Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...tak som sa dosla pozriet ci bude vobec akcia,,ked problemy pretrvavaju na farme...ale rozhodne pojdem do akcie ako do kazdej odkedy hrajem....a premna je zaujmava stonka na elixir aspon bude dost na vyrobu koktailov...jezkov a vlkov mam,,ale ked niekedy bude O&D..tak ich posuniem tim hracom co nemaju...

    a tiez by som uvitala keby bola Slovenska akcia...napriklad by sa vyrabala bryndza..to by bolo zaujmave

    ale vsetkym prajem bezproblemovu akciu a sadenie chmelu a majoranky v plnom prude...:p
     
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Taky se do akce pustím, něco určitě udělám, vlky ani ježci nemám, tak uvidím, kam se dostanu:)
     
  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, taky se na akci tesim, jdu do ni naplno (dobre, uplne naplno ne, mam od rana sklizeno :-D), jezecky jeste nemam, na ty se tesim, vlci na me uz 2x odnekud nahodne vypadli :) Akce mi prijde jedna z povedenejsich, odmeny jsou super, ze zviratek mi chybi asi nejake slepice, ty se u me nikdy dlouho neohrejou, ale to bude za chvili (cekam, az se domele krmivo, dala jsme ho mlit hodne, takze budu jeste par hodin cekat :-( No a absence hvezdicek me teda mrzi, hodily by se, nejak k nim neni kde prijit. v druzstvu jich je pomalu... Jinak u me taky Otik vesele radi, toz jsme zvedava, jestli se s tim nepotahnou zase nejake problemy. Tak pestovani zdar :)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím to vypadá že Otto jde s námi do akce také! Milé RT přestaňte usilovně pracovat a nechte nám Otíka, ať si chlapec také zafarmaří!
    Abych nebyl OT, na akci se těším,sem řádně připravenej a očekávám hladkej start!:music:
    Jen při pohledu na trh blednu závistí kolik má Otík nasysleno!:p
     
  5. pet_A

    pet_A Zelenáč fóra

    No, už je to tady. Čistím si farmu na začátek akce a už je odložen, takže začnu až zítra, pěkné no :(.
     
    babioli tohle ocenil(a).
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Oznámení v ofi: termín akce je změněn od 14.04 16:00 do 20.04. 16:00.
     
    AsDYxC a Allarisse tohle ocenili.
  7. floria

    floria Pisálek fóra

    To se dalo čekat, že začátek akce bude posunut. Mají plno práce s Otíkem. Snad se to podaří dát RT do pořádku a akcička poběží hladce. :)
     
    babioli a Borek51 tohle ocenili.
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Čo sa divíte koľko z akcií čo doteraz bolo išli na čas alebo bez problémov?Ak ma pamäť neklame ani jedna.Možno akciu pustia až zajtra nemôžeme si byť ničím istí keď ju posúvajú stále neskôr a neskôr.Hlavne že už 14 dní chystajú akcie.Ale neviem aké.Také akcie z ktorých má RT osoh tak tie idú na 100% bez problémov a načas.To sa teda podarilo na 1*.
     
  9. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    Je to BEZVA ve 4 musím odejít. Perfektně načasovaná akce
     
    .brno. tohle ocenil(a).
  10. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    je to beva v 15:30 jdu pryč :D
     
  11. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak jsem nastvana placam rano sazim a placem hnuj abych to aspon trochu stihala do dvou a akce je od 4. :(
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  12. rozbob

    rozbob Pisálek fóra

    Ach jo, posunutí akce mi kazí plány, co se dá dělat, změna tak brzy před akcí.. Zřejmě ji opět nebudu tolik prožívat a dojdu si pro vlka..
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Také se s chutí do české akce pustím (možná), až někdy poběží ...
    :DxD
     
    Allarisse, njklmn a -Kuteno- tohle ocenili.
  14. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    super bezva akcička....... nevíte někdo co zase provedli s mlýnem?
     
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Že by to někdo při příležitosti České akce česky zprivatizoval????xDxDxD
     
    burds tohle ocenil(a).
  16. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    tak dala som dlhodobky (kvôli vypadávatkám )tak, aby mi končili o druhej, prihlásim sa a nič a potom v oznámení si prečítam, zmena cca pol hodinu pre začiatkom, že sa to posúva na 16:00, tak len dúfam, že o pol štvrtej nebude oznam, že sa to posúva na zajtra, bo ma klepne
    ešte že som nepojedla zbytočne marmelády
     
    Julinka11 a mendalam2 tohle ocenili.
  17. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Jeste ze jsem se nejdrive podivala na zasobu novych plodin.... ofiko ctu az kdyz mam trochu volna.16ta rozhodne,stejne jako v pocasi nikdy nevis presne kdy zaprsi
     
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jo kdoví jestli............jsou na měsíci fialový krávy.
    Poběží nebojte ale kdy to je taky náhodný výběr,ještě aby to začalo běžet každému v jiném čase.:D:D
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Po zkušenosti kontroluji napřed jestli akce začala naštěstí.Tak snad v těch 16,00 začne
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  20. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    ach jo, vždycky se dívám-jenže za chvilku odjíždím-tak jsem nekukla-no a už je to tady-všechno jsem si odklikla, kombajnem sklidila a nemám nic(tedy do té akce). No jo, tak odjíždím s práznou. Myslela jsem si, že než se vrátím, budu mít rozpěstované a taky pár těch granátů (tedy těch českých samozřejmě) :(.

    Milé RT, my se chcem bavit, ne jen pořád kontrolovat a kontrolovat. Nejsem remcal, ale díky těmto věcem mě to přestává bavit.

    Fa 92, Baha 229
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
    nanyblacks tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.