Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Krásná akce, super odměny, z toho mám velkou radost. No a ty bílé krávy - jak jsem četla, tak někde za 60.000? To bych brala hned..u nás daleko daleko přes 100 tis...ale pokud půjdou koupit, tak koupím. Peníze se zase někde najdou, ale SK si musím syslit na šlechtění nového zvířete, které nás dřív nebo později nemine..Tak vzhůru do klikání na trhu!!!
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No dobre nacasovany, SK jsem nekupoval s tim, ze az priste, takze jsem na 137 kusech... tak to priste je nejak brzo... mam 1 bilou a 8 hnedych, kdo vedel ze to bude potreba, tak si ted nabere par milionu...
    ale mozna bude kratne BB, uvidime, necham kravky az na vikend...
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce moc hezká.Krávy už šlechtím .Měla jsem jen 5.Snad to stihnu i když jdu ve středu trhat rozpadávající a drolící se zub.Prosím držte palce at to trhání netrvá dlouho.Snad akci zvládnu pokud nebudu moc umírat tak se budu moc snažit.
     
  4. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Snad to tentokrát dám ;) akční vpoho, jen ty krávy, ale to se došlechí 8)
     
  5. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    A môj názor na akciu? RT sa určite riadne sekli s obtiažnosťou a kľudne mohli doplniť do popisu že sa jedná o šľachtiacu akciu!!!
    Podľa mňa je obtiažnosť bez investovania € nesplniteľná pre kratšie hrajúcich hráčov - ale aj pre niektorých čo to hrajú už aj nejaký ten rôčik - a práve pre tie biele kravy. Pri minulej šľachtiacej akcii (skočila pred 4-mi dňami!!! ) som minul všetko SK. Ak by som chcel biele kravy vyšľachtiť, potrebujem pri genetike 200 SK - možnosť namletia bez turbomlyna 2 SK denne = 14 SK počas trvania akcie. 320 kráv sa vychovať dá (niečo sa nájde aj v stodole), avšak aj im treba nejaké to krmivo.
    Niekto určite povie - nemusíš šľachtiť, kúp si ich na trhu. Ale kde vziať toľko grajciarov??? Určite mi RT len tak nepošle 2-3 melóny, aby bolo za čo.
    Výstižnejší popis obtiažnosti akcie by bol: Pre platiacich - STREDNÁ, pre tých, ktorí dostali info o akcii dopredu a vykúpili kravy - STREDNÁ a pre ostatných NEDOSIAHNUTEĽNÁ!
    Možno by trochu pomohol BB, avšak načo by ho dávali, keď nedávno bol dlhý.
    Tento krát som z akcie - a to iba pre tie kravy, viac ako sklamaný a aj znechutený !!!
    Pritom stačilo dať aj keď väčší počet základných zvierat, a bolo by to super. Získať biele kravy je asi pre mnohých utópia.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Na trhu AA jsem chytila 1 bílou za 158 929, krejcary bych za těch 20 dala ale nebaví mě klikat na trhu. Ta jedna mi zabrala cca, půl hodiny:p;):(
     
  7. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    ja to robiť nebudem lebo nemôžem ale nevadí.;) nemám ani šľachtenie a ani niektoré stromy a suroviny tak ma to ani nejako neoslovilo.xD
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  8. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Akce vypadá dobře. Jen moc nechápu to dodávání do vzorců, ale snad to pochopím v průběhu akce. No možná jsem to blbě pochopila a stačí rosvítit všechny lucerny a mám splněno :D. Krávy mám jen dvě, ale s tím si nedělám starosti, protože SK mám hromadu. Musím se přiznat, že mě šlechtění nikdy moc nebaví takže něco občas vyšlechtím jen v BB když je nějaký nový zvířátko a teď se SK bude hodit.
    To šlechtění si nechám na víkend snad bude BB a kravičky budou vyskakovat z domečku jak divé ;)
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No páni!To je krásná akce!To se někomu moc povedlo,děkujeme pěkně.
     
