Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, netrefili, co nemám. Z vlků jsem se radovala teď při poslední akci, konečně jsme je získala. Tedy teď je zklamání, že nedostanu něco, co nemám, ale zase jen další vlky. Ježky mám bohužel několikery, plánovala jsem je vyměnit při obchodovat a darovat, což tímto padá. Takže jen ta lípa, ale tady bych taky víc ocenila strom, který už ve hře je a já ho nemám. Nešlo by to někdy udělat jako objednávka? Že by člověk vyhrál jednu stáj nebo strom dle vlastního výběru?
     
  2. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky

    já nevěděla že je strom lípa, líbí se mi to, a doufám že zvládnu co nejvíc. Moc se mi líbí dekorace. Jenže tolik prasat, hrůza. A došlo mi krmivo. Proč jsem se nekoukla kolik mam. Budu muset udělat počítání ve skladu. Infuturu, asi

    Nemám vlka, nemam jezka. Takže když se budu snažit tak možná...
    Klárka
     
  3. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak mě se akce líbí...vlka dostanem po dvou kouskách což je velmi pěkná cena...vlka mám jednoho,ježka 5x,ale je mi úplně jedno kolik těch chlívků budu mít v liště,protože se určitě hodit budou...jsou tet úkoly kde tyto zvířata chtějí takže za mě čím víc chlívků tím líp a v TCH štěstí nemám takže já jsem za tyto odměny hrozně ráda a těším se....do akce půjdu i přesto,že rozpěstovávat budu určitě později kreje se mi to z doktorem,ale i tak se vždy stíhá;)
    Řádek se mi také líbí,protože budou dávat elixíry kterých je dost potřeba :)
     
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, na akci se těším moc, odměny i z řádkem na stonek jsou opravdu pěkné. Jen je mi líto, že znovu nejsou hvězdičky. :);)
     
  5. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    kod je Mill2015
     
  6. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak já jsem rozhodně nadšená :) Vlky naháním od doby, co přišli na farmu a ne a ne je chytit - plaché šelmy... Nestihnu začátek akce - škola, bodlo by kdyby to dávali později, ale díky kukajdám mám legendu na 30/30 takže s vypadávátky by neměl být problém. Pokud se jim do toho nevloudí chybička, dávám už dopředu palec nahoru ;)
     
  7. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    I když mám vlky, tak se mi akce líbí, po letech konečně akce česká a s českými rostlinami.
    Jen ten stonek by se už měl dát sklízet kombajnem, když ho kupujeme
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  8. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Také jdu do akce na plné vidle;) Trosku akci zkratim, protoze jdu po vlajce a lípe.
    Ale odmeny jsou hezke tak se treba rozhoupu a udelam vsechno. Jezku a vlku mam plny les...ale oni se neztrati.;)
     
  9. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Já jsem nadšená, konečně budu mít vlky, ty nemám. Ježky mám 6x, ale nevadí, při O+D je budu moci darovat. Tera:)
     
  10. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, další akce na kterou se opravdu těším. Vlky mám jen jedny, opravdu se mi hodí, ježci také. Řádek s elixíry je bezva, a náš národní strom je také pěkný. Teď už se jen dobře připravit. :):)
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak konečně .... konečně jsme se po letech dočkali i my .... konečně česká akce. Až mi z toho štěstí vyhrkly slzy do očí. Jako správný Čech samozřejmě hraju, protože "Kdo nehraje, není Čech" :music:.

    Těšit se začnu až zítra přesně v 13:59, z vlastní zkušenosti vím, že pokud jsem se někdy na něco těšil, tak se to vždycky ve finále
    po ... nepovedlo :D
     
  12. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Akce hezká, ale bez hvězdiček, které bych moc potřebovala. Půjdu jen do začátku - do získání dekorky vlajky, na to mi těch 6 dnů stačí, bourat nehodlám, spíš přidám chlívky pro prasátka na prodej. Vlky i ježky mám, je mi líto lípy, ale něco musím oželet.
     
  13. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj tak se taky na akci těším sice vlky a ježka mám, hodil by se mi takový kohout ,ale co lípu nemám a magický stonek se taky hodí
     
    Simissek a evainfo tohle ocenili.
  14. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Odměny dobrý, až na ten kombajn...hodil by se i secí stroj, takto je to o rozum na pidipolích.
     
  15. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    super teším sa, len škoda, že nie sú hviezdičky, som síce 90 level, ale stále mi ich veľmi veľa chýba. ale odmeny stoja za to, vlkov nemám, ježkov áno, ale nikdy ich nie je dosť, keďže treba do úloh dodávať. ja sa veľmi teším
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No sláva!!! Konečně se dopracuju k vlkům, ti jediní se mi stále vyhýbají. Tahle akce se mi líbí (zatím) a lípa mi chyběla ve sbírce - je to jeden z nejkrásnějších stromů, bez té by ta farma byla neúplná, nevoňavá, prostě neee naše!!

    pro bbowling:
    začala bych se těšit raděj asi až 14.01 - myslím, že 13.59 ještě nic nezaručí:)
     
  17. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Líbí se mi květinové ztvárnění naší vlajky. Srdéčko se chvěje.....Budou vlci a hlavně LÍPY. Jasně, mohlo by být více BZ, BBZ, ale neva. Také jen kombajn /tuto nemám předplatné/. Těším, těším se na akci. Ty lípy mě až dojímají. / Je to pro mě předkolo pro MS hok./.
     
  18. pako

    pako Zelenáč fóra

    na akci se těším, jako vždy. Dnes po hodně dlouhé době jsem pročítala příspěvky k akci a zaujaly mě nářky poměrně dosti hráčů kvůli nedostatku hvězdiček. Já mám hvězdiček habakuk a ani pořádně nevím, k čemu jsou mi dobré. Co jsem chtěla, vždy jsem si bez problémů na stromě aktivovala, co mi připadalo zbytečné, zůstalo bez aktivace. Možná proto mám hvězdiček dost a nyní nevím, co s nimi. Poučí mě někdo? Děkuji
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj,
    prolítla jsem komentáře, dle mého akce na pohodu ač nejsem tentokráte připravená, jela jsem slepice a králíky na ty potvory kobří (anakondy) Takže obr stromy řvaly z lišty, tak už nás zasaď :D Nesazadila :D čili mám 10 SH :D neva po první sklizni přibude dalších 250 SH takže tentokráte pojedu opravdu jen na rozjezd a pak pomaloučku polehoučku :D i tak odhaduji max 3 dny spíše dva ;) a chybějících 20 prasat mám za chvilku

    Odměny - tak nějak ani nevím, vše mám, ježků 9 a vlky dva ale jen ty namalované, pravé díky bohu ne :D Kombajn bude zřejmě pouze opět kombajn bez setí, takže to je dar nedar. Jediné co na co se moc těším je naše Lípa :) Nevím nevím, nadšená z akce moc nejsem, že by nebyla ta správná motivace???
    Zřejmě ;)

    Andulííí
     
  20. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    pako Na fa. babičce mám také mnoho hv. navíc. Tato fa. je pokus o to, jak to mají dnešní začátečníci. Věř mi, že to není tak jednoduché je získat /ceny na trhu jsou ve všech položkách o hodně navýšené, než to bylo.....atd./. Nedávno tady psal farmář ze Slovenska o tom, že by už nevěděl, jak tuto hru začít hrát. Naprosto souhlasím. Možná je ale ta chyba právě ve mě, že tak trochu vím, jak to chodí.... Vím, že tady budu mít problém s vypadávky, ale LÍPY a vlci budou. A budou....
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.