Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Na akciu sa veľmi teším, možno niečo zvládnem. Chcela by som ježkov, ktorých nemám, tak sa teším. Lipa je tiež pekná. A čo hviezdičky? Vyšli zo zásob? nechápem tých, ktorí píšu samé zápory ku každej hre. Ani mne sa všetko nepáči, ale sto ľudí, sto chutí. Však ak mi hra nevyhovuje, nehrám, počkám na niečo iné. Kto sa rozhodne plniť úlohy, prajem všetkým peknú hru.
     
    Simissek a .Večernice. tohle ocenili.
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Teším sa, aj keď asi nebudem robiť celú akciu. Ale vlk, ježko (aj keď ich už mám) a lipa super.
     
    Simissek a .Večernice. tohle ocenili.
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Neremcejte porád,taky jsme mohli vyfasovat jinou českou klasiku a místo vlka z tater to mohl být kosmonaut krteček a to by byl mazec
     
    njklmn a .Večernice. tohle ocenili.
  4. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Pajda361
    Přátelé, nevím, co si o tom mám myslet, ale v obchodě i přátelích jsem blokována čímsi - otto_O Where user ID=''35', RT pomoz- je to virus, pak musím skončit- F84, B135
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Viky007,

    můžeš mi prosím vysvětlit souvislost s Českou akcí?
     
  6. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Vím, že sem to nepatří,že jsem zdvojila příspěvek ale to správné jméno, které se i zobrazuje nejde napsat, objevuje se ovečka.
    RT díky a promiň

    Pajda: právě při psaní do této akce se to všechno stalo
     
    Basted23 tohle ocenil(a).
  7. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Do akce jdu ( jako do každé ) jsem ráda za stonek co dává elixír. Konečně. Melu smoothie.
     
    burds a zuzánek10 tohle ocenili.
  8. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Selyn Dyžon :D au au .. tož tedy že bych dnes v podobném duchu udělala pečené koleno s dyžonskou hořčicí ? :D ale pro změnu si k tomu pustím ejsídýsí :D

    abych nebyla mimo téma :D Akce pro lidičky kteří prozatím nemají zmíněné tajemné chlívky musí být tato akce velký hnací motor, ale ti z nás co jíž vlastní zmíněné TCh, převládne spíše setrvačnost, patrioctví a zřejmě náš národní strom a vlajka :)
    Já bych spíše uvítala možnost získání starých receptů jako je langoš a jiné ;)

    Andulíí
     
  9. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Koukám, že emoce jsou v plném proudu. Akci jedu! Vlci a ježci super! A co se týká hnojiva, no, holt česká akcexD
     
    panzerkoby, nena60 a terkacheerka tohle ocenili.
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Většinou plním všechny akce, nejinak tomu bude i u této české. Nebude to ani kvůli vlkovi, těch svých 9 jsem už dala do lišty, nějak jejich krejcarový boom je pryč a vzhledem k jejich apetitu už nejsou tak zajímaví, ježků mám ještě víc, ale je možné, že světlo farmy ani nespatřili, že zatím dřímají ve stodole. Ale líbí se mně ta vlajka, v řádku v nebi je opravdu pěkná, ta se jim vyvedla. A nemít zrovna tu, když mám jiných států z jejich akcí, to by byla škoda.

    Na počty akčních už si začínám zvykat, ale co se mně nelíbí, to je doba růstu 7 hodin u chmele a 4 hodiny u majoránky. Což to by nebylo až tak špatné, kdyby obě akční plodiny se daly dát na všechny plochy, ale když majoránka je vyloučená z Bahamky, tak to znamená, že buď extra letět na farmu sklidit jen chmel na Bahamku a nebo ho nechat chvíli déle zrát a sklízet až s druhou sklizní mařeny. Ale ono se to nějak poddá, zas tak dlouhá prodleva to nebude.

    Hlavně ať padátka padají, určitě jsou v této akci odměny pro mnohé velmi zajímavé a byla by škoda, kdyby to nevyšlo.
     
  11. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Milý Tepui,
    Možná by jsi potřeboval exkurs do českého zeměpisu, dějepisu a vlastivědy....a také gramatiky....
    a) kostka cukru má v Dačicích dokonce pomník
    b) proč Ti napsal Pajda
    c) i při českém předsednictví EU byla kostka cukru v reklamě na toto předsednictví
    d) sklenice mohlY vypadávat tak leda s Y....jednak jsou sklenice neživotné, mno a pak jsou také rodu ženského....tedy je to Y tuplované....
    hezký večera příjemnou hru, vlastenčexD. Zesměšnil jsi dobře sám sebe:music::music:
     
  12. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Já se na akci moc těším. Vlky ani ježky nemám a řada na stonku se mi líbí. N.:)
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akci se pokusím dělat,budu 10 dní v nemocnici,beru si tablet,snad tam budou mít Wifi.Vlky mám ježky taky,tak akorát pro ten stonek.

    Farmerama 96+ *** Bahamarama 233+
    farmařím od 5.10.5010
     
  14. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Viky007 - ja mám to isté. Navyše, keď chcem poslať darček, nemám v zozname všetkých susedov a keď niektorého odkliknem, zasa nabehne ten Otto...... Inak, akcia je vcelku dobrá. Na vlčí výbeh sa veľmi teším, lebo ho ešte nemám. :DLen neviem, či budem bojovat o stonku. Zdá sa mi, že dáva dosť biednu odmenu. o_O
     
  15. samuela15

    samuela15 Zelenáč fóra

    Zdravím Vás, nevím jestli se to tu už psalo, ale v odměnách vidím " KOMBAJN" ,je to samotný kombajn nebo pomocníci??
    Pokud je bez secího strojem, tak je to k ničemu, protože pole 1/1 zasívat a zalívat ručně už mě nebaví a je to i škoda použití MJS???:music:. Co to je poslední dobou za novinku ?, Asi čekají, že si každý dokoupí secí stroj, že ????
    Díky za odpověď
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Konečně jsem se dočkala české akce, takže neplnit ji by bylo jako vlastizrada :p Českou akci prostě dám celou. Líbí se mi řádek v nebi s bylinkovým elixírem, kterého se mi stále nedostává. Ježečci a vlk je taky super. Oba sice už mám, ale aspoň rychleji vychovám zvířátka do úkolu v družstvu ;)
     
  17. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    na akci se moc těším, vlky mám 2 a ježky dokonce 8x ,ale to neva, někomu daruji až bude OD, tak zítra všichni s vervou do toho
     
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte

    Viky007 a Basted23, tento problém je už nahlásený >tu<
    samuela15, v odmenách je len kombajn

    Peknú hru prajem
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  19. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Do akce jdu jako správná vlastěnka,i když z odměn je pro mě zajímavý jen stonek v nebi,lípa a hlavně naše Česká vlajka:)
     
  20. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím farmáři,
    tak akce vypadá vcelku zajímavě, jen mě mrzí, že tam nevidím žádné SK a hvězdičky.
    Nejvíce se těším na vlky, protože ty zatím ještě vůbec nemám. Ježků už pár mám, ale neuškodí mít další. Uvidím, jak budou padat vypadávátka, snad napadají, heh :p
     
    Simissek, nanyblacks a terkacheerka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.