Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kominík73

    kominík73 Rádoby autor

    Konečně mohu zvolat hurá, mám hotovo.. i když jsem dle předběžného plánu měla mít vše již v sobotu dopoledne.. jenže to by u nás nesmělo čas od času stávkovat internetové spojení.. no tak všem ostatním držím palce a jdu trochu užívat slunečního záření k nasosání energie na další akci.. určitě na sebe nenechá dlouho čekat, že?..
     
  2. babijar

    babijar Zelenáč fóra

    Akce solidní, jen si myslím, že plodina kterou pěstujeme není majoránka, ale nádherný exemplář mateřídoušky, skoro cítím, jak krásně voní na prosluněné mezi, majoránka voní na zahrádce ale takhle krásně asi nevykvete.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, to máš jedno majoránka červená, mateřídouška zelená, barvy jsou prý relativní. vezmi si třeba černý tulipán a vyjde to nastejno. Nebo ne?????;):)xD
     
  4. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    K dokončení úkolu mě chybí 32 granátů a budu mít hotovo, za vlky a ježky jsem vděčný, pořád se mi vyhýbali :):(
    farma dáno skoro do původního stavu, zatím nic nepěstuji, ale doplňuji zvířátka do stodoly na příští týden ;) takže mám na všech plochách zvěřinec :D
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    jen k těm debatám o květech majoránky. Co třeba taková Majorana hortensis
    [​IMG]
     
  6. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    Heurééééka, konečne som pochopila prečo tím Chip and Dale vymysleli prihlasovanie sa na fórum cez farmu. Nakoľko som sa tam za posledné dni, niekoľko hodín nevedela dostať tak som ani nevedela o tom napísať a čo sa nepíše to sa nevie. Bravúrne zosnovaný plán...
    Akcia ukončená niekedy včera okolo obeda. Šutrov mám okolo 300 navyše a s majoránkou som to kapánek prehnala tak 2000 mi leží v stodole. Budú aspoň bodíky a grajciariky. Susedom a priateľom dobrej vôle za pomoc ďakujem a zvyšku prajem krásny víkendový deň.
     
  7. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ted mam 545 granátů, vypadá to nadějně, že jo?
    A ted ještě jeden z Ostrova z cukety. Jenom jeden granát a jeden cukr.


    Děkuju všem kamarádům a kamarádkách i těm co jsem jetšě neznala za pomoc a rady a granáty. Budu oplácet, děkuju děkuju

    Klárka
     
  8. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkné odpoledne všem, včera odpoledne jsem tuto pohodovou akci dokončila. Moc se mi líbila, pěstování šlo jako po másle, granátu už mám 264 navíc. Řádek na stonku s elixíry je moc fajn, jsou pořád potřeba. Přeji všem co ještě plní, ať padají krásné červené granáty o sto šest. :):)
     
  9. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj farmáři, akci jsem tentokrát zvládla rychle, před 2 dny jsem již měla hotovo, granátky padaly jedna báseň, jen ty ceny mohly být zajímavější :( . Tak alespoň ta lípa bude zasazena :D Pěknou hru
     
    Hrnkajda, pajaable a Janina0971 tohle ocenili.
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Vefro_CZ,
    prosím odstraň volné řádky na obrázkem ve svém podpisu. Děkuji
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj krásnou neděli,tak i já v pohodě hotovo,akce v klidu,jen ceny pro mne nic moc,ale už ze zvyku vše plním a ještě pomáhám kamarádům tím že jim posílám dárky,všem co ještě finišují přeji hodně štěstí...:D
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
    Hrnkajda, .mama789. a pajaable tohle ocenili.
  12. j.e.z

    j.e.z Rádoby autor

    akce na pohodu,,,včera ráno jsem skončila ..vypadávátka padala krásně takže žádný stres :D,,,, všem co ještě nemají akci hotovou držím palečky aby stihli dokončit ;)
     
    Hrnkajda, panzerkoby a pajaable tohle ocenili.
  13. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak jsem taky dobojovala :)řádek mám aktivován, i s malým renoncem skoro celé hotovo (u 1. a 3. jsem dělala jen stříbrný) ;)

    až na začátek a závěr (rozpěstování na velkých, jedna ruční sklizeň pidipolí) jsem jela na pohopolích, u chmele s SH a vodou a u majoránky s hnojem a vodou... na farmu tak musela jen 2x denně, což vzhledem k šíleným směnám v práci bylo jediné možné:p

    pro ty co pěstují až do konce:
    chmel: Ideální stav 8540
    majoránka: Ideální stav 11102
    granát: Ideální stav 641

    držím palce ;)
     
  14. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, i já už mám hotovo. Akci jsem jako vždy dělala celou. Líbila se mi. Ceny nejsou až tak, ale řádek v nebi se mi líbí. Držím palce všem co ještě hrají, věřím, že jim to vyjde tak dobře jako mi. :)
     
  15. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    ve vysušeným triku..
     
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak mám také už odpoledne hotovo stonek je aktivován jen jsem vynechala u 4 úkolu zlátý i diamantový cíl ježečky už mám asi 2x jinak akce bezva vše jelo jak po másle :DLípa je už na louce a vše v klidu :music:Všem gratulace Janča
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já už mam taky hotovo kolik čeho psát nebudu protože je mi teď na nic a nemam na nic náladu a nic mi nejde. :(
     
  18. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Také hlásím hotovo. Pro mě byla zajímavá jen lípa, zvířata šla do lišty, stonek zaktivuji ráno. Ale i tak radost z dobře dokonané práce.
     
  19. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Tak ja som tiež dokončila včera akcia to bola pekná a v pohode , všetkým peknu hru
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, pěkná pohodová akce. Zvládla jsem všechno - jen ježky jsem vynechala -mám je 5x. Hlavní cíl vlk a lípa splněn. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.