Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marťanka75

    Marťanka75 Zelenáč fóra

    no tak jestli správně počítám tak bez bílých krav se dají udělat jen tři úkoly.....odměny jsou fakt úžasné taky mě to trochu překvapilo....no a proto nakupujte superkrmivo!!!!!!
     
  2. Hideous

    Hideous Pisálek fóra

    Zdravím všechny

    Akce pěkná :) Klonovat není pořádně za co, ale kdo mě nutí . Pásovce bych bral, ale když nebude upečeme doma teba kuře :) :) :)

    Přeji všem úspěch a krásný podzimní den
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak více jak 2 mega za bílé kravky utraceno. To nám to pěkně začíná.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    o_Oo_Oo_O Ziram jako cerstve vyslechtena krava na nova vrata a po prvnim precteni davam PALEC NAHORU, protoze tohle vypada jako bezvadne vymyslena akce, pri ktere se clovek nemuze nudit i kdyby chtel! Ani ty bile kravy me nepohorsuji za tu snahu RT... jen tak dal! ;)

    PS: Jen maly dotaz: Pri sklizni ceho budou vyskakovat svetlusci vlajky? V rozpisu neni definovano. Diky!
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si šľachtím kravy.To sa mi ešte ani pri BB nestalo čo teraz.Keď som dal v BB 2 lietajúce kozy a 2 nižšie tak mi vrátilo iba 1 nižšiu a obyčajné.Tak som to skúsil 2 obyčajné a 2 horské a nepadla biela ale plameňák.Nakúpil som si do úloh produkty kde je SK a šľachtím ďalej.Uvidím koľko tých bielych kráv vyšľachtím či mi bude stačiť SK ak nie tak ho dám mlieť keď už mám kúpený turbo.
     
  6. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Ajtoto - bez BB bude nejspíš potřeba 200 ks SK a 320 obyč. krav. 30 SK je v odměnách a zbytek jistě najdeš v úkolech v družstvu při plnění úkolů. Pokud ti budou scházet krejcary na jejich zvládnutí, určitě najdeš na farmě zboží, které se bude dát výhodně prodat. Sama nemám ani bílé ani hnědé krávy, obyčejných pouze 160 a SK zbylo po BB jen asi 20. Na farmu kupuji jen málo za hotové (za poslední 2 roky snad vůbec). Po splnění některých úkolů v družstvu přibylo dalších 165 ks SK, stálo to asi 500 tis krejcarů, které doplním právě postupným prodejem jiného zboží... (nechci tě prudit, jen povzbudit a nalít optimismu - určitě to půjde zvládnout...)

    Jelikož pevně věřím RT jistě BB spustí a objeví se nějaký přeskok ;)

    Holt nás čeká vyhrnout rukávy a nazout holinky - odměny za to tentokrát stojí
     
  7. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    U nás na trhu stále žádné bílé ani hnědé krávy nejsou.

    Hideous
    Zapomeň, že bych znova pekla kuře, když jsem ho pekla včera, můžeš si dojíst zbytek ze včerejška. Zítra se bude dojídat kuře na paprice a ve středu budu hodná a upeču kotlety na smetaně. Popřemýšlej, co chceš za polívku. Gulášovka došla. Mohla bych třeba udělat čočkovou.

    Aaaa Fofolamyš právě dorazila ze školy, tak hurá gratulovat.
     
  8. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    fíha, tak toto už dýcha exkluzivitou. Teším sa ako malé dieťa na vianoce. A ten adrenalín , či to dokážem všetko splniť ,no proste to nemá chybu. :)Vlastne jednu má, nemám biele kravy;)
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ejhle, tak tos byla ty, kdo mi ji "vyfouk" :D - taky jsem AA a bílé kravky jsem zahlédl za cca 171000 Kr... Takže můj soubor bílých krav je stále prázdný...
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    No co dodat :inlove: vše perfektní až na ty kravky bodl by BABY BOOM nevím jestli se mi je povede naklonovat když mám pouze 1 hnědou kravku ale uvidím co se dá dělat.:D
     
  11. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    Hezká akcička, hezká. Po bílích krávach žádna stopa xD. Něco málo dopěstuji, ale nevím jestli udělám celou akci :(. Halloween na který jsem se těšila určitě neudělám, záleželo by na doktorech kdy mě pustěj domů. Uvidíme, jak vše bude probíhat :). Přeji, hodně zdaru ve hře ostatným ;)
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Bílé krávy budou, to se nebojím, spíš se bojím, abych měla dost krejcarů - SK malinečko, ve stodole je jedna bílá chudinka a jedna hnědá. Akce vypadá super, uvidím, co zvládnu, napěstovat to snad napěstuju.
    Jediná věc mě mrzí, že se dodává všechno, nebo nic. Někdy, když chybělo trošku akčního, nebo i něco ze stodoly, tak jsem dala, co jsem měla a "doplatila" zbytek v řádu jednotek florenů. To se mi párkrát vyplatilo.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký den přeji. Je to asi ostudička, ale počet bílých krav u mě 1 kousek. Hnědých hodně,
    tak nemusím šlechtit od základních. Nějak jsem poslední dobou byla zaměřená na jiné šlechtěnce. :p

    Pročítala jsem diskuzi celou a nikde jsem nenašla, k čemu budou marmelády ze svítících bobulí ,
    které dostaneme jako odměnu. Možná, že jsem info o nich jen přehlédla.
    Jestli ano, tak se omlouvám.
    Jinak, akce se mi líbí, je to zase něco jiného.;)
     
  14. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj pajaaable, ty marmelády ze svítících bobulí, je dekorace do stonku. Nemáš zač pajaable.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  15. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Marmeláda ze svítících bobulí je dekorka do stonku. Jinak i mě akce příde akční a uvidíme, co udělám.
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    drakobyk ...děkuji, já tušila, že jsem někde něco přehlédla. Nikdo neřekl "babo, vem
    si brýle " . xD
    Díky.
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak už jsem vyšlechtil 20 bílých krav
     
  18. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne všem, akce docela brutální. Po přečtení ofika, jsem dospěl k názoru, že bez dokoupení šál tuto akci kompletní neudělám. Nebude problém těch 20 bílých krav, ale těch 180 šál. Čistě teoreticky pokud se od toho ani nehnete a budete sbírat šály každých 15 min jak budou vyskakovat, tak bude potřeba 2700 minut čili 45 hodin, což nedá nikdo. Navíc při této akci se 3 dny do hry dostanu jen 1x denně, takže předem zabité. No co stihnu to stihnu-všem ostatním, ať se daří podle představ a hezký podvečer.
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj gazela, poradie krmiva v tabuľke môže mať každý inak, závisí to od nastavenia, ktoré si vyberieme.
    [​IMG]
    Nabudúce poprosím smerovať do sekcii Všeobecné dotazy, ďakujem.

    Ahoj matlafous123, kedže nie je písané obmedzenie, predpokladám, že nám budú vyskakovať z rastlín, stromov, zvierat a výrobní. Samozrejme ako to u RT býva, môže nastať zmena a preto odporúčam sa vracať na prvú stránku diskusie.

    Peknú hru prajem
     
  20. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    RT chválím super odměny :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.