Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Ria: moc děkuji, já už tady všechno obrečela, ještě jednou díky
     
  2. dvory

    dvory Rádoby autor

    Moc se těším a hlavně bude doufám stonek pokud to stihnu.Českou vlajku mám koupenou na ploše ted jen získat tu v odměně.Přeji všem zítra hodně štěstí v pěstování a doufám Češi že to všichni zvládnete.I vy ostatní.;).
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkný den ... tak akci určitě pojedu jako každou ... no elán mi nějak chybí a je to jen tím, co se zde poslední dobou děje :oops:
    zase tu vidím "lehkou ironii" od RT :( : "Tak jim tam dáme zvířátka, které nám už dobře zaplatili na TS. Tím je uspokojíme a chvilku nám dají pokoj a nebudou otravovat s mlýnem, který i tak nezměníme."
    ježky i vlčátka mám a si pamatuji (po koupení hoooodně TS), jak jsem byla fakt nadšená :p a samozřejmě to moc přeji všem, co je ještě nezískali :inlove: .... no stonek máme už na cukr a sůl, tak proč ne i na elixír .. by mohl být i drátěňák :p jsem s tímto spokojená .... proč dali jen kombajn mi hlava nebere ... ti co nekupují pomocníky si určitě nepomohou (dát na ty hodiny pidi pole a napěstovat co nejvíce), by jim moc pomohlo ... a hvězdičky opět nejsou! :oops: jaké překvapení xD ... jen mě štve, že stále slibují řešit věci, kterými nás podrazili ... no pro ně je to na místě. protože při opravách jim utíkají výdělky ( nikdo nerad opravuje zadarmo) ... no že tím zase získají více hráčů? .. v tu chvíli neřeší :( ... shrnutí? .. už to dávno není "fair play" hra 8)
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj evainfo,

    ubezpečuji tě o tom, že akce jsou připravovány daleko s větším předstihem než je nějakých 14 dní. Takže o nějaké ironii ve spojitosti s mlýnem tu opravdu řeč být nemůže.
     
  5. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Juchů...těším se.. ZLOVLKY ještě nemám...co dodat...Winter is Coming
     
  6. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Akce super, škoda, že tenhle stát bolí... Fui fui, fui fui :D... Akci budu dělat, ale jakmile mi sem někdo napíše, že se těší na tu českou vlajku do albumu, hned reaguju a dostávám poté ban na doživotí...

    Vypadá to lehce :)
     
    Allarisse a evainfo tohle ocenili.
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také akci dělat budu.Vlky a ježky mám,ale těším se na lípu a vlajku.Ta se jim fakt povedla.Stonek v nebi se hodí.:)
     
  8. pistule

    pistule Aktivní autor

    Trochu závidím, vlka mám už dlouho, ale chybí ježek. Bohužel stále jsem nesplnila úkoly magického stonku, takže nadšení nedokážu sdílet. Těším se ale na ty ježky, i když je zatím nepotřebuji - koupila jsem na trhu. Pochybuju, že dojdu na konec úkolů, ale určitě se zúčastním, už jsem vyházela na lištu dlouhodobé chlívky, ať pak nezdržují a budu pokračovat v likvidaci, jako vždy. Jen kdyby bylo mezi akcemi trochu víc prostoru.
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Já se těším na tu českou vlajku do alba.... mooooc.
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce se mi moc líbí dá se říct že tipli do této akce vše na 1 :)
    Vlka nemam takže super že ho tam dali a ježky mam snad 1 :)
    Vlajka a dekorky se moc povedli a je další stonek a i na BBZ takže moc se těšim :)

    A že hvězdy nedali no mě osobně to nevadí ale pro nováčky nebo ty co je potřebujou to taková menší podpásovka. :( To je snad jediný mínus.
     
  11. pistule

    pistule Aktivní autor

    O těch hvězdičkách už centrála psala, že je do akčních úkolů dávat nebudou, protože hráči na nižších levelech jsou v nevýhodě, protože úkoly nesplní všechny a hvězdiček získají méně. A hráči na vyšších lvl jich zase mají přebytek a nevědí, co s nimi. Je nějaká změna? To mi asi uniklo.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. burds

    burds Titán fóra

    Na akci se moc těším,vlky i ježky mám ale vlajka i lípa jsou krásné.Tak at to všichni zvládneme
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak se maximálně připravím tak, že ráno nesklidím ty všechny stáje, které tam teď mám na 90 % všech ploch narvané... ach jo, holt jsem si oficiální oznámení pročetla až nyní. Tak uvidíme, jak mi diamanty budou vypadávat se stájí, výroben a stromů 8) A když vidím v odměnách ty vlky (mám jen 1x), tak do toho jdu... nakonec nemusím "jet" všechny úkoly, stačí vybrané, ne? ;)
    A propos, po dlouhé době vidím také v odměnách vlajku! Tak do té taky "jdu" :music: Chyběla by mi ve sbírce.

    Vyhrňme si rukávy...

