Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Hótóvó.Těch pár slepic dopěstováno. Stonek aktivován,vlci i lípy mi dělají parádu na mýtině.Slípky jsem tam vlkům taky nechala,aby si chudáci měli co ulovit,až je ta jejich namletá strava přestane bavit.
    Krásnou neděli vinšuji.
     
  2. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    To Marcelina0007: Ptakopysk není pták. Je to přece savec!

    Akce je hotová. Vrátil jsem zpátky všechny stromy a využil kombajn z prvního úkolu, takže mám před sebou tři dny pohody bez klikání.
     
    Hrnkajda, pajaable a evainfo tohle ocenili.
  3. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    Ahojte, akcia tiež už hotova:) ešte včera, odmeny super, s hviezdičkami by boli ešte viac super.RT milo prekvapilo a nabuduce môže byť ako odmena aj ptakopysk alebo kivi, treba ich do uloh v družstvu ;)
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou neděli,
    mám dotaz jak má fungovat ten kombajn?Sklidit s ním jde,ale zaset musím ručně,není to nějaké zvláštní?Vždycky fungují všechny funkce.Je to nyní jinak?Děkuji.
     
  5. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    pre tepui:
    tentokrát sme dostali ako odmenu len kombajn (trošku je to na hlavičku, ale na to si budeme musieť asi zvyknúť), nie všetkých pomocníkov, takže musíš siať ručne
     
  6. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    To Tepui: Souhrnný název je Pomocníci.

    Pomocníci jsou celkem čtyři: Kombajn, Secí stroj, Chovatel a Stavitel.

    V této akci byl v odměně pouze pomocník Kombajn.
     
  7. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať,použi u svojho príspevku voľbu upraviť.Ďakujem
    Akce je zajímavá mimo jiné i tím, že se člověk dozví, jak se na nás dívají jinde.
    Např. že typicky českými zvířaty jsou slepice a prasata, národním tvorem jsou ježek a vlk... Strýček Komenius je zřejmě ten krtek, co vykukuje z českého vynálezu kostkového cukru... Trefili se snad jedině snad s Muchou - a pak ještě českými granáty a lípou. Wunderbar!

    A Pajda se odmlčela.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/15
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  8. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,
    tak mam ted 505 granátů, nic moc. Ale pořád se nevzdávám.

    Všem držím palce at vydrží jako ja

    Klárka
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj MartinVydrz,

    když tam důkladně čteš fórum, že víš co bylo někde na začátku této diskuse, tak bys mohl vědět, že jsem chlapeček :D
     
  10. marcah

    marcah Pisálek fóra

    Akce se mi líbí,již mám splněno 5 úkolů.Abych získala stonek chybí mi 120 českých granátů.Pomůžete mí.Děkuji Marcah
     
    Monča*** tohle ocenil(a).
  11. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Na získání stonku potřebuješ minimálně 598 granátů (10700 majoránky a 7700 chmele) a to ti snad dopadá. Jsou v to započteny i všechny úkoly s potřebnými dekorkami. Tato cesta obchází ježky, tak ty bys uviděla zda na ně budeš mít dost k dodání (+32g, 500m, 550ch za alespoň jeden výběh). Zybtek už bude třešničkou na dortíku. Mě to dnes napadalo a mám už druhou akci splněno vše.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/15
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj marcah,

    žiadosti o darčeky je dovolené pýtať v jedinej téme na to určenej a to zasílaní a výměna dárků .
    Prosím o rešpektovanie a dodržiavanie rozdelnia sekcií, ďakujem.
     
  13. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    děkuju Tavosi, udělám to nejdřív jak ty píšeš.
    nemám toho víc, tak ježečci budou jindy.
     
