Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    Akce se mi líbila, stihla jsem ji dokončit už v sobotu večer. Jsem ráda, že to tak pěkně vyšlo, protože mi do toho vlezla ještě nemoc, tak jsem se tomu ze začátku nemohla moc věnovat, ale pak se mi udělalo líp a akci jsem zvládla, takže za mě spokojenost. :)
     
    ester7791., DANKA722 a skalara.v tohle ocenili.
  2. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Akce povedená. RT nás začíná nějak rozmazlovat. Zisk pásovce nebyla žádná podpásovka. Pěji chválu. :)
     
    ester7791. a DANKA722 tohle ocenili.
  3. lerkan90

    lerkan90 Pisálek fóra

    Akce pěkná, pro mě odměny skvělé, jen ty TS. Na Baha opět pistáciovníky (už jich mám přes 20) a pořád jsem chtěla rakytník, tak za poslední dvě akce, kde byly TS v odměnách, jich mám 6. No mohl by být hůře, občas mám i jabloně.
     
    ester7791. tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to je fakt nejlepší skončit ;)
     
    hokus002 a ester7791. tohle ocenili.
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.