    EDIT: A akční kvítka a Lípa vypadají pěkně.


    EDIT2: Nešla by ta vlajka, aby byla v odměnách 2x? Teď dívám, že je potřeba i do větve na Stonku :cry:
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no pajdo ... taky jsem to tak myslela ... hodně dlouho věděli do předu o této akci, třeba na ty zvířátka v akci, na kterých už vydělali v TS a určitě měli už dopředu plány s tím mlýnem ... co máme premium (třeba a je nás hodně) jsme nemuseli moc kupovat SK ... teď za ten měsíc nic nenameleš! ... no něco málo jsme dokoupili ... jsem si dříve namlela za dvě , či tři hoďky pro zvířátka co chybělo a jinak celý měsíc jela jen a jen SK (pro ně nevýdělečné)... a o tom stonku nemá cenu vůbec mluvit ... to taky nebyl "momentální" nápad! ... vlastně je to šikovně propojené a vymyšlené a věřím, že je to jen "zisková myšlenka" a s "láskou" k farmě to už dááávno nemá co dělat ... 8) .. psala jsem jen "lehká ironie" a jak jinak chceš tyto podrazy na nás napsat slušněji? ... určitě to ode mne není nic vulgárního :) ...
    tak ani nečekám ban .. mám právo se o tom "slušně" vyjádřit a věřím, že se mnou hodně hráčů souhlasí :p
    .. no vám modíkům vážně nezávidím tyto nazlobené projevy hráčů ... vím, že děláte vše, aby jste nám v tom pomáhali a sami s těmi problémy bojujete ... opravdu si toho upřímně vážím :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    evainfo ...naprostý souhlas, pokud tedy akce připravují již 14 dní dopředu , museli tedy v době prodeje Magického stonku vědět , že změní jeho funkce a to samé u turbomlýna. A klidně se inkasují peníze od důvěřivých hráčů. Myslím, že je to slušně řečeno nefér.
    Já jedu každou akci, pojedu i tuto. Jde mi jen o stonek, lípa také není k zahození a dekorace také.
    Samo, že už to nadšení není takové, když vidím, jak se hra mění...hvězdičky nedávají, dávali pomocníky po 3 hodinách, ted nesmyslně jenom kombajn, aby hráči, co nekupují měsíční pomocníky, koupit museli.
    Najdou se tací, co říkají, zase remcají .... já říkám budu akci dělat , ale nějakými pozlátky v podobě vlka , mě RT hubu nezaplácá . Nedám se takovou blbinou obalamutit a zapomenout na nevyřešení stonku za 190 FL.
    A co se týká vlků ...zřejmě nemá cenu investovat do TS a TCH , když se nakonec vše objeví v akcích.
    Dosud jsem se nepoučila, začnu s tím nyní. Někomu se může zdát můj postoj negativní , ale je to pravda, nic než pravda..Prostě RT sází na českou povahu, na to, že se hodí do akce vlk a je vše odpuštěno. Je to můj názor , pokud s ním někdo nesouhlasí , respektuji , vy respektujte můj. Děkuji.
     
  16. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem skoro po měsíci nakoukla co je zde nového přišla jsem o plno akcí,ale nějak mě to netrápí nebyl na farmu čas změna zaměstnání a i mě už nějak nelákala.Zkusím co dám pokusím se o celou,ale když se nepovede nevadí vlka mám a další by zabral místo už takhle ho je málo;)
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, vlci a ježci tam byli ještě dřív, než se vůbec mlýn začal řešit, takhle to spíš myslel kolega, že i kdyby změna mlýna přišla třeba v květnu, tak by v české akci vlci a ježci byli :)
    Hezkou hru
    Danda
     
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Vlka mám, ježky taky, jen ta lípa by se mi hodila a vlajka je taky pěkná i přes ten všechen svrab co je v našem státě , já jsem hrdá na to, že jsem Čech. Takže vlajku a lípu bych chtěla moooc, ale netuším jestli to s mojí prací vůbec stihnu. Pravděpodobně se pokusím. Všem přeju hodně úspěchů.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pajaable: Prostě RT sází na českou povahu, na to, že se hodí do akce vlk a je vše odpuštěno.

    Hmm v mezinárodní hře vsázet na českou povahu by bylo trochu hodně krátkozraké. Obzvlášť, když patříme k těm menším komunitám.
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    pajda361....psala jsem, že je to můj názor...a mám věřit tomu, že vlk byl plánovaný již dávno ? ...nezlob se, už nevěřím , RT rozhodně ne. Ale to je jen moje věc , cítím se podvedená a těžko mi někdo vysvětlí, že nejsem , tak jako spousta jiných hráčů. Pokud jde o krátkozrakost .... ta je myslím Rt v poslední době vlastní ..nepřišla snad svojí herní politikou o spoustu hráčů , nepřestalo do hry spousta hráčů cpát peníze ?
    Jinak, my jsme sice menší komunita, ale myslím, že ne nedůležitá, co se týká finanční dotace hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.