Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Wiolan,kaolín a honzin všem mooooc děkuji, mám dlouhý vedení, ale konečně jsem to dala do pořádku....ufuf, jste zlatíčka:):):):) ted už jen budu do zítra napnutá, jak mi to naskáče....;););):)
     
  2. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Moc fajn akce, bavilo mě to :) pásovec už se pase ;)
     
  3. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    no tajomne nic moc az na tie farenbe oznacene ale inac super akcia :D
    oskerusa
    jablon xxl
    pinia xxl
    2x buk xl
    a na baharame
    3x pistacia xxl
    paraorech xxl
    pitomba xxl
     
  4. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Ahojky. Tak pořád sbírám šály a pořád jich mám málo. Asi bych na to potřebovala brigádníka, nemůže sedět u compu nonstop. Tak asi budu muset nějaké koupit (ty šály, ne brigádníky), což mě dost irituje, protože nikdy do akce nekupuju, co je to potom za hru, když to člověk koupí. To je o ničem. Jenže tentokrát jsem tam nepromyšlene dodala ty bílé kravky, asi jsem si věřila, no a to je mi líto to nedodělat. Všem, který se daří bez nakupování, gratuluju!
    Kamila
     
    evainfo, davidson00 a ell1956 tohle ocenili.
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    ell1956 já mám legendu na 30/30 a docela to pomáhá, nikdy před akcí nesázím žádné karafiáty atd. a i tak mám padátek dost... Neboj, ono to dopadá... Jo a - není zač ;)

    Dokonce i na velkých polích to jde - poslední otočka a mám hotové kytky!

    Svítící bobule: Mám 8275. Ideální stav 4662. Plním na 177,5% Hotovo 91,9%
    Světluščí šála: Mám 151. Ideální stav 93. Plním na 162,4% Hotovo 83,9%
    Světluščí vlajka: Mám 629. Ideální stav 363. Plním na 173,3% Hotovo 89,9%
    Teď už jen sedět a sbírat šály... A pak taky potřebuju těch 15 bílých krav :D
    Jinak jsem splnil první obrazec - Lípa a 3 *
     
    Naposledy upraveno: 23/10/15
  6. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tedy je to napnuté ale snad ještě do večera bude hotovo schází jen asi 60 vlaječek a je to tu vau a jde se pracovat mám toho docela dost ještě i v družstvu+prodloužená děsivka. Takže žádné lelkování jde se na to ať to ocejpá....:p:pJanča
     
  7. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) tak mám také hotovo :D akce byla opravdu super... i odměny :inlove: děkuji sousedům za šálky ;) dárečky posílám co mi stačí (7) i když bych ráda posílala víc... těm co akci dokončili moc gratuluji:D a ostatním držím palečky aby se jim akce podařila zdárně dokončit ;)
     
  8. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj všichni.
    Tak já už mám splněné všechny šály. Moc děkuji všem co mi je posílali.
    Bobule už jsem taky splnila.
    Teď čekám na klonování a budu klonovat krávy. Napěstovala jsem jich 320.
    Rozmarýn už taky pěstuju a ještě mi musí vyskákat 152 vlaječek a budu mít splněné úplně všechno.
     
  9. mickalka01

    mickalka01 Pisálek fóra

    Tak už mám také hotovo, dárečky užasné,ještě počkat co vyleze z TS.Všem kteří ještě nekončí, nebojte času máte ještě dost a těm kteří už mají hotovo gratuluji.
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj jarda1979, zaleží na tom, ktoré lucerničky si rozsvietila, pokiaľ ti svietia všetky z tejto kombinácii:
    [​IMG]
    tak určite špeciálne odmeny dostaneš
    5x Podivuhodný strom “Mekong”
    1x Garcinia
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  11. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak jde to skvěle,už mě chybí jen 33 šál a je hotovo.;)
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Dorazila jsem z práce,sklizeny karafiáty a pod.Akce hotovááááá,5x TS ,,Mekong" umístěn,ani netuším v tuhle chvíli jestli je možný z nich získat např.: Černou vrbu,ikdyž se mě stejně vyhýbá obloukem :D

    5x PL: 8 SK,4 Z Ultra h.,Netopýří jeskyně III. 2x,Netopýří guáno I.

    Edit:
    skalara.v děkujuuu,neměla jsem chuť teď rychle hledat,vařila jsem si kávičku,ohřála bafikovi masíčko od kostí,vyvětrala a topííím,ať můžu v teplíčku odpočívat,přece jenom už ta zima leze do baráku :)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/15
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    davidson00 tohle ocenil(a).
  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hurááá, právě jsem rozsvítila poslední lucernu a splnila úkol. Akce se mi moc líbila. Byla super a odměny fakt skvělé. Mám vlastně dvojnásobnou radost. Psala jsem tu, že mám moc nemocného manžela. Uzdravený není, ale mám ho od odpoledních hodin z nemocnice doma a to je důležité. Všem kteří ještě plní přeji ať se jim akce podaří.
     
  15. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já už mám taky padla;)odměny super,ted ještě čekám,co se vyvrbí z tajemných............a hurá na děsivku:D
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak si tam pestuju matu a rozmaryn, no a nevsimnul jsem si ze zaclo BB - a ty kravy jsou stale drahy, tak vecer hodim par kolecek a snad je dam...
    Vseho ostatniho mam az moc, ale bohuzel ani z poli, ani na hlavni louce, ani od sousedu ne a ne prijit nejaky ten slechtenec :)

    Vypadavat ma 117 vlajek/den, v tuto chvili ma byt 374 ([5.ukol]+24 ) nebo chybet 326, mam 1009 (chybi 0 ), mam 144% hotovo.
    Sesbirat ma 30 sal/den, v tuto chvili ma byt 97 nebo chybet 83, mam 241 (chybi 0 ), mam 133% hotovo.
    Stav bobuli : idealne 4805 kusu (1500/den ), mam 9347 z 9000 (103% ).
    Zatim uplynulo 53% casu, zbyva 67 hodin.
     
    ell1956, Simík21 a kometak96 tohle ocenili.
  17. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Také hlásím splněno :) všem přeji zdárné dokončení akce, uvidíme cose vyklube z TS.
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak šály mám taky a vlajky mi taky chybí. Ach jo::cry::p;)
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Z jedné akce do druhé,pěkný odměny,respektive ty v podobě SK,SH,ZsH se hodí vždy v jakém koli počtu.K tomu zasloužený volný víkend,teplíčko a kafíčko,užívám si volníčkoooo :) a farmařeníčko se vším všudy.jen se obávám jestli půjde koupit nějaký akční balíček SK k BB ?

    Času ještě dost,všem co ještě loví šály na hlavní louce,nezapomeňte si alespoň jednou obalit krček,ať při tom nočním sklízení nenachladnete,světlušky posvítí,takže co víc si přát :)
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    HOTOVO!

    Dosbíral jsem poslední šálu a rozsvítil všechny lampičky :). Šlechtění bylo náročné, ale za pomoci 30 SK z úkolu za doplnění zlaté husy a zakoupení zbývající 1 bílé krávy na trhu se to nakonec povedlo ;). Jinak výsledky tajemných stromů budou ráno, stonek aktivován a pásovec na divoké louce, takže tímto je u mě hotovo a můžu se plně věnovat Děsivce :).

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.