Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Viky
    buď trpělivější - moc rychle klikáš - než najede nová kytka, tak už klikneš a skočí ti tam proso. Prostě zpomal - klikni na kytku až ji tam máš ustálenou. A bacha na dvojklik!

    A abych nebyla mimo téma - tak lidičky, mám hotovo!!! Jupíjupíjou...konečně mám vlčí doupě, které se mi doposud vyhýbalo.
     
  2. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dobré odpoledne.

    Dorazila jsem z práce. Sklidila a zasadila majoránku a na baha Chmel Delux.
    Majoránka - 10185 - a zaseto všude kde to jde.
    Chmel Delux - 7039 - a zaseto na Baha.
    Granátky - 619.

    Teď jdu vyhodit kopyta, nejspíš usnu. Takže až se vzbudím, posklízím, zasázím, naplánuji zítřejší práci, aby mi to klapalo a byla jsem co nejrychlejší.
    Všem comají volno, tak přeji krásný volný víkend.
     
  3. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Margziam: Lepší než lipová semínka je namočené a změklé "Nové koření". Nejenže hezky vypadá ale i hezky voní. Obzvláště když se proloží hřebíčkem.

    [​IMG]
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Už je to tady, už je to tady :) Konečně hotovo, jak já jsem si oddychl. Taková makačka si zaslouží pořádný odpočinek, vidle házím na hnůj a odcházím na nějaké to pětipivo.
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    majoránka: Mám 14739. Ideální stav 6734. Plním na 218,9% Hotovo 113,4%
    chmel deluxe: Mám 10306. Ideální stav 5180. Plním na 199% Hotovo 103,1%
    hansgranate: Mám 665. Ideální stav 388. Plním na 171,4% Hotovo 88,7%
    trošku jsem přejel ale což jdu taky na pivo čao
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, špatně spočítáno, takže mi chybí pár superchmelů. Nevadím, hodím je ještě na noc na ostrov a holt to bude až zejtra. Nejvíc mě těší, že jsem mohl zase překopat farmu a už pěkně zraje 16 kotláren. No a protože potřebuju do polívky pouhých 42 kotlíků, tak bych měl mít koncem víkendu konečně ty růžové oslíky a kotlíky, jupí, jupí.
     
  7. artex

    artex Perspektivní autor

    -tak a napěstováno, jdu to tam naházet. :)
     
  8. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj tato akce byla docela zdařilá i přes to,byly rozdílné časy a majoránka se nedala pěstovat na Baha ,takže se to hůře pěstovalo,ale už je hotovo ,jen ještě 26 vypadávátek a bude stonek.Všem farmářům přeji aby jim to dobře padalo a hezký trochu slunečný víkend.
     
  9. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný večer všem....tak akce zdárně u konce...moc pěkná líbila se mi a jsem spokojená,že to byla česká akce...takže vše napěstováno a jdu to naházet do úkolu:music:[​IMG] [​IMG]
    Do konce akce pojedu plodiny a pak se musím tvrdě pustit do zvířat;)Všem přeju krásnej víked;)
     
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    asi budu jediná, ale nevadí mi to. akci mám hotovou, ježky jsem nechala v úkole, do lišty je nechci, akční už taky pěstovat nechci. i když česká akce, tak mě se nelíbila. chtěla jsem stonek, tak ho mám, dekorky už jsou v něm zabydlený, ale radost z této akce vůbec nemám. ono je to možná spojené i s kroky, které rt provádí, ale tahle nechuť mě drží už dost dlouho. třeba se to při šlechtění zlepší, uvidíme.
    všem kdo má hotovo gratuluji, těm, kdo finišují tak držím pěsti :)
     
  11. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    Já nefinišuju, mám móoře času.:p No a kroky RT - dospěla jsem k názoru, že ať si kráčejí, kam chtějí. Už vidím, jak se hráči, kteří se furt drží jak helvítská víra, budou skládat na zakoupení licence, až to jednou BP definitivně složí.xD
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Chmel vysel na baha, dokonce jsem i par zase vytrhal, ale ta kratka, nestihal jsem ve spravnym case otocit, tak jedna chybi... no tak zitra to bude, z odmen jen ten podprumerny stonek, zbytek zustava v liste, neni kam to davat...
    Ale lipu na tu musim najit misto, ale kdeee!?
    A na co bych nasel misto, to v odmene neni a z TS nepada, no :)


    Vypadavat ma 125 granatu/den, v tuto chvili ma byt 401 ([4.ukol]+19 ) nebo chybet 349, mam 855 (chybi 0 ), mam 114% hotovo.
    Stav chmele : idealne 5339 kusu (1667/den, [4.ukol]+39 kusu ), mam 10058 z 10000 (100% ).
    Stav majoranky : idealne 6941 kusu (2167/den ), mam 10481 z 13000 (80% ).
    Zatim uplynulo 53% casu, zbyva 67 hodin.
     
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem pěkný zbytek večera,tak akce konečně hotova,nebyla to špatná akce,i odměny byly dobré ,ale RT občas hráčům hru trochu znechutí,různými úpravami.Ale co alespoň jsem získala vlky neměla jsem.Takže něco špatné pro něco dobré.Ale chválit RT nemá cenu akce byla zpožděná a ty různé časy .bez možnosti pěstovat na Baha majorán ,tak to zrovna dobré řešení nebylo,alespoň mně nevyhovovalo.Kdo ještě čeká na granáty tak ať mu to padá.
     