    Hrnkajda a Monča*** tohle ocenili.
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, akci jsem dokončil již včera dopoledne, kdy jsem vypěstoval poslední majoránku. Tu akci celkem lze pochválit, jen to bezobsažné pěstování, pořád dokola... to nebylo zrovna to nejlepší, co mohli z RT předvést. Odměny fajn, vlky jsem neměl a stonek s ježky jsou také dobří. Granátů mám zatím navíc 206 kusů, poněvadž pěstuji olověnec, toho je do úkolu třeba opravdu hafo. Střídám to se sněženkami a zimním jasmínem. Taky zásoba vanilky a ananasu je fuč, proč nemá den 48 hodin? Zdravím všechny pěstitele a pěstitelky. Trepifajksl:)-D)
     
  15. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    no tak já hotovo ještě nemám, protože jsem tydýt xD a při ranní rozespalosti jsem si spletla chmel s marjánkou a vhodila ho do úkolu místo ještě jedné otočky... takže znova rozpěstovat atd., ještě že je tam ta 10ks záchrana ;)
     
  16. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ahoj, to jsem si po ránu udělal ale ptákovinu, včera jsem si zasel poslední dvě pole chmele, a ráno jsem se nepřesvědčil, jestli to už stačí a osázel jsem vše, co šlo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak teď čekám s finišem - ještě přes tři hodiny, bych se nejraději neviděl. Chtěl sem zasázet dlouhodobky, abych ta pole chvíli neviděl. No, za zaváhání se platí. Jinak stonek maká, vlci a ježci jsou u těch ostatních v liště, čekají, až uvolním prostor. Lípy jsou krásné a sledovat jejich jednotlivé proměny taky není marné. Už aby kvetly ty reálné, abych si vyčistil plíce od smogu. U nás je krásně slunečno, poměrně chladno, ale to nevadí. Jdu něco dělat. Tak papa všem pracujícím, je nás čím dál tím méně. Kutílek1929
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No cas jeste je, napestovano maji ti mene rozespali urcite vsechno a i kdyz ne, tak to uz by se melo stihat, vic nez den casu - a trocha prodlouzeni o hodinu by se taky nekomu mohlo hodit, kdyz chodi z prace....
    Granaty padaj slusne, darkama se da hodne podporit (cim mene chteji tim vetsi maji darky vliv) a tak to jeste muze snizit vyber ukolu ktere se nemusi delat - ale to chce dobre promyslet, tedy zda dekorky a stonek, nebo chlivky, nebo kombajny...

    Vypadavat ma 125 granatu/den, v tuto chvili ma byt 604 ([5.ukol]+47 ) nebo chybet 146, mam 1332 (chybi 0 ), mam 177% hotovo.
    Stav chmele : idealne 8048 kusu (1667/den, [5.ukol]+48 kusu ), mam 10058 z 10000 (100% ).
    Stav majoranky : idealne 10462 kusu (2167/den ), mam 13738 z 13000 (105% ).
    Zatim uplynulo 80% casu, zbyva 28 hodin.
     
  18. marcah1

    marcah1 Zelenáč fóra

    Akce se mi líbí,hlavně odměny jsou zajímavý, už mám vše splněno.V posledním úkolu mi chybí 70 gránátů,abych získala stonek,pomůžete mi farmáři.Děkuji Marcah1
     
  19. xerox43

    xerox43 Pisálek fóra

    Ahoj,tak jsem akci právě úspěšně dokončil.Odměny jsou super,nic z toho ještě nemám.Sázení pořád dokola mi zas tolik nevadí jelikož další soutěž bude zase úplně rozdílná tak bude čas zrelaxovat.Držím palce všem co ještě finišují.
     
  20. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. tak po sklizni chmele ze všech minipolí a stromů na všech 4 plochách mám 39 granátů.. Má jich být 120 do posledního diamant. úkolu.. Tak mám naději, že se to podaří tentokrát. Díky moc, Tassadar11, za info, že granátů má chybět 146.. Tak jsem v normě :)
    Tak doufám, že to zvládne i Klárka všechno.. i s ježečky a vlky.. já je mám zatím v liště, když mi ještě dobíhá MJS a krátkodobky..

    Edit.:
    hmm, tak z hroznů na Baha nevypadl ani jeden granátek.. :( Uvidím, jak bude z ostatního..
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.