Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Pěkný večer, děkuji všem, kdo mi poslaly dárky, akci jsem už splnila celou.
     
  2. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    Jen ať to nepřechválíme a pak tu budeme lítat jak fretky;)......... no vida a to zvířátko ještě nemáme xD
     
  3. Robinek5

    Robinek5 Zelenáč fóra

    přátelé, opravdu po dlouhé době můžu pochválit akci která se dala bez problémů zvládnout a i ceny byli příjemné. díky
     
  4. zdenuliks

    zdenuliks Zelenáč fóra

    Pridávam sa k šťastlivcom, ktorí už splnili celú akciu. A to som neverila, že sa mi podarí komplet dokončiť...ale zázraky sa dejú xD
    Akcia sa mi veľmi páčila a aj tie odmeny boli parádne :inlove: Vám, ktorí ešte nemáte dokončené držím palce, tiež som nepoužívala žiadne zázraky iba minipolia a mrkvovo-jablkovú zmes z predchádzajúcich akcií a splnených úloh a podarilo sa... ;) Priznávam sa dobrovoľne že som nejaké kravy nakúpila, lebo som to už nevydržala s nervami xDxDxD takže grajciarové konto je zasa zmenšené, ale to nevadí, veď zasa zarobíme, ta ne? :p

    Čítam, že tajomné stromy nič moc, ale ja som celkom spokojná (stará mať hovorili - "darovanému koňovi na zuby nepozeraj") xD
    - buk xxl, ďatlová palma xxl, oskoruša, 2x kow hai
    - kokosová palma xxl, amherstia, cezmína paraguajská, pistáciovník xxl, kakaovník xxl

    Farmári, prajem veľa šťastia! :inlove:
     
  5. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Poslední lucerna vzplála, hurá, mám hotovo. :music:

    Akci moc chválím, a věřím, že ti, kdo ještě bojují, se brzy přidají ke spokojeným farmářům. :)
     
  6. Stydlín

    Stydlín Zelenáč fóra

    SPLNĚNOOOOOOOOOOOOO :D:D:D:D:D
    ale byla to fuška
     
  7. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak TS totální propadák. :cry:
    - 1x Kowhai , 1x Datlovník XXL , 2x Meruňka obecná XL , 1x Slivoň trtnitá - strom :cry:
     
    ell1956, ivetakuc a Hajas tohle ocenili.
  8. MM6078

    MM6078 Pisálek fóra

    Jediná akce, kterou jsem za existenci své farmy dokončil(buď pro nedostatek času nebo zájmu, nebo obojí :) )!!!!!!!!!!! Jsem rád, pasovci už se prohánějí ha louce a vajčíčko se líhne. Vydařená akcička, poslední vypadávátka padly těsně před sedmou
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pohodovou neděli všem, i co jdeme do práce :) .. tak tajemno odhalené, na farmě buk XXL, dub XXL, pinie XL, oliva XXL, javor XL no ještě že nééé meruňky .. jich mám už 57 o_O a na baha banán XXL, hvězdný XL, amherstie, juvie XXL, kokos XXL. Mohlo to být horší a do lišty se toho dost vejde :D, co ještě bojují držím pěsti a štrikujte šálečky o sto šest [​IMG] ... to určitě dáte ;).
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Úúúúž! Takže jako hrdá majitelka se ptám: Do které kategorie spadá vraní vejce? (jako pod kterou ikonkou ho mám hledat?)
     
  11. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :)
    Aj ja už mám hotovo . :))
    RT chválim za krásne odmeny . :)
    Len tak dalej , hra začína byť zase zaujmavá . :)
    Všetkým čo ešte zápasia z akciou prajem pevné nervy a všetkým čo ju splnili moc gratulujem . :)
    Prajem vám krásny deň a príjemné farmárčenie . :)
     
  12. DivasPopi

    DivasPopi Pisálek fóra

    Gratuluji všem, co již mají hotovo. Mě stále chybí nějaké vlajky (konkrétně 86). Zasety stromy a dlouhodobky, z ranní sklizně vypadlo 51, takže když večer vypadne z dlouhodobek a zbytku stromů aspoň těch 20-30, tak zítra bude hotovo :) Nechám se překvapit :)
     
  13. Dan7570

    Dan7570 Zelenáč fóra

    Velká gratulace všem. Já akci asi nesplním, ještě mi chybí 54 šál a to dneska nedám, odjíždím pryč a zítra jsem také mino počítač. Škoda, odměny jsou totiž super.
     
    ell1956, evainfo a ivetakuc tohle ocenili.
  14. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Gratulujem všetkým čo majú akciu hotovú. U mňa to bude asi tesné nevidím to moc pozitívne ale nevzdávam sa. Chýba mi 100 vlajok tak uvidím koľko ešte vypadne dnes a zajtra.
     
  15. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    od večera hotovo.
    čekala jsem na poslední vypavky
    hezká poklidná akce :)
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem tak právě jsem dokončila akci super :inlove: a čekám co se mi vyklube ze sazeniček :p
    Všem kteří úspěšně dokončili gratuluji a ostatní nezoufejte snad příště :D
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  18. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Sadeničky odtajnené ale prekvapenie sa nekonalo: marhule XL a XXL, dula a trnka. Na ostrove: paraorech XXL, mandarinka XL, hviezdny strom XXL, pistaciovník XXL a mango XXL. Ale aj to poteší
     
    ell1956, ester7791. a evainfo tohle ocenili.
  19. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    ahoj, šlo vám včera večer se přihlásit na farmu? Mě to nešlo a tak jsem od večera neměla sebranou úrodu a na noc dané dlouhodobky :( tudíž se dost bojím, že mi budou chybět vlajky :(
     
  20. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak konečně hotovo! :DPoslední kráva vyšlechtěna a ted se můžu jít věnovat i dalším věcem než jenom farmě.:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.