po 5ti hodinách, tedy po skončení akce. Když jsem uvedené reklamoval, tak mi bylo docela drsně sděleno, že se floreny připisují až po připsání platby a já nemám důkaz takže mám smůlu. Na moji reakci, že důkaz mám, tedy výpis z účtu ke kartě (ten jsem přiložil do přílohy) kde je i čas odepsání platby mi bylo sděleno že uvedené prověří. Už to je týden a nic, žádná reakce. Navíc to není poprvé, už jsem měl obdobný problém a také nic, prostě mám smůlu. Takže super výhodná akce, ovšem asi ne pro mne.
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  13. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    Nevím jak je to možné,ale když kliknu na banku objeví se mi tam jakýsi seznam co vše je v nabídce a dál mě to nepustí.Chci si nakoupit sms ,ale nemohu se tam dostat.Poraďte prosím!
     
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj ivacek53,

    ja som to skúšala a ide to bez problémov cez banku. Poprípade skús ísť cez časomieru, hodí ťa to priamo na možnosti nákupu.

    [​IMG]

    Prajem peknú hru
     
  15. samec

    samec Magnát fóra

    Dobrý den---co je to za šťastný den,když mi to vytáhne kč z peněženky????!!!!!! To považuji za nešťastné:D... Dříve byl šťastný den mega BZ 100% normálně pro všechny hráče i bez nákupu florenů! To si RT dělá z lidí akorát kasičky---přeji pěkný denxD
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dříve se nákup FL dal úspěšně obejít přes CASH FOR ACTION , nyní se mně zdá ,že jsou tam samé blbosti. Chtějí moc osobních údajů, nebo rovnou něco zakoupit! Kde jsou ty časy,když tam frčely videa za 1-2 FL!:music:
     
    samec, tatkanas1 a jana563 tohle ocenili.
  17. Ještěrka

    Ještěrka Pisálek fóra

    Zdravím,také jsem koupila floreny za sms a nemám bonus 100%BZ
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Ještěrka,
    a zrestartovala sis po nákupu hru?
     
  19. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Ahojky,chci se zeptat,je vůbec dnes ten Štastný den Mega BZ???...Ani po restartování hry se mě v liště neukázal lenochod,tak nevím,jestli mám floreny koupit nebo ne.Díky za odpověd.
     
  20. pajos65

    pajos65 Zelenáč fóra

    Mě to taky ten Mega BZ neukazuje a ani to nejde.