Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak až na 3tí část 3tího úkolu mám vše, i když to v plánu nebylo, nakonec jsem udělala i první a skoro celý třetí úkol. Akce byla v pohodě. Dokonce i vypadávátek je dost oproti jiným akcím.
     
  2. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, tak už mam ježečka, lípy, stonek. Všem dobrý lidičkům a lidičkám moc a moc děkuju

    Jste moc hodný. Ani nemůžu všechny vyjmenovat, protože je vás tolik moc

    Klárka
     
  3. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Do ukončenia poslednej úlohy mi chýba 59 granátov,to už určo nedám,nemám ich už kde získať za tie 2-3hodinky :-( , škoda, snaha bola :-(
     
  4. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Ahoj farmáři, já nestihnu dokončit, koše kupovat nebudu kvůli tomu, mám lípy, vlajku a Jakubův cukr,vlka,toho už ale mám, dokonce i stonek , ale ten je mi k ničemu, protože nemám Muchu. Blahopřeji všem vítězům a děkuji sousedům za granáty, těch mám hafo.
     
  5. nikoleta

    nikoleta Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Prosím chybí mi do získání stonku jen 2 české granáty.....pošle mi je někdo jako dárek....prosím

    prosím o 2 české granáty............nikoleta33
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/15
  6. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Tak jsem krásnou Českou akci málem zvládla celou, ale nezvládla, chybělo mi 14 granátů na dokončení diamantového 2. úkolu. Ani poslední sklizeň v 13.56 hodin nepomohla. Nu což, tak snad příště. Ale pidipolíčka teď hezkých pár dní nechci ani vidět, každý den osévat, zalívat a hnojit několikrát denně stovky pidipolí ručně je o rozum, na nějakou dobu mi to bohatě stačilo. xD

    Poděkování všem, kdo nám tuhle akci připravili, fakt se povedla. :)
     
  7. llew65

    llew65 Vážený autor

    Mirae, akce končí až v 16 hodin.
     
  8. včela67

    včela67 Aktivní autor

    nikoleta...tak jeden granát odeslaný :D krásnou hru
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  9. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tentokrát se povedlo i s rezervou :D ježečka sice už mám ale to nevadí :-D
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  10. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Ilew65, v 16.00 hodin? Já myslela, že ve 14.00! Letím vytrhat dlouhodobky co jsem před půl hodinou zasela a zaset ještě něco na tu hodinu a půl. Díky moc!
     
  11. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Taky se mi povedlo akci zdárně dokončit a granátů ve stodole navíc 479 opravdu ta dodělaná legenda jde poznat na vyskakovátkách,už druhou akci čekám naopak na rostlinky,vždy to bylo naopak,napřed rostliny a pak jsem honila po polích vyskakovátkaxD
     
    Hrnkajda, findy22 a mirae tohle ocenili.
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    akce skončena...přebytek 827 granátů...nemohl bych si je nechat??? :)
     
  13. nomsizi

    nomsizi Zelenáč fóra

    mirae, poslala bych ti granát, ale umím to jen přes přidané sousedy a u tebe je plno, jestli víš jak jinak to poslat, tak napiš :)
     
    Hrnkajda, mirae a pajaable tohle ocenili.
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    fugger64... ještě ti přibudou, akce končí až v 16.00hod. Něvěděla jsem to, ale před chvílí jsem sklízela a ještě padaly granáty, tak jsem koukla do ofi.
    Jinak , já tolik ne , mám navíc jen 380 , ale i to je celkem fajn, jen aby vyskakovátka padala tak pěkně i při dalších akcích.
    mirae .. posílám granátek
     
  15. w.w.a.x

    w.w.a.x Rádoby autor

    ahoj, tak akce v pohodě dokončena a ve stodole je 294 granátů,,,tak a jdeme čekat na další akci, která na sebe určitě nenechá dlouho čekat :D:p
     
    Mana12396, Hrnkajda a mirae tohle ocenili.
  16. včela67

    včela67 Aktivní autor

    nomsizi,,,pošli holoubka a pak si můžeš přidat do přátel,,,těm pak můžeš posílat dárky a nemusíš je mít za souseda
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  17. micka63

    micka63 Rádoby autor

    mirae letí na tvou farmu granát Pozoooor :))))
     
  18. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    .. vždyť vypadají jako klíšťata :D
     
    Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  19. Milli-4M

    Milli-4M Pisálek fóra

    Co přesně znamená, že akce končí v 16.00. ......že do tý doby musim mít odevzdáno.... nebo jen sklizeno....
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  20. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Uf, tak už taky mohu napsat hotovo. Podařilo se, splněno všechno, tohle jsem teda nečekala. Jste úžasní, ještě jednou všem moc děkuji za poslané granáty i za upozornění, že akce končí až v 16 hodin, bez vás bych to měla už od 14ti hodin zabalené a nedokončené. Moc děkuji!! :inlove::inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.