Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. včela67

    včela67 Aktivní autor

    musí být odevzdáno
     
    Hrnkajda a mirae tohle ocenili.
  2. Milli-4M

    Milli-4M Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    ...tak dík... jdu odevzdat to co mám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/15
    panzerkoby tohle ocenil(a).
  3. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    to je k naštvání - 4 dny jsem byla u našich, skoro jsem nebyla na netu, takže jsem byla smířená, že celou akci zdaleka nedám a teď? K dokončení celé akce mi chybí jen necelých 400 majoránky a trochu více chmelu :( škoda, stonek nebude
     
    Simík21, panzerkoby a Hrnkajda tohle ocenili.
  4. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Tak chci poděkovat ještě jednou všem co mi poslali granáty povedlo se mám stonek že není kombajn mi vůbec nava tak brzké shledání u další akce:p:D
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mi zbylo 768 granátů, udělala bych akci 2x a ještě by zbylo, takto pěkně to už hodně dlouho nepadalo ;)
     
  6. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Akce to byla pěkná a snad po dlouhé době co jsem ji dodělala až do konce. Také chci poděkovat mým sousedům kteří posílali granáty:D. Vysadila jsem ty lípy /snad bych to spíš nazvala lipky/:p lípu si představuji jako obr strom /např. tak jak máme super stromy/,ale to je jedno. Tak zase u další akce milí farmáři.8)
     
  7. donjon

    donjon Zelenáč fóra

    Akce byla fajn, jen mně rozesmálo, když sem si nakoupil místo posledního vlajkového záhonu ke stonku, úplně (nanic) stejnou nálepku. Pro splnění mi pak chybělo 14 minut a můžu se na stonek jenom dívat. Pro mně to znamená kóó´´óónec po 91 lvl. Sorry všem sousedům. Mažu nastavení, lištu a good luck.
     
    fugger64 tohle ocenil(a).
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak můj cíl se mi podařilo splnit, oboje vlkoušky mám a i jednu lípu se mi podařilo získat takže mám radost:music: Jinak akce se mi líbila...
     
  9. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Zdravím, aj mne sa akcia páčila, okrem stonky som splnil všetko. Dekorky som použil samostatne a 2 lipy mi zatiaľ úplne stačia.
    Vlkov som ešte nemal a ježkov mám už spolu 7 v lište. Kombajn som dnes spustil na cca 2,5 dňa takže som v pohode.
    Poďakovanie všetkým susedom, ktorí mi posielali granáty.
     
  10. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Krásný večer všem. :) Akce fajn, plněná už z principu že je Česká. Jen tak pro zajímavost, i když už akce skončila Kouzelný strom mi zrovna věnoval další granát a ty se stále nabízejí jako možný dárek sousedům. ;) Takže díky. xD
     
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak nevím, byla jsem přesvědčena, že jsem splnila všechno kromě posledního kombajnu, ale nikde nemám druhou vlajku. Někde se stala chyba.
     
  12. LadyDrakijon

    LadyDrakijon Pisálek fóra

    Akce se mi líbila, hlavně vlci který mě chyběli. Snad někdy udělají akci s medvědy :inlove:, ty mi nějak utekly... Také stonek potěšil, hlavně s BBZ.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akce pohodova na pestovani i vypadavani, odmeny se mi netrefily do toho co bych chtel, stonek taky zadna slava, ale dobry - mohlo byt hur :)

    Ve vysledku takhle nejak :
    Granatu mam 1630 (chybi 0 ), mam 217% hotovo.
    Stav chmele : mam 10058 z 10000 (100% ).
    Stav majoranky : mam 13738 z 13000 (105% ).
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jedna je dekorka a druhá je nálepka do alba.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A po skončení akce jde sázet chmel i majoránku jako by se nic nedělo.... No kdyby majoránka zůstala ve hře, docela bych to uvítala.
     
  16. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    ohlídej si OaD a pripomen se, medvědů mám hafec, ani nevím,kde jsem je nabral..
     
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, tak hlásím akce byla splněna včas, děkuju za ni, i za vlčky a ostatní.. Stonek funguje a nová akce se blíží.. Viděla jsem, že nejen mrkvička a pšenička, ale i oves a další bude potřeba..tak uvidím, co se podaří...

    Děkuji za uběhlou akci, jsem s ní spokojená, i když místo samotných kombajnů by byli lepší VŠICHNI POMOCNÍCI - myslím, že pro všechny, nejen pro mě.. hlavně pro ty, kteří nemají zásobu kuponů všech pomocníků na delší dobu..

    A děkuji, že nám ještě nechali majoránku a delux chmel. Můžou nám je nechat na pořád, budu ráda.. :)
     
    mirae tohle ocenil(a).
  18. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.