Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    skalara.v....ještě, že jsi se zmínila o vejci...mám 2dny hotovo a že mám vejce jsem jaksi pozapomněla, tudíž bylo stále v liště. Ale díky hodným informátorům, kteří se zmíní jen tak ,co kam umístili, jsem i já dala vejce na plochu;)
    jo a od té doby, co mám hotovo, tak šály padají ...mám jich 105 zatím navíc a vlajek 536. Ze začátku hry jsem myslela , že vyrostu a úkol nesplním, šály se objevovaly minimálně.
     
  2. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),hezký večer všem,akcička už v pohodičce hotová,ale musím poznamenat, že byla naprosto suprová.. Vše v klidu..
    Gratuluji všem a děkuji za zaslané dárky..
    Hezkou hru farmáři..;)
     
  3. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    tak ze stromů nic moc:sleepy: 2x bukxl, jeřáb oskeruše , kamenná pinie a mandlovníkxxl,ještě jsem zapomněla odtajnit na bahošce já hlava děravá xDxDale to je jedno akce pohodová dík kdo posílal dárky a poklidný pracovní týden všem.;)
     
  4. BARABASEK

    BARABASEK Zelenáč fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou. Ak chceš niečo dopísať, použi volbu upraviť u svojho príspevku. Ďakujem
    Moc se omlouvám, ale nomohu najít vraní vejce v dekoracích není akci mám splňěnou :)

    Už jsem našla vejce ono není v dekoracích rovnou z kombajnu, ale přímo v liště na ploše :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/10/15
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  5. safira65

    safira65 Zelenáč fóra

    Prosím,je možné mi poslat jako dárek šálu?Chybí mi jich pár abych splnila celé světlušky.Všem kteří mi šálu pošlou, pošlu postupně bednu s nářadím.Děkuju moc.safira65
     
    DANKA722 a bursuk59 tohle ocenili.
  6. misakuh

    misakuh Pisálek fóra

    Taky hlásím hotovo, i když to jednu chvíli vypadalo, že ustrnu na vlajkách. Takže děkuji všem sousedům za každou vlajku a šálu, kterou mi poslali. Jen co sousedé začali posílat vlajky - tak to začalo neskutečně padat...
     
  7. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    No nic tak to asi nedám... zítra jdu do školy.. přijdu dlouho a chybí mi ještě 15 šál... :/
     
  8. artex

    artex Perspektivní autor

    jsem flinkal šály a teď 18 chybí:).
     
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Do akcie som sa nepúšťal, zbieral som iba tie látky na farme a do lampášov dodával to, čo som už mal. Aj z toho som si ale zarobil vyše pol mega, takže spokojnosť. :)
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Já bych si to rozmyslel, taková akce se už nemusí opakovat. Asi bych nešel a pak to všechno dohnal ..... nebo bych do tý školy nechodil vůbec, život tě naučí .... :music:
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bursuk59, tomokoco a evainfo tohle ocenili.
  12. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ak mám na každej ploche už vranie vajce,čo s týmto kt.som dostal?
     
    DANKA722, bursuk59 a tomokoco tohle ocenili.
  13. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Děkuji všem, co mi poslaly šály ! :) .... Hlavně mé nové sousedce čarodějce007. :)
     
    bursuk59, Simík21 a tomokoco tohle ocenili.
  14. hanka1173

    hanka1173 Pisálek fóra

    Krásný večer taky nestihám chybí mi 28 šál, nevím jestli to do konce akce stihnu :(
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  15. anouska73

    anouska73 Zelenáč fóra

    Tak u mňa so šálmi tiež bieda veliká. Ešte mi chýba 18 kúskov a susedia asi odišli na predĺžený víkend. :cry:Ak to nevyskáče do rána vytiahnem babkine ihlice a doštrikujem si to sama. :p
     
    bursuk59, evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj miska006,

    žiaľ, v tomto prípade je zatiaľ nevyužiteľné :(
    Napriek tomu prajem peknú hru

    Komu chýbajú šály, napíšte si sem-zasílaní a výměna dárků.
     
    DANKA722 a tomokoco tohle ocenili.
  17. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    akcia úspešne ukončená, problémom boli hlavne šály, nakoľko som toľko nemohla vysedávať pri pc, ale ďakujem dobrým ľuďom, čo mi ich dnes poslali, aby som stihla dokončiť poslednú úlohu, keďže zajtra by som sa už na farmu nedostala
     
    DANKA722, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    misska06: A co takhle mazaně si počkat na OaD? Jestli se tedy dají posílat.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  19. Fizzerka

    Fizzerka Zelenáč fóra

    Omlouvám se, ale nevím kde se optat. Dokončila jsem čtyři záře, ale na magickém stonku se stále neobjevila řada, kam mohu vložit vyhrané předměty. Děkuji Fizzerka
     
  20. ewaxys

    ewaxys Zelenáč fóra

    Ahoj všem, myslela jsem, že akce bude v poho a ono jo, ale nějak jsem dnes nemohla sedět u kompu - zrovna se stěhujem a chybí mi dvacet šál. No a zítra ... . Tak kdyby se našel nějaký dobrotivec, klidně postupně pošlu dárek dle jeho výběru. Dík za pomoc. Ewaxys
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.