Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No jo, to je smůla ... jsem si to teď po příchodu z práce alespoň přečetla :(
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem sice akci zjistila v jejím průběhu, ale bylo mi to platný asi jak sněhulákovi permanentka do solárka, když pajsejfka ležela u PC doma a já byla u PC o dvacet kiláků dál v robotě... :p Tož nemusím sama vychytat všechny bonusy, musím popřát i jiným 8)
     
    krakoramaja, dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dámy, můžu vás uklidnit, já jsem čirou náhodou byla doma, jinak bych byla také vzdálena hodinu jízdy:)
     
    maribeja, babako a evainfo tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, aspoň jsem ušetřila za florenky :D:D
     
    babako, evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Taky jsem u sebe neměl PSC, takže jsem si to vynahradil na kole štěstí. Stačil na to jeden lístek. :D
    [​IMG]
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Doben: a na delší dobu.... tuším 12h, že?;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To je moc hezké ... na tento den vždy nasazuji dekorky, jen mi není jasné to XY :( ... to jako máme několikrát zkoušet, kdy začne akce a snad se po páté trefíme? Vážně chytré, ale těch [​IMG] mě nezabije xD. Přesto si počkám na Pajdovu odpověď jak je to vlastně míněno, protože dát u placené akce XY místo hodin je docela divné :p

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a Janina0971 tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stačí kliknout na okénko s novinkami a uvidíš, že běží jak akce na slevu florenů, tak na bonus BZ. Holt se zřejmě vloudila chybička při kopírování textu...

    EDIT pro paja 361: tak to je hodně špatně, dostat informace po začátku akce...
     
    Naposledy upraveno: 23/9/17
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Y_n_O tak to mě vážně netrklo xD xD ve volnu moc nepřemýšlím :p díky ... i tak se mi takové ofi nelíbí.
    I tak je v ofi hodina zpoždění a kdyby to bylo v týdnu, bych o to přišla.protože v době oznámení utíkám na spoj, i když by akce už necelou hodinu jela.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/9/17
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Moderátoři také chodí do práce...
    A když už upravuješ svůj příspěvek o několik hodin později, tak tam alespoň ze slušnosti vlož EDIT, případně upraveno, pokud by to EDIT bylo pro tebe moc nesrozumitelné nebo složité.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/17
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Evainfo,

    je to jednoduché, dostal jsem oznámení , že Mega den běží a do kdy běží. To v kolik hodin byl spuštěn mi nikdo nehlásil, proto to XY.
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  12. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    To je prima, že víme, co bude zítra a pozítří. Bude taky někdy nový kalendář??? :oops:
    Mám pocit, že RT usnul zimním spánkem... :(
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Už je.... Mrkni do ofika :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    nejde nic nakoupit...:cry:
     
  15. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    U mě taky ne. A 4 sousedi také ne.
     
  16. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    mizérie, nevím kolonku kam to nahlásit
     
  17. Barmanka-Apsint

    Barmanka-Apsint Rádoby autor

    Bezva :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    je opravdu tento den? Nikde nemám ikonku
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rammstein2 - "od 15.11. 14:00 hod. do 15.11. 20:00 hod. proběhne akce Mega den BZ. "
    Takže už tato akce skončila ;)
    Kuk tady
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak tentokrát jsem náhodou přečetla opožděné oznámení s akcí na šťastný den BZ a celou bahamku celodenních chlívků sklidila až po zakoupení za pouhé 3,02 kč ... no mockrát to nestihnu a to je škoda, nebo né :p