  10. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Až na krávy mám všechno, koupit by je nebyl problém, ale u mě na trhu pouze tři kousky....no do akce půjdu i tak.....;)
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Akce vypadá pěkně a odměny jsou zajímavé. Dokonce bych řekla, že i pro nás, co hrajeme ne moc dlouho je akce splnitelná - nebýt ovšem těch bílých krav. Ty jsou pro mne naprosto nedosažitelné:eek:. Nemám ani jednu hnědou a obyčejných mám 29 ks. A kupovat je na trhu je s mým kontem utopie - když si tedy odmyslím fakt, že na trhu není ani jedna v nabídce :p
     
  12. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Nazdarek.
    Akce se mi moc líbí. Já už mám krávy splněné a tak už je asi 3/4 roku vůbec neklonuju. Navíc mám jen 75 SK. Tak doufám, že hoděj akci, protože to nenamelu. Jinak krav mám kupodivu 400, to mi vyrazilo dech. Nakoupila bych bílé krávy, ale není odkud. Trh zeje prázdnotou.
    Až dorazí Fofolamyš ze školy, doporučím ji vyhodit krávy na louku, aby je napěstovala. SK má 295 a určitě od někud ještě trochu vydyndáme.
    Dneska má Fofolamyška svátek. Dostane kytičku a nový penál na pastelky a fixy. Školní penál má.
    Na akci se těším. Sundali mi sádru a do konce týdne ještě budu doma, abych ruku rozcvičila. Pravda bolí mrška, bolí.
    Šály budu sbírat furtum furt, co to půjde.
    Navíc odměny za rozsvícená schémata. Přijde mi to velmi pěkné a propracované. Pokud splním všechno, mám automaticky všechny schémata, tudíž i pásovce. jinak si mohu vybrat jaké kombinace rozsvítím nejdříve, podle odměny a co nechám na potom. Vážně povedené. Tentokrát tedy velká chvála.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Lidi, marně se snažím vám porozumět nad čím vlastně tak jásáte? Nad 20 bílými krávami?
    Vždyť kolik je to SK! A po nedávné šlechtící akci.
    Je to jasné, na co hlavně RT myslí.
    Nerad vám kazím vaše nadšení, ale mi snad ani za to ten ošklivý pásovec nestojí.
    Tak jsem akci zapíchnul dřív, než jsem stačil propadnout nekontrolovanému
    nadšení.
    Toť můj názor, ale nenechte se otrávit.
    :D xD
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  14. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    Akce se mi moc líbí. Určitě do ní jdu. Akorát jsem moc nepochopila dodávání do vzrorců. Uvidíme jak se to nakonec vyvrbí.:music:
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Mám 6 bílých krav a jsem bez SK :(...na trhu ani ťuk...doufám, že tam něco přibude:sleepy:
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak akce zdá se skvělou býti,
    avšak pro kravičku bílou
    budu nucen "držkou" v zemi rýti.
    <===(1)

    Je to asi jen příprava celá
    na to, aby při šlechtění příštím
    portmonka se otevřela
    a za SK hráč, jak to vidím,
    utratil své floreníčky...

    Kéž by proto během akce
    babyboom se objevil,
    by šlechtění jelo hladce
    a hráč se z toho nezjevil!

    PS: Pro ty, co znají množiny: Množina mých bílých krav se nazývá prázdná...:oops:
    (1) Ale co by člověk pro pásovce neudělal, že?;)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  17. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    Až na biele kravy mám všetko. Kto mi predá 18 bielych kráv za prijateľnú cenu? Tak do 100.000 za 1 bielu kravu. Som trh BE. Čakám spravy s ponukami. :eek:)
     
  18. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Prosím, má někdo z vás stejný problém jako já? Když otevřu mlýn, začíná mi krmivem pro holuby a končí veverkou. Zkoušela jsem se znovu přihlásit, ale problém stále trvá.
     
    babako tohle ocenil(a).
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce super,akorát ty krávy,nemám ani jednu,ale už šlechtím

    Farmerama 97+ *** Bahamarama 273+
    říjen 2010
     
  20. Sofia_Nelly

    Sofia_Nelly Pisálek fóra

    Když to tady tak čtu, tak si taky postěžuju ohledně krav, nebo spíš bych uvítala nějaké cenné rady :D Bílou krávu nemám ani jednu, SK mám 5, turbo mlýn nemám a na trhu ani jedna kráva. Jak toto vyřešit to opravdu nevím :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.