Čtyři záře (20.10. - 26.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Deneby, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím a jdu do toho naplno jako vždycky...... skvělá akce a přehledný rozpis ...... nádherná hra se světluščími lucerničkami.........bílé krávy mám jenom dvě,to neva už se šlechtí.......odměny jsou báječné.........dík všem kteří se na této pestré zábavě podíleli.... všem farmářům přeji hodně štěstí.;) :)
     
  2. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Akce luxusní. Jen ty bílé krávy.... Ve stodole jedna jediná a na trhu nula. :-( Budu muset vyhodit tulidomky a snad ty zbývající padnou. Co se týče odměn: pásovec - paráda budou dva. Stromy, no získala jsem nyní hodně díky tajemničkám, ale i tak se hodí, peníze, superkrmivo, superhnojivo, bz i bbz to vše se hodí pořád a o tom vejci ani nemluvím. Pokud to zvládnu, bude první. Všem přeji fajn hru. :)
     
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Kravky jen 4, odměny jako na Vánoce a návod pochopím během diskuze. Do akce jdu.
     
  4. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Jdu vytáhnout tulidomky a hurá na krávy. Ve stodole nic a na trhu taky nic.:sleepy:
     
  5. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak akce super a konečně motivující odměny, pásovce nemám a rakytník taky ne :p a k mému štěstí mám do konce i těch 20 bílých krav:p takže zbývá už jen napěstovat bobule a posbírat šály :D
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky musím vystrkat bordélky.Krávy mám všechny možný,jen bílá ani jedna.xD
     
  7. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Budou se objevovat v závislosti na aktivitě hráče, čím víc světluščích šál se nachází na louce, tím je delší časový interval pro objevení další. To znamená, že čím častěji hráč bude sbírat, tím více jich může získat.

    Akosi som to nepochopil.:(:oops:
     
  8. oggy70

    oggy70 Zelenáč fóra

    K dokonalému pocitu štěstí mi chybí jenom baby boom
     
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Akce vypadá úplně skvěle, původně jsem myslel ze po vytvoření vzoru lucerny zase zhasnou, tak jsem rád, že to byl omyl.
    Jen lituji, že vrani vejce do pralesa už mám koupené, to nové bude nevyužité.
     
  10. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Taky se mě akce docela líbí a samozřejmě jako většině -chybí mě akorát bílé krávy.Trh prázdný,akorát před chvílí se mě tam mihly dvě,jedna za 60000 a druhá dokonce víc než za 100000.Byly hned pryč,ale tolik za ně opravdu nemíním dávat.Moc SK nemám,ale v 6 domečcích už se kravičky tulí,tak snad to vyjde. ;)
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Mě to taky trvalo, ale myslím, že je to myšleno takto - čím déle šály neposbírám, tím déle bude pak trvat, než se objeví nové, tedy pokud budu sbírat šály průběžně, tak jich sesbírám více, neboť budou vyskakovat v tom kratším intervalu. :)


    bílých krav mám jen 16, trh už je vykoupený, budu je muset došlechtit, ach jo
     
  12. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Wau, jen střední obtížnost, takže by to mělo i padat... Zatím to vypadá báječně. Obavu mám jen s bílých krav, SH vymeteno vyšlechtěny nejsou, trh prázdný. Pomohl by BB...8)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
  13. babuš2010

    babuš2010 Pisálek fóra

    Tak to vypadá hodně dobře. Akcička jiná, nová, pestrá a ty báječné odměny ! Poslední dobou se RT opravdu
    snaží udělat nám radost. Už se těším :D
     
  14. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Já teda zatím nechám tulidomky schované a počkám si, zda třeba náhodou nebude babyboom. I když to bych asi už chtěla moc, co? :)
     
  15. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    hádam bude aj nejaký BB, aby sme si tie kravky doplnili....
     
  16. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    akce super,jen podle původníhu názvu "festival světlušek" chovala světlušky ,aby byly a není potřeba ani jedna xD akce super,kráva jedna,trh prázdný a Sk jen 30ks,tak uvidíme jak se to rozhýbe :p
     
  17. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Jediné co nemám jsou bílé krávy a pokud dobře počítám na jejich vyšlechtění je potřeba (počítáno pouze genetika) 200 superkrmiv !!! a tolik nemám - takže jdu rychle namlýt !!!
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Odměny krásné, pásovec nebude, bohužel. Nemám ani hnědou ani bílou krávu. Z obyč. to nenašlechtím,nemám tolik SH. Jinak jdu do toho jako vždycky.:p;):cry:
     
  19. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, za mě akce taky super..)) Odměny jsou tedy velkorysé..Určitě taky někoho naštvalo, že teď nebude moct chtít za pásovce půl farmy při O+D..Já měla bílých kravek dost, ale ceně se nedá odolat, tak jsem dala další šlechtit..20 jsem jich prodala po 150000. No, neprodejte to..!!! Tak držím všem palce a už se těším.
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    S akcí spokojenost, co víc si přát? No přece: aby to padalo.:D:D:D:D:D:D
    Pěkný den.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.