Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jich mám 10 ale už jsou za 193 000-myslím bílé krávy-, počkám si jestli půjdou nahoru nebo d:p;)olů
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja mám už vsjo do akcie aj 20 bielych kráv som si vyšľachtil a ešte sa ušlo niečo aj na trh len sa po nich zaprášiloxDxD.
     
  3. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Konečně akce která je jiná. Chválím, jen mám obavy ze sběru -- Světluščí šály -- . Celodenní 12 h. práce trošku hatí nadšení. Ale zabojuji, nevzdám se i kdybych měla padnout. Hezký den farmáři
     
  4. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Jste dobří, já mám jednu bílou kravku, SK mám dost, neboť jsem plnila úkoly. No, až sklidím , hodím tulidomky na plochu a napěstuji si ještě něco máty, aby bylo na prodej. Jinak mám vše. Akce mi přijde parádní. Nikdy nejdu při BB pod 190 SK, už jsem se poučila. Všem hodně zdaru a to by bylo, aby nebylo. Eleanorelik1
     
  5. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já dala své dvě krávy na jarmark, cena přes 100 tis. a ani jsem nestačila odejít z trhu a už byly pryč. Však já je vyšlechtím znova :)

    Tak ono to asi tak jednoduché nebude, jak jsem si myslela. Dala jsem šlechtit kravky a přeskočilo to na Horskou krávu :) Tak uvidíme
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  6. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak bílou krávu mám jen jednu, v tom vidím problém... Každopádně jdu pěstovat mátu, mám jí málo... Aspoň můžu něco prodat... 9000 akční, která roste 8 hodin pro mě bude véééélký problém, ale ceny jsou výjimečně motivující ;)
     
  7. -Laduš-

    -Laduš- Pisálek fóra

    RT děkuji, super akce, dobře vymyšlené, snad to napadá...všem hodně zdaru ;)
     
  8. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Myslím, že hlavním oríškem této akce bude kráva. Ostatně jako v životě.
     
  9. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Už jsem ani nečekal, že RT přijde s něčím neříkám přímo novým, ale řekněme jinak vymyšleným. A najednou toto, akce vypadá super, odměny po delší době nadprůměrné, zajímavě vymyšlené. Chválím hodně a těím se. :)
     
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Podle odměn v akci bych řekl že se RT spletloo_Oodměny jsou nevídané, že by předčasné vánoce:D
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jo, akce vypadá bezvadně....krom akčního kvítí a padátek by bylo ve špajzu všechno, včetně těch 20 bílých kravek - kvítí se napěstuje, padátka v nejhorším vydoluju z pohopolí z karafiátů, ale jak budu sbírat ty šály, to je ve hvězdách....:music:
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak kravičky se už dotulili a čekají nachystané ve stodole a samozřejmě i zbytek zvířátek a všechno co je na akci potřeba.Tak jen ráno nesklidit ať něco vypadne a pak jen pěstovat a hledat šály.Ať nám to zítra na farmičkách jen vlaje. Už se moc těším.;)
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Po dlouhé době moc pěkná a hlavně promyšlená akce už se moc těším. :)
     
  14. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak se mi podařilo ulovit na trhu 12 bílých krav sice po 191 000 krejcarech , ale stále lepší než do toho rvát reál.peníze za superkrmivo
    tak to jdu ještě zkoušet - tak další 4 jsou doma
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  15. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj,
    krávy pěstuju a krůty taky. Dnes mám svátek.
    Musím napěstovat rozmarýn a mátu. Chybí mi asi 7 moruší a ty v poho sklidim.:)
     
  16. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Až na bílé krávy vše super (už mám dvě) - odměny tentokrát jak o Vánocích - tak už se těším (hlavně na pásovce). :p
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, potřeboval bych poradit , kam mám případně umístit Vraní vejce?o_OVšichni chrochtají blahem a já marně přemýšlím, co je tak zvláštního na téhle akci?Kromě toho že budu muset jak pako číhat na šály!:music:Podobná akce jako o velikonocích, kdy se sbíraly vejce! 20 bílejch krav raději nekomentovat, bo bych musel být hodně sprostý!:p
    Ale jinak na akci se už těším, úplně slintám blahem!:eek:
     
  18. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ha, tak teraz mi pri šľachtení samozrejme nefunguje genetika a z hnedých kráv mám horskú. Ale nejedujem sa (zatiaľ), ešte je príliš skoro sa vzrušovať. Mohli by preskočiť aj vyššie;)
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Trochu jsem ti ten příspěvek upravila, ale to jen proto, abych ti zvedla náladu, když tě ta budoucí akce tak vytočila xD Chápej, pořád sklízet óbr stromy je nuda. Jen počkej, až se objeví bbowlig a bude držkovat, že se nedodávají ořechy, protože těch má konečně dostatek :p
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kaolín11
    dobrá připomínka. Pro hráče, kteří mají vránu na všech plochách tak je to odměna k ničemu. RT by se mělo zamyslet a buď povolit darování při O+D a nebo by mělo dát možnost mít vrány na jedné ploše dvě [​IMG]
    A nebo budeš připraven až se někdy otevře ten korálový ostrov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.