Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    už pomalu odpočítávám posledních 18 šál a těším se na zbytek odměn :-D
     
  2. palni

    palni Pisálek fóra

    Také hlásim splněno vše. Super akce !!!
     
  3. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Hotovo :music: vše z odměn našlo své nové mýsto, teď jen čekám co se vyklube z TS 8)
    všem svým sousedům děkuji za zaslané dárečky :D dost mi pomohly ;)
     
  4. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Ešte 10 šálov a bude hotovo. Trochu som sa zapotila keď že som nemala ani jednu bielu kravu a len jedno superkrmivo. Tejto akcii dávam palec hore.
     
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    Takže TS:
    Javor Japonský XXL (neměl jsem)
    Javor Cukrový XXL
    Javor Cukrový XXL
    Kowhai
    Buk XL

    Pistácie XXL
    Pistácie XXL
    Liči XXL
    Juvie XL
    Hvězdný XL
     
  6. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak já mám už také hotovo, už jen čekám na TS. :)
    Ještě jednou děkuji všem sousedům, co mi pomáhaly! :)
    Také mám nyní nejvíce KR díky těm krávám. :) 3 mega KR je nejvyšší stav konta co jsem kdy měl! :D Vím, že je to málo, ale já jsem spokojenej. :)
     
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG][​IMG] [​IMG]
    Světlušky k nám zavítaly,
    spousty odměn přichystaly,
    byla to prima zábava,
    za mne jde velká pochvala,
    vpohodě jsem všechno zvládla,
    tahle akce za to stála...
    Příjemné farmaření všem ......
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Tak z TS stojí za zmínku jen Tamarind, kowhai, Broskvoň XXL, Buk XXL a Javor cukrový XXL.
     
  9. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    Tak už je to uděláno už je to hotovo :pxDxD jupí i když vánoce jsou až zadlouho;) konečně pěkná akce až na to pletení těch šááááááááááááááááááááááál ,ale jinak fajn tak ti co splnili vítejte v klubu a ti co ještě štrikujou tak už vám pomalu donde vlna tak bacha:D:D a jdu se děsně děsit
     
  10. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Hurá a je to splněno. Super akce a odměny. Ušetřil jsem všechny krejcary na bílé krávy. Nejsem blázen dávat za krávy tolik krejcarů. Teď ještě vysadit sazenice a čekat co vyklube.:p
     
  11. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj všem,akci jsem dodělala včera,TS klasika,ale ostatní odměny paráda.Tak že vůbec nevadí co padlo,alespoň se rozšíří nabídka z lišty až přijde čas na stromy.Všem,kdo kdo ještě dodělávají hodně štěstí a ať to padá.H.
     
  12. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    koukám tady už všichni hotovo. já stále zoufale sbírám šály, přes týden se dostanu k PC jen večer a to jsem moc neposbírala. tak ještě 45 kousků. vlajek je už dost přes a bobulí taky lehký nadbytek.... ale ty šály ne a ne dolézt.... :-(.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vsechno bylo pripraveno, jen to slechteni o BB dopadlo jako vzdycky naopak - mam navic tolik vyssich krav, kolik jsem naslechtil tech bilych - a to jsem si dokoupil dost hnedych...
    Tak ted pockam co ukaze TS, i kdyz teda diky vyhram mi nechybi nic nez uplne nejnovejsi veci :)

    Vypadavat ma 117 vlajek/den, v tuto chvili ma byt 498 ([7.ukol]+8 ) nebo chybet 202, mam 1370 (chybi 0 ), mam 195% hotovo.
    Sesbirat ma 30 sal/den, v tuto chvili ma byt 128 nebo chybet 52, mam 297 (chybi 0 ), mam 165% hotovo.
    Stav bobuli : idealne 6398 kusu (1500/den ), mam 9347 z 9000 (103% ).
    Zatim uplynulo 71% casu, zbyva 41 hodin.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer všem :) a je vážně hezké číst zde pozitiva a radost ze hry. No já ještě nestihla nasadit TS, ale ráno se konečně nechám překvapit :p a co mě těší, že budu vstávat (jako i jiní) do práce o hoďku později xD ...
    kamely11: to určitě dáš, je ještě dost času .. a všem držím pěstičky.
     
  15. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj,
    tak už jsem splnila úplně všechny úkoly. Jsem spokojená. Teď musím v děsivce napěstovat na otevření chovu netopýrů, abych mohla otevřít stonek. Ještě napěstuju na otevření chovu vran.
    Je to super.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Fofolko, a ještě nezapomeň na pavouky, taky budou potřební.
     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj a pěkný sobotní večer všem. Tak tajemné sazenice nic moc, žádné překvapení, vše už mám:
    Dub korkový XXL, javor japonský XL, pinie XL, javor cukrový XXL a buk XXL - vše do lišty.
    BAHA: delonix XXL, tamarind, juvie XXL, kivi XXL a amherstie - ponecháno na ploše v deštném pralese - mám zde samé stromy.
     
  18. sousedka

    sousedka Zelenáč fóra

    Ahoj tak vidím že už máte skoro všichni hotovo- gratuluji a já stále váznu na vlaječkách tak kdyby měl někdo nějaké navíc budu moc ráda :)
     
    ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  19. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Konečne sa môžem pridať k tým, ktorí už majú hotovo. Sadeničky odtajním až zajtra, dnes už s farmárčením končím. Ďakujem susedom za šály, bez ich pomoci by som ešte stále čakala... Tým čo majú hotovo gratulujem, ostatným želám, aby im šály a vlajočky padali častejšie a úspešne ukončili akciu.
     
  20. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Akce hotová, musím tentokrát RT do posledního místečka pochválit, ráno uvidím, co bude za stromy. Ale i kdyby nic moc, nic to nezmění na mé spokojenosti s akcí :inlove::inlove::inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.