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    Kulasec - děkuju moc, vypadá to pěkně. Ale dneska už to Nové koření je asi jenom moc malinké. Takové veliké jako na obrázku bývalo kdysi dávno.. A ty hřebíčky krásně voní, i ty hvězdičky krásně voní. to vím..
    A ta lipová semínka nevoní? Myslela jsem, že taky voní, když jsou z lípy, jejíž květy voní krásně..

    Tassadar - ono zatím uplynulo jen něco málo přes polovinu času? Připadá mi to, jako by ten čas letěl a zůstávalo ho už málo. Tak díky moc za informaci. To jsem ráda, že je ještě skoro polovina času...

    stepenkas - Ty myslíš, že to BP definitivně složí? Jako že bude tak znechucen a otráven našimi stálými protesty a žádostmi a naštvaností a že jim nechceme platit? To bychom potom přišli o všechno, co jsme kdy do toho vložili.. Čas, námahu, touhy, přání, naděje, ... a mnozí i hodně peněz... a přišli bychom o naše farmy, fotoalba, i forum.. a co všechno ještě.. Protože kdo z nás by to mohl vést tak, abychom byli všichni spokojení? Nevím..

    Jinak z akce už mám dekorky na Baha dvě, před chvílí jsem dodala druhou (tu malou s kostkami cukru), ale na tu třetí mi chybí skoro všechna padátka.. tak jsem zasela na farmě cukrovou řepu s vodou a uvidím, kolik z ní vypadne, až ji sklidím.. Na Baha asi zůstane nový chmel - zatím je tam nejdelší..
     
    evainfo, Hrnkajda a findy22 tohle ocenili.
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj všem , hlásím hotovo , akce hezká , odměny také , ve stodole zůstala ještě hromádka granátů .
    Snad mi je tam slepice nesezobou .

    [​IMG]
    Přeji hezký zbytek večera a ať těm, kdo ještě akci nemají , granáty dobře padají.
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Margziam, odpovím ti na tvůj dotaz.
    bohužel nikdo, protože co komunita, to názor a každý to chce po svém a když tomu tak není, tak hned njn, my jsme malá komunita, nám nikdo nenaslouchá, jenže ono to tak není jenom o velikosti komunity jako o tom, kolik komunit se na určitém nápadu sejde názorově. To ani nemluvím o tom, že názorově se nemusí sejít ani komunita, jak je patrno kolikrát z hlasování a anket.

    Hotovo nemám, možná dneska dopěstuju a pak budu ještě čekat na padátka, nechvátám nehrotím, vždycky to nějak stihnu, takže kdo nemá hotovo, nesmutněte, stále máte dost času :)

    Příjemnou hru danda

    PS: lacrí bacha na straky, radši si udělej krásnej náhrdelník, bude slušet :inlove:
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak hlásím hotovo :D. Dneska jsem vše dopěstoval a granáty padaly taky hezky, takže nebyl problém to tam naházet ;). Lípy i vlci na ploše :). Tentokrát spokojenost se všemi odměnami včetně stonku, protože i ten je super. Tato akce se moc povedla a kéž by bylo více takových akcí :).

    majoránka: 13 044 / 13 000 ( chybí 0 )
    chmel deluxe: 10 238 / 10 000 ( chybí 0 )
    český granát: 789 / 750 ( chybí 0 )​
     
  18. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem po příjezdu domů sklidila, zasela a dodala do úkolů a koukám, kolik toho mám navíc..... už mi to nemyslí..... to je tím, že sklidím, zaseju, jedu pryč, přijedu, sklidím, zaseju a zase jedu....
    Chybí mi 8 lesklých kamínků a bude hotovo :)
    Přeji všem krásný večer... u nás je pohádkový.... a pohodovou hru ;)

    majoránka: Mám 13847. Ideální stav 7007. Plním na 197,6% Hotovo 106,5%
    chmel deluxe: Mám 12073. Ideální stav 5390. Plním na 224% Hotovo 120,7%
    české granáty: Mám 742. Ideální stav 404. Plním na 183,7% Hotovo 98,9%
     
  19. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Danda-novis: Jaký, že jsme malá komunita a nikdo nám nenaslouchá? Snad by za ty prachy, co do toho vrážíme, alespoň naslouchat mohl. Uznávám, že se vesmítr netočí podle nás, ale snad ještě máme nárok neco ríct, ne: Nevím, kdo to říkal, asi Voltaire: Absolutně s vámi nesouhlasím, ale do poslední kapky krve budu bránit vaše právo vyslovit a obhájit svůj názor.
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím dohousli, asi si mě nepochopila, to, že jsme malá komunita čtu jen tady na fóru, tak sem to i myslela. Nikdy sem nezaregistrovala, že by mi někdo z vedení řekl, že jsme malá komunita a neklade se na naše požadavky a přání důraz. :) To je pouze reakce hráčů, když něco nedopadne tak, jak se vyhodnotí z našeho herního fóra. Tak sem tím chtěla pouze říct, že nezáleží "jenom" na naší komunitě, ale i na ostatních herních komunitách.

    danda
     
    terkacheerka a findy22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.