Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak jo, asi tedy budu slintat s davem!o_O Akce je úplně suprovní,lepší snad ani nemohla bejt a těch 20 kravek nějak překousnu! Slibuji, že Vraní vejce budu každej den kontrolovat, aby se v liště náhodou nezkazilo!o_O Případně se jej budu snažit umístit na novou plochu a budu sklízet jednou za měsíc při děsivce!xD
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem zkontroloval sklad, a byla jen jedna unuděná bílá kravka. Tak honem na trh, tam obrovská nula. Tedy tulidomky na plochu. Mezitím jsem si vzpomněl, že bych si mohl pořídit hnědé kravičky, neb vlastních bylo jen 8 kousků. Urval jsem jich 20. Za půl hoďky další a tak mám těch bílých čekatelek zatím 17. Za chvíli by měly přibýt další. Jen doufám, že mi to opět neskočí na horskou, neb se mi to již 2 x stalo. Jinak na akci připraven, neb nás čtenáře foglarovek nic nezaskočí(tedy skoro nic, nečíst tenhle manuál, tak nevím, nevím.) Ahojky Trepifajksl
     
  3. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Kaolínku,
    Ty jsi opravdu skvělý, úžasný a dokonalý. Já nemám slov, zase jsem si poprskala noťásek, jsem nepoučitelná a stále při pročítání fora popíjím.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 To nevypada jako slinenim s davem, ale plivani jedovatych slin. Snaz se trochu a nekaz nam tu radost! ;)
    Uz jsou dve, uz jsou dve, uz jsou dve? :inlove:
     
  5. velryba111

    velryba111 Pisálek fóra

    Moc pěknou akci nám RT připravili,senzační a parádní odměny nás čekají,do akce jdu naplno a moc se těším,kravičky už šlechtím ať mám vše pěkně připravené.Za tuto zajímavou akci moc děkuji.Hezký zbytek dne.
     
  6. janahababi

    janahababi Zelenáč fóra

    Tak akce může začít kravičky čekají ve stodole. Pěknou hru a at se daří
     
  7. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den farmáři:inlove::););),
    ale ovšéééém velice pěkná akce,velice pěkně zpracovaná a myslím že do ní všichni půjdeme.. Odměny stojí za trochu námahy a přípravy,já pomalinku překopávám a předělávám.. Přeji všem hodně úspěchů a ještě hezčí den..
    Zatím ahoj..;)
     
  8. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Fofolamyš-- MICHAELKO--Vše jen to nejlepší k Tvému svátku,hezky si ho užij. A ať se ti hra daří a stihneš vše co si přeješ :D :inlove:
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    končím s kravkama, dvě chybějící si naženu se sousedovy farmy. Od klikání mě už bolí za krkem a ukazováček jdu naložit do heřmánku:p;)
     
  10. llew65

    llew65 Vážený autor

    Zase systém postavený na hlavu!
    Tak by mne zajimalo, jestli někdo z RT chodil vůbec do práce. Myslím do práce, kde celou pracovní dobu nemáte k dispozici počítač... Abych si kvůli šálám vzal dovolenou, abych mohl být na farmě každých 15 minut a mohl je sbírat. Závidím hráčům, kteří tak mohou činit i v zaměstnání.
     
  11. Blufinator

    Blufinator Pisálek fóra

    Takže pokud tomu rozumím, získám když budu na farěmě přihlášený každých 15 minut šálu a až si seberu zákám další šálu za 15 minut??? :) Vysvětlíte mi to někdo prosím, moc jsem to nepochopil :)
     
    maribeja, evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  12. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) akce se mi líbí :) jen aby někde nebyl zádrhel..:p a vše padalo jak má.. postavila jsem tulidomky a jak bych byla jindy vděčná, že mě to přeskakuje.. tak dnes ne.. krmiva moc nebylo.. :cry:něco jsem dokoupila.. tak kravky již mám:D

    Michalkám přeji zdravíčko.. štěstíčko.. prostě vše nejlepší..;)
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    na akci se mi moc líbí těch 20 bílých krav.Je to dobrý obchodní tah od RT.SK má málo kdo tak že se bude muset šlechtit a utrácet reálné peníze jupíííííííííííííííííííííí.
     
  14. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    tak už mám 5 bielych kráv. Celkom fuška. Spomienka na socík, keď som zháňala podpultový tovar:D
    pre mladšie ročníky: socík - éra socializmu
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou akce se mně líbí, ani nebudu muset likvidovat Obrstromy na mýtině!:) Kravky sice nemám,zato mám skromné zásoby SK [​IMG]8) Takže opravdu slintám blahem! Jen jsem tak nějak doufal, že tentokrát RT bude tu svou vyčůranost držet krapet na uzdě!:p
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jupí kovbojové a kovbojky. Trh je totálně vybrakovanej. Tak nasadit kovbojský klobouky, nasednout na svého Hátátitlu, vzít do rukou lasa a nahnat krávy do tuli domků:D. Zase jdu hodnotit, aniž by se akce rozeběhla a doufám, že se tu později nebudu omlouvat za své zcela mylné mínění :oops:...... Vypadávátek je hodně. Akčních 8 hodinových rostlin dost. 20 bílých krav je pro pokročilé asi problém, pro nováčky konečná. Ale-> odměny uspokojivé a domnívám se, že se celá akce splnit dá. Pro mne je to novinka, která zpestří doposavadní "tupé" dodávaní akčních plodin. Dávám pro RT palec nahoru a doufám, že si příští pondělí tady nenasypu popel na hlavu, o tom, jaké jsem před akcí napsal nesmysly xD.
     
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Paráda, teším sa, vyzerá to úžasne, výborné odmeny a hurá ide sa makať, len tie kravy bude problém. Pekný večer, dobrú náladu všetkým
     
  18. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Tak akce se mi moc líbí a myslím, že je splnitelná. Jen si ještě musím sehnat nebo vyšlechtit ty bílé krávy. Jinak jsem zatím s akcí spokojen. :)
     
  19. milteska

    milteska Expert fóra

    tak u nás na trhu hnědá nula a bílá za 320000,- no neprodej to měla jsem jich 16,tak už vesele šlechtím :))))))
     
  20. nene1129

    nene1129 Zelenáč fóra

    v pohode, až na ten rozmarín je od lv 95
     
    blondmary, maribeja a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.