Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Ahoj,akce se mi líbí,vlci přece patřili vždy do našich lesů,proto je vítám,stejně tak ježci.Lípa-náš národní strom-paráda.Chmel taky sedí,prostě se ve mě ozval patriot a budu se snažit akci splnit co se dá.
     
  2. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    S vervou do toho a půl je hotovo,ta druhá půlka (vypadávátka) nevím,tam se můžu rvát jak chci a prd,velebnosti.Nevzdávám se předem,udělám co budu moct.Jinak odměny dobrý,ježky nemám vlky jedny,těším se a lípu jako strom mám moc ráda.
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Moc se na tu akci těším. Už kdysi jsem remcala, že byly různé akce podle států (Polsko, Brazílie a pod.) a jen na nás se kašle, takže z téhle mám ohromnou radost. Navíc je pěkná, a odměny skvělé. Vlčí doupě ještě nemám, nový strom je bezva, a řádek v nebi, po kterých jedu jak blázen, jsou fakt odměny, se kterými se RT vytáhl :) Sice mám málo slepic (spotřebovala jsem je nedávno na krmivo pro anakondy), ale ty udělám jak nic :)

    Takže všem hodně štěstí při akčnění :) A jelikož je to česká akce, tak si ji užijte 2x tolik :)
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Většinou mívám před akcí na ploše všude stromy, takovou kombinaci všech možných xxelek, ale i takový brak (na BZ), jako jsou vonící a cukrové. Ale tentokrát jsem změnila strategii a vytáhla z lišty poklady typu Stříhárna ovcí červená, kde jsem ji vzala, netuším :) A to není všechno, dokonce mám i poho pole s karafiátem a pak teda sem tam strom, i ten óbr. Uvidím jaký to bude mít vliv na granáty, ale kdyby to byl nakonec průšvih, tak mě alespoň potěší ty dvoje vypadnuté červený ponožky...teda doufám, že to padá podle barevxD Myslíte si, že bude někdy i Slovenská akce?

    Jo a boulinku, ty se netěš, co vím, tak ve dvě nejsi u pc, takže co...takže prohraješ :p
     
  5. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak ja se na akci tesim. vzdycky jsem chtela ceskou akci kdyz byly akce ruznych zemi. vlcka sice mam ale budu rada ale kdyz jich bude vic a jezci se mi moc libej. jen je skoda ze ta vlajka jde do stonku. chtela jsem si ji dat na baha protoze stonek prolitnu ale na baha a do parku se koukam vic. no aspon uz vim co budu shanet jestli nekdy bude OD akce. jen sebou budu muset hodit abych to stihla do vikendu. no uvidime :) tuhle akci bych chtela stihnout hodne uz kuli te lipe co je az v poslednim ukolu
     
  6. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Přímo magicky mě přitahuje stonek,takže budu makat a doufat že jej dostanu :inlove: .
     
  7. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj zdravím,i mne se tato akce moc líbí.Ježky mám jenom jedny tak je velmi uvítám,řádek v nebi je super - tím nikdy nepohrdnu,nový strom a vlčí doupě - paráda,jsou to pěkné odměny.Tak ať se všem daří při plnění.;)Hezký a poklidný den přeji.
     
  8. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    ježka - mám
    vlky - mám
    supekrmivo tam není
    tak leda tak stonek - vyplatí se bourat zas celou farmu (předevčírem jsem ji postavil).
    Ale jak se znám hurá do toho (o čem by ta hra jinak byla) - ať žijou zavisláci
     
