Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Niektoré úlohy nedokončím. Mám však ježkov,vlkov a lipu. ;)
     
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    Bojujem až do finiša, se říká, že? Nebo tak nějak.. Tak po ranní sklizni řepy a stromů a na Baha zvířátek a něčeho na pohopolích (už nevím čeho) byl stav českých granátů 106, od sousedů a přátel dolétly další 4, takže úkol dokončen před další sklizní, která bude až skoro na konci akce.. Mrkvení a pšeničkování se nekonalo a zatím konat nebude.. Jdu zasadit zbývající 2 lípy na mýtinu, kde je již místečko pro ně připravené.. Stonek bude čekat spolu s ostatními, až dobudu šlechtěnce prasátek a kraviček..

    Kdo ještě bojuje, tak přeju úspěch, děkuju moc všem sousedům a přátelům za granátky a vše

    Děkuju za pěknou a splnitelnou akci, ač jsem ze začátku to viděla černě..

    Katko, máš moc pěknou signaturku, díky :)
     
  3. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak akce hotová dnes ráno. Děkuji sousedům za pravidelný příděl granátu. Vlka mám teprve druhého, ten velmi potěšil. Ježci samozřejmě také i když jich už je takové stádečko;). Řádek na stonku je obsazen dekoracemi a přináší první úrodu. Je fakt, že by se s tím stonkem mělo něco dělat. Je tam toho tolik a ne vše potřebné. Funkce seřazení větviček podle potřeb jednotlivých hráčů by více než prospěla.
     
  4. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    Hezké ráno,mám většinu hotovou,jestli dopadají granáty.budu mít všechny lípy.ježky mám taky a vlky to samé.Stonek bohužel,mám opět málo vypadávátek,ale to nevadí,bude další.Gratulace dokončivším a pěsti bojujícím ;)
     
  5. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    dobrá ráno

    ted jsem sklidila růže a mam 623 granátů.
    Moc děkuju všem co jste vstali tak brzo abyste mě poslali granáty. Stihnu ještě jednu sklizen řůže
    , takže bych měla mít i jedny ježečky.

    Jste moc hodný, bez vás bych to nikdy nezvládla.
    Radili jste mi, posílali granaty a koláče. Slíbili jste mi i ježečky abych nebyla smutná. A to jich taky nemůžete mít moc.
    Taky budu pomáhat. Jako vy.

    Děkuju

    Klárka

    A hezký den

    A z párty lístků jsem dostala netopýří jeskyni červenou
    výrobnu prachového peří, ohnivého koně a 3x hnojivo
     
    Naposledy upraveno: 20/4/15
  6. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahoj farmáři, jsem spokojená, mám Lípu, ježka a vlka, ostatní už nestíhám.
     
  7. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Takže ja to nestihnem,i keď úsilie bolo velikééé, zase tie vypadávatka,chýba mi ich ešte 69 kúskov,to už nedám.Som smutná,že s tým nič neviem spraviť :cry:
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Dobré ránko, tak i přesto že jsem na obou farmách jednou sklidila bez MJS musím říct,že vyjímečně akce doknečna přesto,že na jedné farmě nemám kombaj, a pomohlo mi,že byl v odměnách,ta rychlá sklízen je velká pomoc a rychlé setí ručně je také dobrá věc /kdysi to nebylo/ /úplně koukám, jak mám 250 granátu navíc většinou končím na vypadavátkách tím samozdřejmě děkuji sousedům;)největší radost mám z vlků..ještě ptakopysk a budu mít všechny...kdo finišuje držím palečky...
     
  9. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,i když jsem začala s jednodenním zpožděním,akci jsem dokončila už včera,konečně mám vlky a ježky,lípa také není k zahození a ještě mi zbylo hafo hodin kombajnu na sklízení.Ještě dojedu mrkvovku a uvedu farmu do původního stavu.Pěkný den:)
     
    Hrnkajda, Helena1313 a Simík21 tohle ocenili.
  10. lada123

    lada123 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak já už taky slavnostně končím, trochu jsem se přepočítala a chybí mi 50 majoránek. Naštěstí super hnojivo to zvládne :)
    Ješte tu budu hodinku než to dozraje a pak hurá práce, pokud je někdo, komu chybí rubínek a pomůže mu ode mně, tak si pište, pošlu :)
    jahoda123
     
  11. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Pěkný den všem, akce se mi líbila hlavně proto, že konečně mám vlky. Moc mě potěšila lípa. Škoda, že místo kombajnu nebyli všichni pomocníci a také nemuselo být tolik stájí od jednoho druhu. Splněno mám od včerejška, ale to klikání na pidipolíčka mě opravdu nenadchlo. Držím pěsti, ať všichni zdárně dokončí.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, akce vydařená. Dá se polemizovat nad vzhledem lípy a jejím počtu a počtu ježků a vlků, ale určitě je z nich radost veliká.
    Po dlouhé době jsem si přečetl komentář (popis) u jednotlivých úkolů a také jsem pyšný na české kořeny, :) což nemůžu říct o odnožích tohoto státu.
    Tak se těším do Švýcarska
     
    Naposledy upraveno: 20/4/15
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky a hezké ráno. Akce slušná , vlky jsem díky akci rozmnožila na 7 doupat , lípy plodí a snad bude časem nějaký upgrade , jsou opravdu mini, na ploše se snadno přehlédnou. Granátů navíc do této chvíle 320 . Řádek v nebi se mi hodí , bylinkový elixír je u mě stále protěžován, takže každá kapka navíc je fajn.
    Přeji všem, co ještě narychlo dodělávají, ať stíhají. Sousedům děkuji za dárky a omlouvám se těm, na které se nedostalo každý den...je vás moc a musím vás podělit. Hezké pondělí přeji. Eva
     
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    tak naštěstí mi granáty pěkně dopadaly. Trochu jsem se bál, jak to s víkendovou pauzou zvládnu. Takže velká spokojenost. Jen mě stále dost mrzí, že akce jsou bez hvězdiček.
     
  15. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    ahoj všem taky mi ještě chybí 30 granátu, ale už nevím zda to stihnu:cry: ale co je to jen hra, tak ti co už mají hotovo tak gratuluji a ti co ještě finišují tak hodně sil a úspěchů do konce.Jinak super akce,až na to zpoždění a hvězdičky které se opět nekonaly. TxDak zase u příští akce;).
     
    Hrnkajda, pajaable a Helena1313 tohle ocenili.
  16. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    chmel: Ideální stav 9590
    majoránka: Ideální stav 12467
    granát: Ideální stav 719
     
    Hrnkajda, pajaable a Helena1313 tohle ocenili.
  17. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Taky moc děkuji kdo mi poslal granáty moc mě to potěšilo. Jinak přeji všem krásný pracovní týden a těm školním hodně štěstí v učení a samé dobré známky:D i když i ty ostatní se musí rozdat. :p AHOJKY
     
    Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To bude prííma, až si sednu někde do stínu lípy, s pěkným vlkem na zadnici přímo na spícího ježka .... :music:. Raději to nechám v liště,
    jeden nikdy neví, co se všechno může stát.
     
  19. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ten kdo dělá grafiku farmy, zřejmě nikdy neviděl lípu. Takový zakrnělý stromek :)
     
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já už mám hotovo dva dny,ale čekám na konec akce,kdy si těsně před koncem odkliknu poslední kombajn.Akce vpohodě a teď jsem zvědavá co nám RT připraví na šlechtění;)
     
    Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.