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak já jsem z akce nadšená.
    1.Byla jsem všema 20ti,aby se vrátili národní akce a hned začli Českem.Paráda.Že by kvůli MS v hokeji?
    2.Chmel,majoránka a české granáty a tady se skvěle trefili.
    3.Vlci!!!! Ty miluju i ve skutečnosti,jsou to úžasné šelmy.Ale zatím se mi na farmě obloukem vyhýbají a tak budu makat hlavně pro ně.
    4.Lípa se taky tématicky hodí,jen mi trošku připomíná jiný stromek(možná hrušeň-nevím)asi se bude trošku plést.
    5.Česká kytičková vlajka je úžasná,ta se moc povedla.
    6.Velké mínus za *.Já už je sice nepotřebuju,ale pořád jsou třeba ostatním a dost těžko se sbírají hlavně těch 300 na runu s poháry.
    7.Další mínus-v odměnách mi taky chybí SK a jen půlka pomocníků-fuj.Asi nám chtěli naznačit,že český člověk sice remcá,ale pak stejně jde a maká,co mu také zbývá,že? Tak si řekli,že jen kombajn bude stačit.
    Ale zatím jsem natěšená,ještě uvidím jestli budu zvládat.A jelikož je to česká akce budu dřít jak děvečka u sedláka na poli :D
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi není co vytknout ! Jen znova se ptám,kdy už si konečně RT všimne,že s Magickým stonkem je něco v nepořádku? Ikdyž to vlastně krásně zapadá do jejich koncepce.Když nepřehledné ,tak projistotu úplně všechno!o_O
     
  11. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Když jsem viděl ježka, tak jsem nadával.. Jak jinak... Vlk to je jiná, toho ještě nemam.. Tak je seberu jinak asi nic dělat nebudu, hvězdy nejsou tak ..
     
    Simissek a .Večernice. tohle ocenili.
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Twinulka - tak prohraju, no a co. Vždyť přece není důležité vyhrát, ale zvítězit .... :p

    Po dobu trvání české akce by se mělo upustit od používání nicků v jazyce anglickém a psát je foneticky v jazyce českém. Takže já klidně budu boulink a třeba takový hráč Casey27 by správně měl být Kasej27 nebo Kejsy27, výběr nechám na něm. To samozřejmě platí i pro ostatní s nicky v jiném jazyce než českém.
    Jdu si pustit kanadskou zpěvačku Selyn Dyžon a sekat zahradu :music:
     
  13. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Musím RT pochválit. Konečně akce za konkrétní odměny. Ježky a vlky mám, ale nevadí. Jen tak dál.
     
    .Večernice. a karolinka120484 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    super bude vlk a lípa a ježci. konečně konkrétní odměny už jsem naházel všechno obr na plochy a do mlejna krmení takže do záftra mám padla
     
  15. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Líbí se mi, že je akce česká, jen se ještě musím rozmyslet, jak moc to budu hrotit - vlky i ježky mám po dvou kusech (měla jsem kliku z tajemnic z jiných akcí), takže to pro mě není taková motivace jako pro toho, kdo je ještě nemá, řádek žádný terno. Líbí se mi lípa a ta česká vlajka. No, propočítám to a uvidím podle nálady kolik toho budu plnit. Obecně to možná není úplně špatná akce, ani špatný odměny, ale já jsem asi ještě trochu rozladěná tím "vylepšeným" mlýnem. To si u mě RT jen tak nevyžehlí.
     
  16. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Jééé,tak to jsem moc ráda za ježečky,ty ještě nemám,nějak se jim ke mě nechtělo,pro mě jsou odměny hodně motivující,do akce půjdu naplno a těším se na zítra.Mějte se, ahojky.:)
     
  17. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    ahojky, Akce je fajn, první česká za tu dobu co hraji, vlajka krásná do sbírky, jen místo vlků nebo ježků mohl být lev. Ten k nám přece taky patří. Lípa je bezva.
     
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    Jakubův kostkový cukr to má jako znamenat co?Že jsme národ zahradkářů to chápu,to je ten Jakub ale nechápu proč jí ten kostkový cukr a zarýpává se pod zem??Takovou národní tradici neznám.Tak pokud nás chtěl někdo zesměšnit tak se mu to povedlo.Mohli vypadávat místo granátu prázdné sklenice od alkoholu vyšlo by to na stejno.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tepui,

    kostkový cukr souvisí například s městem Dačice. Protože v tamním cukrovaru byl roku 1841 poprvé na světě vyroben kostkový cukr.
     
  20. rak328

    rak328 Rádoby autor

    akce vypadá hezky jen bych byla radši kdybych si do stonku mohla dát dekorace z lišty ta je už na prasknutí a další plocha ne a ne zvířata i stromy přibývají ale do akce jdu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.